dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

850 000 zł62 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Targówek, ul. Mokra Na sprzedaż oferuję komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Targówka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Starego Miasta

Staromiejskie,Warszawa

16 500 zł120 m² 137,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowo urządzony, cichy apartament W sercu starego miasta Rynek Starego Miasta | Elegancki design | Cisza i spokój | Luksusowe wnętrza ***** rozkład pomieszczeń I standard: ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

1 740 000 zł88 m² 19 772,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wilanowski luz z klasą mieszkanie, które ma wszystko, co trzeba (i trochę więcej) Są miejsca, w których od razu czujesz, że to to. Wchodzisz, rozglądasz się i już wiesz tu można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wilanów,Warszawa

8 300 zł96 m² 86,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, wykończony w wysokim standardzie, elegancki, 3 pokojowy apartament premium znajdujący się w Miasteczku Wilanów 2 sypialnie/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Wola,Warszawa

899 000 zł47 m² 19 127,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedam przytulne mieszkanie o powierzchni 47 m w Woli tuż przy metrze onz. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 11-piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Tarchomin,Warszawa

839 999 zł69 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie z potencjałem, które naprawdę może zarabiać! Są mieszkania "ładne" I są takie, które dają możliwości - nawet 2 warianty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Abrahama

Gocław,Warszawa

779 000 zł56 m² 13 787,60 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w sercu Gocławia przy ul. Abrahama bezpośrednio przy parku i jeziorku Balaton. To idealna propozycja dla rodzin i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

949 000 zł58 m² 16 289 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentowane mieszkanie to przestronne i funkcjonalne 3 pokoje z dużą loggią (12,89 m2). Mieszkanie jest dwustronne, okna z salonu wychodzą na północny - zachód, a z sypialni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

659 000 zł55 m² 11 981,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55 m2, piętro 11/11 z windą, w budynku z 1972 r. Targówek, bródno. Mieszkanie do ewentualnego odświeżenia, umeblowane i w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

635 000 zł57 m² 11 179,60 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Narożne, 3 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu, o powierzchni 56.8 m przy ul. Stefana Szolc Rogozińskiego na Ursynowie. Lokal położony jest na 3-cim piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 620 190 zł147 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokal o powierzchni 147,29 m2 jest na I piętrze w budynku 2 piętrowym bez windy. Na tej kondygnacji jest tylko 1 mieszkanie a pod nim na parterze -też tylko jedno. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 690 000 zł89 m² 18 946,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

w miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie ma 89,20 m2, znajduje się w patio i składa się z: pokoju z aneksem kuchennym - 39,9 m2 z wyjściem na balkon 7,8 m2 Sypialni - 16,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - ul. Idzikowskiego / Powsińska, sadyba | 70 m Do wynajęcia przestronne, w pełni urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

1 085 000 zł68 m² 15 955,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe | 68 m | funkcjonalność i komfort w kameralnym osiedlu Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konotopska

Gołąbki,Warszawa

996 000 zł71 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o przestronnym układzie, urządzone w nowoczesnym stylu z dbałością o każdy detal. Jasne wnętrza, funkcjonalna aranżacja oraz starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Saska Kępa,Warszawa

1 645 300 zł85 m² 19 265,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowy apartament 85,40 m pełne światła, ciepła i zieleni, położone na piątym piętrze prestiżowego osiedla Saska przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 45 w Warszawie. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Chrzanów,Warszawa

4 370 zł57 m² 77,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł90 m² 66,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 89,8 m2 - salon z półotwartą, 2 duże pokoje, łazienka + oddzielne toaleta, 2 balkony (1 loggia). Miejsce parkingowe naziemne za ogrodzeniem na zamkniętym patio za bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

835 975 zł67 m² 12 497,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokal 66,89 m2, -cena 836125 zł w stanie deweloperskim -do wykończenia i własnej aranżacji. Stan tzw. deweloperski: tzn. są wykonane wylewki podłogowe, malowane tynki, rozprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

5 000 zł52 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 52m2, piętro 8/8 z windą, w budynku z 2022r. przy ul. Konstruktorskiej, mokotów, służewiec. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5000zł + 900 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sadyba,Warszawa

680 000 zł46 m² 14 847,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 45,8 m2, piętro 3/4 bez windy w budynku z 1969 r., Mokotów, Sadyba. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu, idealne dla rodziny, pary lub inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

1 300 000 zł64 m² 20 249,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym, chronionym i monitorowanym osiedlu, na Warszawskim Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bokserska

Służew,Warszawa

1 290 000 zł61 m² 21 033,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem Idealne dla rodziny 2 + 1 lub pary pracującej z domu | Nowe budownictwo z 2022 r. | garaż podziemny | Osiedle Moko Botanika - komfort, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

8 000 zł93 m² 86,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Narożne mieszkanie W kamienicy tuż przy placu trzech krzyży Idealne na biuro lub mieszkanie | Kamienica z windą | Zewnętrzne miejsce postojowe | Monitoring i system alarmowy | Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

990 000 zł62 m² 15 867,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, o powierzchni 62,39 m2, zlokalizowanego na Targówku, przy ul. Teofila Piecyka. Układ mieszkania: - ustawny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

809 000 zł54 m² 14 981,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na ostatnim 9 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli w okolicach ulicy Redutowej. Z okien piękna panorama miasta. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

999 000 zł55 m² 18 280 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż klimatyzowany apartament o powierzchni 55 m , położony w sercu Miasteczka Wilanów przy Al. Rzeczypospolitej 20. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł71 m² 55,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokoje na Gocławku, ul. Zamieniecka 46 Komfort, przestrzeń i garaż w Cenie! Mieszkanie będzie gotowe do wprowadzenia na przełomie kwietnia i maja, do uzgodnienia. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sotta Sokoła

Natolin,Warszawa

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie 63 m | Ursynów | ul. Kazimierza Sotta Sokoła 1b Do wynajęcia komfortowe, świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Krucza,Warszawa

1 190 000 zł57 m² 20 877,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w bloku z windą, położone na 4. piętrze w samym sercu Warszawy. Powierzchnia: 57 m Piętro: 4/7 (winda) Pokoje: 3 Czynsz: 1000 zł Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kabaty,Warszawa

1 590 000 zł89 m² 17 819,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 89,23 m2, piętro 1/6 z windą w budynku z 2001 r., Ursynów, Kabaty. Mieszkanie do ewentualnego odświeżenia, umeblowane, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 671,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na na 1. piętrze 3-piętrowego budynku z 1961 roku zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu - na osiedlu Sady Żoliborskie - Zatrasie. Ocieplony blok, wymienione piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

999 999 zł61 m² 16 342,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie 61,19 m + balkon | Develia - Aleje Praskie, ul. Siennicka 50 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,19 m z balkonem 4,95 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

8 500 zł103 m² 82,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie W apartamentowcu casa verde Słoneczne i przestronne | Sypialnie z widokiem na skyline centrum | Ostatnie piętro | Klimatyzacja | Garderoba | System nagłośnienia Denon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 46 m usytuowane na 3 piętrze 4- piętrowego budynku z 1972 r. (bez windy) w spokojnej, bezpiecznej i zielonej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

789 000 zł74 m² 10 604,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Są mieszkania, które nie udają ideału tylko dają coś cenniejszego: świetny metraż, funkcjonalny układ i realną przestrzeń do stworzenia wnętrza po swojemu. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 699 500 zł76 m² 22 468 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe mieszkanie W miasteczku wilanów gotowe do wprowadzenia Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Koszyki,Warszawa

8 500 zł94 m² 90,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Prestiżowy apartament w przedwojennej kamienicy ul. Piękna 56 śródmieście południowe. 3 pokoje. Miejsce postojowe W cenie Mościcki Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

799 999 zł62 m² 12 806,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Prezentowana nieruchomość to trzy pokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 30-tych XX wieku o powierzchni ok. 62 m2 na które składają się : - trzy oddzielne pokoje ( ok. 17m2, ok. 11 m2, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Hermana

Gołąbki,Warszawa

794 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis nieruchomości: przestrzeń, światło i spokój - Twoje miejsce w sercu zielonych Gołąbek Na sprzedaż komfortowe, pełne naturalnego światła mieszkanie o powierzchni 52,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw, położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij