dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwoleżerów

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł90 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz bardzo ładne i pełne klimatu 3-pokojowe dwupoziomowe (90 m) mieszkanie przy ul. Szwoleżerów, w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich. Mieszkanie położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

860 000 zł73 m² 11 780,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bardzo atrakcyjne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w przedwojennej kamienicy. Trzy pokoje, oddzielne wc, kuchnia, łazienka, korytarz. Lokal bardzo dobrze doświetlony. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

486 000 zł64 m² 7 593,75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania 3 pokojowe, przestronne mieszkanie na Gocławiu. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do zamieszkania. Na podłodze dąb - parkiet, ściany - gładź gipsowa, odmalowane, nowe drzwi. Łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

60 metrowe mieszkanie usytuowane na 15 pietrze 16. piętrowego budynku na ulicy Wolskiej. Mieszkanie ciche, przytulne, w bardzo dobrej lokalizacji - 1,5 kilometra do centrum. Funkcjonalne, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portofino

Mokotów,Warszawa

1 650 zł56 m² 29,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkaniowe z dwiema sypialniami, osobnym wc. Kuchnia umeblowana i wyposazona, pokoje puste, duzy pokoj polaczony z kuchnia. Duza loggia. Dobry punkt komunikacyjny, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majolikowa

Białołęka,Warszawa

480 000 zł82 m² 5 853,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie z dużym 10m2 balkonem na nowym osiedlu strzeżonym. Mieszkanie ma oddzielną kuchnię, 2 łazienki, wysoki standard wykończenia: na podłogach deska barlinecka , podwieszone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł85 m² 15 176,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie Warszawa ul. Chodkiewicza, osiedle Eko-Park. Wyjątkowy apartament na Mokotowie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Starannie przemyślane wykończenie w nowoczesnym stylu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Kuchnia widna/oddzielna 10,6m2, salon 21,4 m2, sypialnia15,6m2, sypialnia podzielona drzwiami rozsuwanymi na dwie części: sypialnia rodziców i pokój dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myszkowska

Targówek,Warszawa

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe na Targówku z widokiem na zielone podwórko. funkcjonalne, nie wymaga wkładu własnego. Ładne, jasne, ustawne. Mieszkanie wykończone w dobrym standardzie _.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Ursus,Warszawa

600 000 zł68 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Trzypokojowe mieszkanie w centrum Starego Ursusa. Kuchnia umeblowana i wyposażona, dwie sypialnie. W łazience wanna. Na podłodze drewno i gres. Mieszkanie starannie i elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

363 000 zł57 m² 6 368,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! okazja! Doskonała lokalizacja, zielona okolica. Mieszkanie 57m2 znajduje się w pobliżu jednej z głównych arterii miasta, a dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę: 3 pokojowe, 70m2 ul. Włodarzewska /ochota. 1/3 piętro. Cena: 2900 zł Opis mieszkania: zapraszam do obejrzenia piękne wykończonego mieszkania w reprezentatywnej części Ochoty (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

380 000 zł56 m² 6 734,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie , 3 pokojowe na osiedlu Ruda, na Marymoncie. . Nowe okna, wymienione, na bardzo ładne, wszystkie drzwi. W przedpokoju i kuchni na podłodze jasny gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

325 000 zł47 m² 6 959,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Budynek położony w ładnej zielonej enklawie - cicho i kameralnie, jednocześnie znakomity punkt komunikacyjny. Pokoje: 18 mkw ( balkon ), przejście do: 12, 11 mk, kuchnia 6 mkw, łazienka 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

4 500 zł86 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe , luksusowo wyposażone mieszkanie w prestiżowym budynku Meridian, na granicy Woli i Śródmieścia. Wysokiej jakości wykończenie i piękny design, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Ursynów,Warszawa

680 000 zł80 m² 8 468,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie na Kabatach na zamkniętym, monitorowanym, strzeżonym osiedlu, rozkładowe, dwustronne, na pierwszym piętrze, przestronny salon połączony bardzo dyskretnie jadalnią z widnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

450 000 zł68 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne, zadbane mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego budynku. Na powierzchnię lokalu - 68m2 - składają się: 2 sypialnie, salon, widna kuchnia i duży przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

899 900 zł106 m² 8 521,78 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Widny,słoneczny, cichy apartament na Muranowie - okna od dziedzińca - drzewa i wolna przestrzeń. Nieruchomość usytuowana na VI piętrze w IX piętrowym budynku przy Al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworzyńska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł98 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Niezwykle klimatyczne, stylowe mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni 98 m2. Lokal znajduje się na parterze zabytkowej, przedwojennej kamienicy. Wystawa okien na ul. Waryńskiego, w bardzo bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

410 000 zł53 m² 7 693,75 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,29 m2 z 1968 r. na Saskiej Kępie przy ul. Meksykańskiej. Mieszkanie nie wymaga remontu, po remoncie w 2006 r. : nowe okna pcv, wymiana instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

415 000 zł62 m² 6 693,55 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w najnowszej Warszawskiej inwestycji - sprzedaż bez pośredników. Mieszkania od 26 do 95 m2 w cenach od 6.000 zł/m2. Zamieszkaj blisko centrum! Zapraszam po szczegóły - plany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

1 750 000 zł82 m² 21 341,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na II piętrze w apartamentowcu. Ekskluzywnie wyposażone i wykończone. Dostępne od września. Wysoki standard wykończenia - meble robione na wymiar, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krajewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W okolicy stacji metra Dworzec Gdański. Mieszkanie bardzo słoneczne, 2 sypialnie 10 i 12 m2 - zachód, duża szafa wnękowa. Pokój dzienny 22 m2 z czynnym kominkiem, połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Wola,Warszawa

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowy apartament na ul. Siennej Mieszkanie składające się z salonu 18 m2, aneksu kuchennego 6 m2, łazienki z prysznicem 5 m2, 2 sypialni 14 i 12 m2, balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

560 000 zł81 m² 6 913,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z piwnicą oraz 2 miejscami garażowymi w cenie. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu Tęczowy Park (7 km od Pałacu Kultury), przyjaznym dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

770 000 zł79 m² 9 746,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie trzypokojowe z balkonem zlokalizowane w przedwojennej kamienicy blisko pl. Narutowicza. Pokoje 20,20 i 15m napodłodze położony jest parkiet. Do każdego pokoju wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowiecka

Bemowo,Warszawa

450 000 zł66 m² 6 779,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Trzypokojowe mieszkanie w 4 piętrowym bloku na IV piętrze. Duży pokój z dużym balkonem typu loggia. Okna w mieszkaniu wychodzą na trzy strony świata: kuchnia i mały pokój (9 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

616 000 zł75 m² 8 213,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Inwestycja znanego dewelopera, kameralne osiedle. Mieszkanie znajduje się na półpiętrze, możliwość wjechania windą. Wysokiej jakości wykończenie (podłogi drewniane - merbau, zabudowa kuchni, b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rokosowska

Ochota,Warszawa

459 000 zł65 m² 7 061,54 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w budynku z windą, położone w bardzo cichym miejscu, blisko komunikacji miejskiej. Pokoje 20, 14, 8m, okna nowe pcv, na podłodze panele (pod panelami parkiet), kuchnia widna 9m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźń

Przyjaźń,Warszawa

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Piękne nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45 m2. Nieruchomość to 3 jasne pokoje wyłożone dębowym parkietem: salon połączony z kuchnią o pow. 24 m2 oraz 2 sypialnie (9, 70 m2; 6,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majolikowa

Białołęka,Warszawa

480 000 zł82 m² 5 853,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe przestronne mieszkanie na ogrodzonym, zadbanym osiedlu. Wysoki standard mieszkania oraz klatki schodowej. Salon 21 m.kw z wyjściem na balkon, Pokój 16 m.kw, Pokój 14 m.kw. Kuchnia 14 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

3 400 zł70 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne i eleganckie 3-pokojowe mieszkanie (70 m2) usytuowane w nowoczesnym (rok oddania 2009) apartamentowcu z widokiem na Stadion Narodowy i Pałac Kultury. Idealne dla pary lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartłomieja

Mokotów,Warszawa

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjnie położone 3-pokojowe mieszkanie, zadbanie, bardzo ciche na I piętrze W niskim budynku, w zielonej okolicy, a jednocześnie W świetnym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

500 000 zł63 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na Bielanach przy ulicy Heroldów o powierzchni 63m2. Składa się z trzech pokoi, kuchni w aneksie,garderoby, łazienki oraz przedpokoju. Zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

355 000 zł65 m² 5 461,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Jelonkach trzypokojowe z widną kuchnią, dużą loggią oraz samodzielną łazienką i samodzielnym w.c. Dwustronne. Bardzo ciche i słoneczne, budynek jest usytuowany wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Dzikiej, od zaraz. Składa się z kuchni otwartej na salon i dwóch niezależnych sypialni. Meble kuchenne w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie na Bielanach. Lokum w pełni umeblowane , pokoje wszystkie są oddzielne, więc mogą spokojnie zamieszkać niezależne osoby. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

378 000 zł54 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 54m2. Mieszkanie bardzo rozkładowe, po gruntownym remoncie. Okna wychodzą na płd-wsch i płd-zach. Nieruchomość składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

513 000 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie Trzypokojowe mieszkanie (57m 2 ) w którego skład wchodzi salon (17,77m 2 ), dwie sypialnie (11,11m 2 oraz 10,08m 2 ), przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne trzypokojowe (19m2 17m2, 8m2), rozkładowe, przestronne i słoneczne mieszkanie plus widna kuchnia(8m2) z wyposażeniem (meble, gazowa płyta, piekarnik elektryczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

705 000 zł75 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ulicy Woronicza o powierzchni 75m2. Zlokalizowane na szóstym piętrze w 11-to piętrowym budynku z cegły 2005r( osiedle "woronicza Park"zamknięte,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij