dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

650 000 zł64 m² 10 093,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzypokojowe jednostronne mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji. Zoo, centrum Handlowe Wileńska, szkoła, basen, odnowione kino Praha, teatr Powszechny, przychodnie zdrowia, szpital, urząd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boremlowska

Praga-Południe,Warszawa

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ładne, 3-pokoowe mieszkanie w pobliżu Ronda Wiatraczna. Cicha, spokojna okolica, dobrze skomunikowana z Centrum Warszawy. Pokoje 22,3, 11, 10. Na podłogach deski.Kuchnia około 7 m - widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

817 000 zł94 m² 8 691,49 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy z lat 50-tych na 5 pietrze z piękną drewnianą windą. Wysokie 3,1m, widne, okna na wschód i zachód, po odświeżeniu. Centralne wejście do sieni (2 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

617 700 zł71 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w budynku apartamentowym przy ulicy Wiatracznej. Wiatraczna Residence to wyróżniająca się inwestycja w tej części Warszawy. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

4 300 zł85 m² 50,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartment for rent in mokotów mieszkanie do wynajecia na mokotowie Ciche trzypokojowe mieszkanie na całodobowo chronionym terenie osiedla Maina. Kuchnia widna w pełni umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miodowa

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł72 m² 12 534,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1888

Stare Miasto - rewelacyjna lokalizacja - Rzadka okazja i możliwość - Rewelacyjna lokalizacja - Różne opcje urzdzenia do rozważenia Stare Miasto - narożnik ulic Miodowej i Koziej, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

318 000 zł48 m² 6 556,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania trzy pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Rozkładowe, 48,5 mkw, składające się z: salonu 16m.kw, pokoju 7m.kw, drugiego pokoju 9m.kw, przedpokoju 7,2m.kw, kuchni 5,2m.kw, łazienki 2,7m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

468 000 zł64 m² 7 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Budynek z 2000 roku położony na spokojnym osiedlu z parkingiem i placem zabaw. Mieszkanie składa się z salonu, połączonego z kuchnią o łącznej powierzchni 29,3m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Wola,Warszawa

650 000 zł93 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

! piękne, eleganckie mieszkanie urządzone w idealnym stanie. Wysokiej klasy wyposażenie. W świetnej lokalizacji - centrum miasta. Bardzo duży salon (30 m) z biblioteka. Dwie komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgierska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe, nowe, 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu. Trzy niezależne pokoje z wejściem z przedpokoju. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 22 m z wyjściem na loggię. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

305 968 zł59 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Inwestycja neovillage to osiedle, które będzie usytuowane w zachodniej części Ursusa, w Gołąbkach gdzie dominuje niska zabudowa domków jednorodzinnych. Projekt składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

400 000 zł68 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Bardzo ładne 3 pokoje, wykończone w wys. standardzie. Duży pokój - 20m2 + oszklona około 5m2 loggia; dwa pokoje po około 12m2 - gabinet, sypialnia ; duża kuchnia z oknem / jadalnia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

lokal mieszkalno użytkowy Wysoki standard 47m2, 3 pokoje Do wynajecia lokal mieszkalno-użytkowy o wysokim standardzie, na mokotowie blisko centrum ul. Sobieskiego 113. 3 pokoje o pow. 47m2 Wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 700 zł78 m² 47,44 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajmu na mokotowie apartment for rent in mokotów Bardzo ciche, słoneczne i ciepłe mieszkanie w nowym kompleksie strzeżonym. Kompletnie wyposażone, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, luksusowe z widokiem na panoramę Warszawy, przy stacji metra Wierzbno. Przestronne trzy pokoje, otwarta kuchnia, łazienka garderoba, dwa balkony, razem prawie 88m2. Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

575 000 zł71 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie nowe 72m2, o wysokim standardzie wykończenia, piętro.3/8 w budynku z 2011 roku. Osiedle strzeżone. Salon 22m2 połączony z kuchnią 9m2, na podłogach i ścianach gresy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Korzona

Targówek,Warszawa

620 000 zł78 m² 7 948,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie dwupoziomowe na ogrodzonym, monitorowanym osiedlu. W dobrym stanie. Pierwszy poziom: - salon - kuchnia - wc - wnęka na garderobę i balkon Drugi poziom: - dwa pokoje - wc - łazienka Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

676 000 zł79 m² 8 589,58 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie trzypokojowe dwustronne na Mokotowie w budynku z 2003 roku na 6 piętrze w części budynku 8 piętrowej i ta część budynku jest oddalona od ulicy i usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

376 000 zł59 m² 6 372,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie rozkładowe, narożne. Okno z przedpokoju i łazienki od strony północnej, natomiast pokoje od strony wschodniej. Kuchnia w aneksie, umeblowana, wyposażona. Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

460 000 zł58 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Trzypokojowe mieszkanie na 3 piętrze w solidnym budynku z lat 60 - tych. Pokoje rozkładowe, jasne z dwustronną wystawą okien: na płn.- zach i płd. - wsch. Kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paszkiewicza

Ursynów,Warszawa

580 000 zł72 m² 8 049,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Cena do negocjacji! Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 73 m2 na Ursynowie, wybudowane w 1994 r. na osiedlu ogrodzonym blisko Parku i Kopy Cwila. Składa się z pokoju dziennego o pow. 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

408 000 zł57 m² 7 157,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Dolny Mokotów - blok położony wśród zieleni w drugiej linii zabudowy od ul. Czerniakowskiej przy skrzyżowaniu z ul.Gagarina. Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, słoneczne, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł72 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duże, przestronne,3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Budynek położony na zapleczu Ronda Wiatraczna.Bardzo blisko do przystanków autobusowych i tramwajowych. Dojazd do Centrum 10 - 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskich Skrzydeł

Praga-Południe,Warszawa

440 000 zł63 m² 6 984,13 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stan łazienki: bardzo dobry Stan instalacji: po wymianie 3 pokojowe mieszkanie ( 63m ) z pięknym widokiem na panoramę Warszawy - ( widok na pałac kultury, stadion narodowy i jeziorko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

459 000 zł72 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na strzeżonym i zamkniętym osiedlu o podwyższonym standardzie. Kuchnia oddzielna-otwarta, terakota, zabudowa kuchenna. Podłogi w pokojach drewniane-egzotyczne. Okna drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ładne, rozkładowe mieszkanie do odświeżenia. Widna kuchnia i łazienka w której mieści się pralka. Mieszkanie w dobrym stanie z wymienionymi wszystkimi instalacjami. Wymienione okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w ogrodzonymi, chronionym i monitorowanym budynku. Mieszkanie rozkładowe, pokoje 25, 12 i 11m2, duży pokój z wyjściem na loggię. Kuchnia ok.10m2, widna, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł87 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum,blisko ulic Marszałkowskiej,al.Jerozolimskich Wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w budynku z 2002 roku, w pełnie wyposażone, umeblowane,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

680 000 zł74 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w spokojnej okolicy. Dobry punkt komunikacyjny. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia w aneksie, zabudowana i wyposażona. W pokojach na podłodze parkiet. W cenie pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

563 000 zł70 m² 8 019,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na osiedlu Derby. Narożne (płn-zach). W bardzo dobrym stanie. Kuchnia zabudowana, widna. W pokojach położone są panele podłogowe, przedpokój częściowo terakota, kuchnia terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

403 000 zł79 m² 5 101,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokoje, 79m2, ul.Kobielska/Praga Płd. Wysoki parter/4piętro. Cena: 403.000zł. (5.100 zł/m2) 2002r. Opis mieszkania: dwustronne (płd-zach/płn-wsch) mieszkanie w stanie deweloperskim. Pokoje (28;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

440 000 zł60 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Tylko 1% prowizji W przypadku decyzji O kupnie. Do sprzedania mieszkanie na zacisznym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie parku Szczęśliwickiego. Przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

449 000 zł65 m² 6 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na Grochowie, w doskonałej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku przy ul.Podskarbińskiej. Doskonały punkt komunikacyjny. Bezpośrednio przy budynku przystanek autobusowy , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tytoniowa

Wawer,Warszawa

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie na osiedlu zamkniętym. Duże, rozkładowe i ustawne, z dwoma ogródkami. Przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną i toaletą. Duży przedpokój ok 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żymirskiego

Praga-Południe,Warszawa

339 000 zł56 m² 6 053,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe mieszkanie , tuż po kapitalnym remoncie. Świetna komunikacja - do 10 minut autobusem do stacji Metra , Dobrze doświetlone okna na zachód i wschód, nowe okna i parapety kamienne,.