dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 739 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

825 947 zł84 m² 9 832,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Niesamowita przestrzeń (od 2,8M do 6M wysokości) Z ogromnym potencjałem! dla pasjonatów niebanalnych rozwiązań- koneserów! niski czynsz! Nowoczesne mieszkania/ loft o pow. 84m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

800 000 zł79 m² 10 152,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowa inwestycja na Bliskiej Woli. Budynki o podwyższonym standardzie. Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej jakości. Mieszkanie zostało wykończone wg indywidualnego projektu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Schillera

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie słoneczne, umeblowane, odświeżone, nowocześnie zaaranżowane: pokój dzienny ok. 17m2 połączony z otwartą kuchnią, pokój do pracy ok 10m2 i sypialnia ok. 14m2. Łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Nowa Praga,Warszawa

428 000 zł62 m² 6 903,23 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. W dobry stanie. Kuchnia widna, zabudowana. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka i wc osobno. Zabudowany przedpokój. Budynek i klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hassa

Skorosze,Warszawa

420 000 zł59 m² 7 118,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nieruchomość zarezerwowana umową przedwstępną. Zadbane, jasne trzypokojowe mieszkanie na os. Skorosze w Ursusie w bloku z 2006r. Piętro 4/6 - jest winda. Powierzchnia użytkowa 58,7m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Sadyba,Warszawa

340 000 zł56 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacjnym, w pobliżu Park Stanisława Dyganta. Do remontu. Kuchnia widna. Na podłogach mozaika. Łazienka z wc. Okna stare. Budynek wyremontowany, docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

400 000 zł62 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokojowe 62,2 m2 sprzedam. Mieszkanie dwustronne, jasne, wschód-południe na Bródnie. Po remoncie. Pokoje 20/12/8 m2, nowe okna, duża loggia, , kuchnia w kwadracie 6 m2.; nowe meble kuchenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

297 000 zł55 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do generalnego remontu. Kuchnia widna. Na podłogach pcv. Łazienka i wc osobno. Okna pcv. Budynek i klatka w dobrym stanie. Sobota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

777 000 zł84 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Świetna okazja! Atrakcyjna, przestronna i cicha nieruchomość o powierzchni 84m2 (3.piętro) w budynku na zamkniętym osiedlu w otoczeniu zieleni Saskiej Kępy- idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

388 000 zł48 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone w dobrym punkciem komunikacyjnym (powsińska, gołkowska). Blisko Sadyba Best Mall, jeziorko Czerniakowskie. Piwnica, balkon 1,2m2. Mieszkanie po remoncie. Nowa glazura, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dorotowska

Ochota,Warszawa

495 000 zł58 m² 8 480,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na Starej Ochocie, w bardzo dobrym punkcie komunikacjnym. Do remontu. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze parkiet. W łazience i toalecie (osobna) glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

879 000 zł124 m² 7 088 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjna, luksusowa i przestronna nieruchomość o pow. 124m2 w strzeżonym apartamentowcu wśród zieleni - idealne dla rodzin z dziećmi. Na powierzchnię klimatyzowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy. W dobrym stanie. Kuchnia widna. Łazienka z wc. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek i klatka w dobrym stanie. Do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

340 000 zł62 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Bardzo dobra cena mieszkania! atrakcyjne, ciekawy rozkład, ciche, w dobrej lokalizacji, 5 min. DO metra, można połączyć kuchnię Z dużym pokojem, mieszkanie położone niedaleko Placu Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Budynek położony w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie w dobrym stanie. Kuchnia widna, otwarta. Łazienka razem z wc, z wanną. W pokojach na podłogach panele. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

490 000 zł54 m² 9 109,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,79m2 usytuowane na parterze w kamienicy z 1906 roku (cegła). Okna wychodzą na zarówno na północ jak i na południe. Składa się z: -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Trzy rozkładowe pokoje, z widną kuchnią i balkonem na Bielanach. Salon połączony z widną kuchnią. Dwa samodzielne pokoje w tym jeden z balkonem. Na podłogach deska berlinecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stara Ochota

Stara Ochota,Warszawa

980 000 zł120 m² 8 166 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Atrakcyjna, przestronna nieruchomość z duszą o powierzchni 120m2 (2. piętro) w zabytkowej kamienicy z pięknym dziedzińcem na Starej Ochocie- idealna do zamieszkania, jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł90 m² 65 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ekskluzywny apartament w samym Centrum Warszawy! najemca nie płaci prowizjii! 90m2 przy ul. Jana Pawła II. Nowocześnie urządzony apartament dla wymagających klientów, ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w spokojnej okolicy. Do remontu. Wymaga odnowienia. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka z kabiną i wc. Ciepła woda z piecyka gazowego. Okna pcv. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Lewandów

Lewandów,Warszawa

310 000 zł57 m² 5 399 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, na terenie os. Lewandów II. Kameralne osiedle składające się z 15 zgrabnych bloków. Spokojna, bezpieczna okolica, osiedle monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

430 000 zł73 m² 5 872,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na 2 piętrze w kameralnym 3-pietrowym budynku. Składa się z 2 sypialni, salonu, kuchni, łazienki i przedpokoju z miejscem na dużą szafę wnękową. Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

411 300 zł62 m² 6 615,73 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie o pow. ok 62m2 w nowej inwestycji na Woli. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (ok. 24m2), 2 sypialni (po ok. 12,60 i 11,90m2 każda),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

250 000 zł47 m² 5 353,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do odnowienia. Widna kuchnia. W pokojach na podłodze parkiet (do cyklinowania). W przedpokoju na ścianach korek. Drzwi wejsciowe antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie słoneczne, widne, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone w wysokiej jakości sprzęt agd, położone na zamkniętym osiedlu w pobliżu stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

815 000 zł58 m² 14 051,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Doskonała lokalizacja, vis-a-vis Hotelu sheraton, widok na Plac Trzech Krzyży, blisko Sejm oraz liczne parki. Mieszkanie posiada 3 pokoje, łazienkę, toaletę, kuchnię, loggie, balkon oraz piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pod Lipą

Ursynów,Warszawa

825 000 zł100 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Duże mieszkanie z klimatem w spokojnej zielonej okolicy na Kabatach. / wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca Salon (31m2), kuchnia z jadalnią ( 12m2) w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

919 000 zł123 m² 7 471 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Cena do negocjacji! Atrakcyjny apartament na Warszawskiej Pradze Południe. Nieruchomość to trzy przestronne pokoje (40m2; 20m2; 14m2) wyłożonych eleganckimi panelami. Dzięki dużym drewnianym oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wygodne i słoneczne mieszkanie na Skoroszach. Salon 20m2, kuchnia 8m2 umeblowana i wyposażona/połączona z salonem, dwie sypialnie, większa z dużą szafą. Na podłodze gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w cichej okolicy. Punkt komunikacyjny z ul. Lazurowej, człuchowskiej. Do częściowego remontu. Kuchnia widna. W każdy dzień tygodnia dyżur telefoniczny do godziny 21:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe na Bliskiej Woli położone w atrakcyjnej lokalizacji - dwa przystanki do metra Ratusz, jeden przystanek do skrzyżowania al. Solidarności z al.Jana Pawła II. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (salon, sypialnia, pokój/gabinet) kuchni, łazienki, wc. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

765 000 zł80 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Trzypokojowe mieszkanie tuż przy stacji metra Wilanowska o wysokim standardzie wykończenia, gotowe do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów inwestycyjnych. Mieszkanie położone na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

346 000 zł46 m² 7 521,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w spokojnej okolicy. Wymaga odświeżenia. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze parkiet, na ścianach gładź, kuchnia i łazienka - glazura i terakota. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Pradze Północ, w doskonałej lokalizacji, tuż przy rozpoczętej budowie stacji metra. Lokal wymaga remontu, posiada duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asnyka

Ochota,Warszawa

800 000 zł90 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie z balkonem w kamienicy z 1938r na Ochocie blisko pl. Narutowicza.Pokoje 24,22,19m na podłodze położony jest parkiet. W największym pokoju jest kominek, przy średnim balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

515 000 zł54 m² 9 484,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Ładne mieszkanie o powierzchni 54,3m2 na Mokotowie. Po generalnym remoncie. Składa się z trzech pokoi, kuchni w aneksie, łazienki, dwóch przedpokoi oraz balkonu. Budynek odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

330 000 zł54 m² 6 091 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. kuchnia widna w aneksie połączona z salonikiem Spokojna, bezpieczna okolica, osiedle monitorowane i strzeżone. Place zabaw dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wawer

Wawer,Warszawa

569 000 zł73 m² 7 794,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Cena do negocjacji! Atrakcyjna, słoneczna i cicha! nieruchomość o powierzchni 73m2 na warszawskim Wawrze (zamknięte i strzeżone osiedle)- idealna dla rodziny z dzieckiem. Modelowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

899 000 zł78 m² 11 525 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Cena do negocjacji! Atrakcyjna, przestronna nieruchomość o powierzchni 79m2 w pięknie odnowionej, przedwojennej kamienicy - idealna dla rodzin z dziećmi, jak i na biuro. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bardzo ładne mieszkanie , świeżo po remoncie na zielonym Mokotowie. Budynek, zbudowany w technologi Rama H, został w 2010 roku gruntownie wyremontowany. Ma wymienione piony wodne, instalację.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij