dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

489 000 zł72 m² 6 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie rozkładowe, zadbane, odmalowane. Kuchnia osobna z oknem, wyposażona, umeblowana. Łazienka i wc osobno, glazura, terakota, wanna. Loggia 6m od strony patio. W pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Południowa

Wawer,Warszawa

408 000 zł60 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie z ogródkiem na strzeżonym osiedlu z 24 godzinną ochroną w budynku 4 rodzinnym. W cenie mieszkania jest miejsce parkingowe tuż obok budynku z wygodną oddzielną bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętosławska

Grochów,Warszawa

579 000 zł76 m² 7 618,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Wysoki standard wykończenia.umeblowane,-meble zostają. Salon z aneksem kuchennym, zabudowa mebli kuchennych na wymiar,ze zmywarką i lodówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

4 500 zł73 m² 61,64 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy Państwu do zaoferowania luksusowy apartament przy ulicy Okopowej na Woli, o powierzchni 73m2. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym i dwóch sypialni. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe, bezpośrednio po kompleksowym remoncie. Pokój dzienny ok. 15m2 z aneksem kuchennym. W kuchni nowe szafki, nowe wyposażenie, na podłodze gres. 2 mniejsze pokoje mają ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dotyczy wynajmu 3-pokojowego mieszkania bez właściciela w dobrej lokalizacji na warszawskim Bródnie. Wynajem na dłużej (2-3 lata), najchętniej dla rodziny. Pokoje są nieprzechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Służew,Warszawa

333 000 zł53 m² 6 247,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie rozkładowe, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i wc osobno. Do tego jest duża zabudowana loggia. Domofon, winda, w mieszkaniu okna są z pcv, ciche i ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania Żmija

Bielany,Warszawa

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie usytuowane na bezpiecznym, cichym (ogrodzonym i strzeżonym), zadbanym, zielonym osiedlu. Liczne place zabaw. Blok po remoncie: nowe elewacje i okna na klatkach i w piwnicach. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubartowska

Warszawa,mazowieckie

482 000 zł53 m² 9 094,34 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne mieszkanie - Polecamy. kontakt; osoba odpowiedzialna zawodowo - Anna Szcześniak - licencja nr 2969. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

445 000 zł64 m² 6 953,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie na wysokim parterze w spokojnej okolicy. W bardzo dobrym stanie. Salon otwarty na kuchnię. Kuchnia zabudowana i wyposażona. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

720 000 zł74 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Pilna sprzedaż! Piękne mieszkanie o powierzchni 74m2 na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Wszystko zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

599 200 zł75 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokal mieszkalny położony na "osiedlu Rodzinnym Skorosze", zlokalizowany na parterze, z przynależnym ogródkiem o powierzchni ok. 50 m2. Mieszkanie jest rozkładowe, posiada 3 pokoje, łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goplańska

Wilanów,Warszawa

409 000 zł63 m² 6 492,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w cichej, zielonej okolicy. W dobrym stanie. Widna kuchnia, zabudowana. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka z wanną i wc osobno. Dodatkowo schowek który można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

405 000 zł62 m² 6 532,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Budynek na Grochowie, o konstrukcji szkieletowej - bloczki wypełnione pustakami. W 2009 roku w całym budynku były wymienione piony instalacji wodno-kanalizacyjne, obecnie budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w niskim budynku, ciche bo budynek usytuowany w środku osiedla. Budynek po remoncie, nowe elewacje, odnowiona klatka schodowa, instalacje po wymianie, są liczniki na wodę. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Sadyba,Warszawa

677 000 zł72 m² 9 402,78 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Doskonała lokalizacja w budynku apartamentowym w zamkniętym osiedlu z ochroną i wideofonem. Mieszkanie o powierzchni 72 m2, na 5 piętrze w budynku siedmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kupujący nie płaci wynagrodzenia!wynagrodzenie po stronie sprzedającego! pilnie! do negocjacji! Mieszkanie na Warszawskim, bródnie trzy pokoje do remontu co daje możliowść aranżacji mieszkania według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

675 000 zł88 m² 7 670,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 88 m2 składające się z pokju dziennego o powierzchni 27 m2,dwoch sypialni 17 i 13 m2, oddzielnej widnej kuchni 12 m2 i łazienki. Mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy państwu przestronne i komfortowe mieszkanie w pełni umeblowane, usytuowane w najwyższym warszawskim apartamentowcu Łucka City zlokalizowanym przy ul Łuckiej 15. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

2 800 zł78 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Atrakcyjne mieszkanie 78 m2 na Ochocie w Al. Jerozolimskich. Stan mieszkania bardzo dobry. Nieumeblowane. Ochrona budynku, miejsce postojowe w garażu. Cena 2800 pln + media + kaucja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:7/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia mieszkanie 70 m2 w prestiżowym apartamentowcu w Centrum Warszawy. 7 piętro z 30. W budynku 6 wind. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolność

Wola,Warszawa

2 800 zł71 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Woli, ulica Wolność. Dobra lokalizacja blisko centrum, wygodna komunikacja. Osiedle z ochroną i zamkniętym placem zabaw dla dzieci. W cenie jedno miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

342 000 zł48 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

* bardzo ładne rozkładowe mieszkanie, na spokojnym osiedlu Politechnika. Prestiżowa lokalizacja na Górnym Mokotowie w pobliżu Osiedla Marina. Największy pokój około 16 m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

545 000 zł68 m² 8 014,71 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w pięknej, zielonej okolicy, zlokalizowane na osiedlu Ruda. Piękny widok z okien na odnogę Wisły i panoramę Warszawy. Okna wychodzą na płn-wsch, pokoje: 12 i 8,6 m2 - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

424 000 zł57 m² 7 412,59 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

mieszkanie b. ciche, narożne; nowe okna pcv; kuchnia otwarta na pokój; czynsz z f. rem./1 os.; rury i instalacje po częściowej wymianie; krata na piętrze; podwójne drzwi wejściowe; monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

357 000 zł60 m² 5 910,60 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do remontu. Kuchnia widna. W łazience, wc i kuchni na ścianie glazura, na podłodze terakota. Na ścianach w pokojach korek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Budynek z 1993 r z ochroną. Budynek przechodzi obecnie wymianę elewacji. Instalacje wewnątrz budynku - po wymianie. Budynek ogrodzony z miejscami parkingowymi dla mieszkańców. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

465 000 zł65 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie rozkładowe, słoneczne, narożne, płd-wsch, płd-zach. Okna pcv. Oddzielna widna kuchnia, osobne wc. Budynek ma odnowioną elewację. Wszystkie media miejskie. Klatka schodowa czysta ale przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

475 000 zł57 m² 8 289,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w stanie do wprowadzenia. Salon połączony z jadalnią i kuchnią. Kuchnia umeblowana, wyposażona. Łazienka z wc. Rozkładowe, widne. Budynek jest z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 420 zł56 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie. Dodatkowym plusem jest park w którym można odnaleźć się w lecie i zimie. W lokalu znajduje się wszystko co potrzebuje lokator począwszy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czereśniowa

Włochy,Warszawa

2 300 zł72 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Witam, chcesz mieszkać we Włoszech? a nie stać Cię na to?mam dla Ciebie, dla Was Włochy i to jeszcze w stolicy naszego kraju! 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 75m2 , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

720 000 zł74 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

680 000 zł80 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania widne, zadbane mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z widokiem na panoramę Warszawy. Świetna lokalizacja na Sadach Żoliborskich. Dojazd do centrum zajmuje kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budrysów

Grochów,Warszawa

389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. W dobrym stanie. Kuchnia widna, zabudowana, połączona z jadalnią. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka z wc. Okna pcv. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowicza

Ochota,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie z tarasem na parterze willi. Znakomita lokalizacja, w pobliżu korty tenisowe, basen, place zabaw dla dzieci i szkoły. Powierzchnia mieszkania 57 mkw: 1 oddzielny pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

650 000 zł73 m² 8 937,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

0% prowizji od Kupującego - wynagrodzenie biura pokrywa Właściciel nieruchomości. Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Ursynowie - Imielinie, w okolicach ch Real. Mieszkanie o pow. ok. 73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

5 000 zł94 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie z widokiem na park, położone w pięknej i cichej okolicy. Budynek zlokalizowany 10 minut od centrum, blisko metra. Salon 36 m2, kuchnia 8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 200 zł73 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Kuchnia otwarta na pokój, wyposażona i umeblowana. W pokojach panele drewniane na podłodze. Duży taras i ogródek. Mieszkanie wysokie 3 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

8 200 zł96 m² 85,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Polu Mokotowskim, w pełni umeblowane, klimatyzacja, ogród na dachu, 4 pokoje, 2 łazienki, taras o powierzchni 17m2. W cenie miejsce w garażu podziemnym. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne