dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 724 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

825 000 zł70 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie zarezerwowane Z przyjemnością prezentuję trzypokojowe, dwustronne, ciche mieszkanie o powierzchni 70 mkw. Do mieszkania przynależy balkon, który wychodzi na prywatny ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Wola,Warszawa

899 000 zł43 m² 20 907 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na Warszawskiej Woli. Nieruchomość zaprojektowana pod czujnym okiem architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł57 m² 13 227,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

mieszkanie 57 m2 na Pradze Południe u zbiegu ulic Lizbońskiej i Saskiej szczytowe, trójstronne, okna skierowane na ul. Saską, na zachód, północ i południe, stan do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

7 000 zł82 m² 85,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament W porcie praskim 2 Sypialnie | W pełni wyposażony | Wysoki standard wykończenia | Miejsce parkingowe w garażu podziemnym ***** rozkład I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

990 000 zł65 m² 15 160,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne, zadbane i rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z oddzielną widną kuchnią o łącznej pow 65,30 m2. Mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

815 000 zł57 m² 14 298,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 57m2, piętro 9/10 z windą, w budynku z 1975r,. Mokotów Służew. Mieszkanie do remontu, idealne dla rodziny lub pary, inwestycyjnie pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wawer,Warszawa

888 000 zł57 m² 15 633,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje | gotowe do wprowadzenia | balkon z widokiem na las | Miasteczko Wawer Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

1 490 000 zł63 m² 23 650,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Sprzedam bezpośrednio trzypokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, spójne stylistycznie, położone w spokojnej, dobrze rozwiniętej i skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pancera

Białołęka,Warszawa

869 000 zł72 m² 12 069,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie - ul. Feliksa Pancera 12, warszawa (białołęka) Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni idealnej dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

738 450 zł63 m² 11 721,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Marii Callas Mieszkanie 4-pokojowe, w stanie deweloperskim, na nowo wybudowanym osiedlu Olchowy Park dewelopera Victoria Dom Możliwość przearanżowania mieszkania na 3 pokoje, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

663 000 zł53 m² 12 533,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60tych zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Podkreślić należy, że za oknem widać Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 800 zł58 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, eng, ua, ru Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i garażem podziemnym ul. Jana Kazimierza, warszawa Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

3 800 zł64 m² 59 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Natolina, kilka minut pieszo do metra przy Lanciego 19. Mieszkanie jest dwustronne, z widokiem na otwartą przestrzeń i bez sąsiadów zaglądających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

838 000 zł60 m² 13 987,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 Sławomir - 690 ->066 ->533 Piotr - 690 ->066 ->353 3-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

2 370 000 zł79 m² 29 886,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni: 79.30 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Salonu 24,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 692,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Emilii Plater. Świetna oferta dla inwestorów - mieszkanie idealne na wynajem. Mieszkanie Mieszkanie jednostronne o pow. 45,9 m2, 3 pokoje, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żegiestowska

Mokotów,Warszawa

1 870 000 zł72 m² 25 972,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z zacisznym ogrodem? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ul. Żegiestowska, sadyba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raginisa

Bemowo,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: 3 - pokojowe mieszkanie z loggią, ul. Raginisa 8, bemowo. Najważniejsze informacje: adres: ul. Raginisa 8, bemowo, warszawa, metraż: 53,70 m , Układ: hol, trzy oddzielne, zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

940 000 zł69 m² 13 583,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Funkcjonalne mieszkanie na bemowie Balkon | Spokojna okolica | Blisko komunikacji miejskiej | Idealne dla rodzin | Mieszkanie z ogromnym potencjałem - idealna inwestycja pod wynajem lub na start *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

855 000 zł66 m² 12 876,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertujemy 3 pokojowe mieszkanie (66,3 m2) na warszawskim Bródnie (ul.Wyszogrodzka) z widokiem na Park Bródnowski. Rozkład nieruchomości: - 3 pokoje; - kuchnia w aneksie połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł47 m² 18 992,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Wybierając mieszkanie w centrum miasta, trudno o lepszy adres niż ten. Tutaj wszystko, co najważniejsze, znajduje się na wyciągnięcie ręki - od metra Świętokrzyska, przez urokliwe zakątki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dereniowa

Imielin,Warszawa

829 000 zł65 m² 12 754 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rozkładowe. Blisko metra. Budynek nie z wielkiej płyty! Mieszkanie o rozkładzie: - salon 18,10m2 z loggią ok. 6m2, - 2 obszerne sypialnie, - widna kuchnia, - łazienka 5 m2, - wc 1m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

11 000 zł100 m² 110 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na powiślu W świetnej lokalizacji Apartament w fantastycznej lokalizacji | Wygoda i komfort mieszkania w najbardziej pożądanej części Warszawy | Wysoki standard *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

4 600 zł83 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: mieszkanie do wynajęcia od 1.04.2026 Wola, ul. Okopowa 33 powierzchnia: 83 m2 3 pokoje: salon, kuchnia, sypialna, gabinet klimatyzacja w salonie mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poczty Gdańskiej

Ursus,Warszawa

3 700 zł78 m² 47,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 78 m2, przy ul. Poczty Gdańskiej 17 w dzielnicy Ursus. W cenie miejsce parkingowe zewnętrzne na terenie osiedla. Czynsz najmu + dodatkowo 1500 zł opłaty administracyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

1 170 000 zł67 m² 17 462,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie 3- pokojowe z balkonem 67 m2 usytuowane na 5 piętrze w budynku wielomieszkaniowym 10 - piętrowym. Osiedle jest ogrodzone, strzeżone, posiadające monitoring i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie przy stacji Słodowiec - ul. Żeromskiego 1, 3. piętro - 3900 zł + 850 zł czynsz Nowoczesny budynek (2016) z pełną infrastrukturą Dosłownie obok stacji metra Słodowiec -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mirów,Warszawa

4 900 zł64 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w samym Centrum miasta. Bezpośrednio przy Varso Tower. Mieszkanie: - duża sypialnia (podwójne łóżko, szafy) - mała sypialnia (dziecięca) lub biuro - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 700 zł49 m² 75,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,07 m , zlokalizowane przy ul. Wolskiej 111 na warszawskiej Woli. Lokal przeszedł generalny remont w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż słoneczne, przestronne 3 pokoje z widną kuchnią oraz dużym balkonem, na 7 piętrze w budynku z windą, przy ul. Witolińskiej 5. (Gocławek - Witolin) To oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

5 300 zł60 m² 88,07 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską, zlokalizowane przy ul. Marcina Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosny Ludów

Ursus,Warszawa

1 115 550 zł60 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego w nowoczesnym budynku o kameralnej, niskiej zabudowie. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

5 800 zł80 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz jakość, przestrzeń i dopracowane detale - ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w bardzo wysokim standardzie, położone tuż przy Parku Szczęśliwickim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nastrojowa

Włochy,Warszawa

930 000 zł61 m² 15 354,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy warszawskich Włoch. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

5 500 zł68 m² 80,88 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania na Cybernetyki, które daje coś więcej niż tylko adres? To 3-pokojowe mieszkanie na 8. piętrze oferuje światło, przestrzeń i balkon, który pozwala złapać oddech po pracy. 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 60 m2 na Górnym Mokotowie, blisko stacji Metra Służew. Mieszkanie jest umeblowane. W pokojach łóżka 2-osobowe, biurka, krzesła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

865 000 zł58 m² 14 913,80 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Panorama Miasta i Cisza przy Metrze Wilanowska | 3 Pokoje Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz z widokiem na horyzont, a rano w 2 minuty dojdziesz do metra? To mieszkanie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

7 980 zł60 m² 133 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 1/5 z windą w budynku z 2019r. przy ul. Krochmalnej, wola Mirów. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących. Cena: 7980 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

830 000 zł57 m² 14 561 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam Państwu gorąco! Bardzo ładne, słoneczne i ciepłe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57m2, położone na 3 piętrze kameralnego budynku z cegły z lat 60-tych, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

3 500 zł77 m² 45,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ulicy Ryżowej 41f. Gotowe do wynajęcia! W skrócie: jeżeli szukasz mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Muranów,Warszawa

5 900 zł70 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 70m2, piętro 10/13 z windą, w budynku z 2014r. przy ul. Inflanckiej, śródmieście Muranów. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij