dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 737 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goleszowska

Odolany,Warszawa

1 740 000 zł76 m² 22 760 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 76,45 m | wysoki standard | ul. Goleszowska Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76,45 m , zlokalizowane na ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Służewiec,Warszawa

710 000 zł55 m² 12 839,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis Szukasz mieszkania dla pary lub rodziny, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz w miejscu, gdzie codzienność jest po prostu wygodna? To Mokotów w najlepszym wydaniu: świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urle

Mokotów,Warszawa

3 170 zł57 m² 56,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Urle na Sadybie (mokotów). Okolica spokojna. W pobliżu sklepy, szkoły (w tym francuska i brytyjska), restauracje, przychodnie lekarskie, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

779 000 zł53 m² 14 753,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie | sprzedaż | 52,8 m2 I 779 000 pln | warszawa | ursynów | magellana Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,8 m2 w Warszawie, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

730 000 zł49 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję, łącząca ciszę z doskonałym punktem komunikacyjnym! Mieszkanie z potencjałem! Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

11 800 zł86 m² 137,21 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowo wykończone mieszkanie nieopodal browarów warszawskich Wysoki standard wykończenia | Południowy salon z dużą loggią | 2 sypialnie | 2 łazienki | Parking podziemny | Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

952 453 zł56 m² 17 115,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponujemy mieszkanie 3 pokojowe, skrajne, w nowym bloku przy ul. Bokserskiej. Na powierzchni 53mkw mieści się: - salon z aneksem kuchennym z oknem, - dwie sypialnie, - łazienka, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Targówek,Warszawa

3 950 zł52 m² 75,96 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Targówek, osiedle Warszawski Świt. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

855 000 zł60 m² 14 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy u.Czumy. Budynek po termomodernizacji, posiada odnowione części wspólne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

870 000 zł56 m² 15 630,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie 55,66 m z dużą loggią - ostatnie piętro, ul. Jugosłowiańska, gocław Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m z dużą, zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

865 000 zł49 m² 17 780,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 3-cim piętrze w budynku z 1963roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Muranów,Warszawa

1 825 000 zł88 m² 20 738,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam na prezentację! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2) z loggią (ok.14 m2) usytuowany w Śródmieściu , pomiędzy ul. Stawki, al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

799 000 zł64 m² 12 431,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

S8 | Autobus | Bliskość pętli tramwajowej to gwarancja szybkiego dotarcia do centrum, całkowicie omijając miejskie korki. Mobilność regionalna: bezpośrednie sąsiedztwo trasy S8 sprawia, że wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu Starego Żoliborza. Doskonała lokalizacja - 2 minuty pieszo do stacji metra Plac Wilsona, linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

1 020 000 zł59 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Blisko jeziorka Balaton, pełna infrastruktura w zasięgu ręki. Kompaktowe jasne mieszkanie z trzema pokojami (2 ustawne sypialnie, salon z aneksem kuchennym). Duża łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 900 zł88 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować piękny trzypokojowy apartament w Wilanowie. Atuty - Zaprojektowane z wyjątkową starannością - Dwustronne - Doskonała lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magiczna

Grodzisk,Warszawa

1 050 000 zł68 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania ładne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 usytuowane na 1. piętrze w 3.piętrowym bloku z windą znajdujące się najlepiej lokalizacji na Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

724 581 zł51 m² 14 207,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 50,67 m + balkon 4,51 m ostatnie mieszkanie 3-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

667 971 zł64 m² 10 499,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 3 pokojowe I 63 M2 I ogródek 35 M2 zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogródkiem Przestronne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

800 000 zł46 m² 17 494 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 45.73m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Salonu (14,31 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eng & ru below Lokalizacja: ul. Josepha Conrada 16, bielany Powierzchnia mieszkania: 55 m +balkon 4m2 Nieopodal Galeria Młociny oraz Metro Młociny Liczba pokoi: 3 (oddzielne) Ostatnie piętro. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

4 940 zł63 m² 78,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem i klimatyzacją! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

660 000 zł51 m² 13 007,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To mieszkanie to idealna propozycja dla rodziny 2+1, która szuka jasnego, ustawnego wnętrza z wyraźnym podziałem na strefę wspólną i prywatną. Atuty układu pomieszczeń: słoneczna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 000 zł98 m² 25 030,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Eurovilla prezentuje nowoczesny i funkcjonalny penthouse o wysokim standardzie w topowej lokalizacji Miasteczka Wilanów z dwoma tarasami: 21,68m2 i 18,25m2 English version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Muszlowa

Jelonki,Warszawa

1 070 000 zł61 m² 17 541 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

W pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z osobną widna kuchnią, po remoncie na Bemowie w pobliżu ulicy Muszlowej i ulicy Borowego o powierzchni 61m, ciche pośród zieleni, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

6 500 zł65 m² 99,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**eng version below** Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją o powierzchni 65,4 m2 zlokalizowane na osiedlu "bohema-Warzelnia" przy ul. Szwedzkiej 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł113 m² 44,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cichy, jasny ,przestronny apartament w Śródmieściu urządzony w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze przy ul.Słomińskiego. Składa się z aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koński Jar

Ursynów,Warszawa

925 000 zł58 m² 15 948,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie | sprzedaż | 58 m2 I 925 000 pln | warszawa | ursynów | koński jar Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 m2 w Warszawie, dzielnicy Ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Bemowo,Warszawa

799 999 zł72 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trójstronne mieszkanie na Bemowie w bloku z roku 1995 3-pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 przy ul. Miarki składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni Pokoju Łazienki (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 495 000 zł62 m² 23 996,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy do zaoferowania mieszkanie, które znajduje się na kameralnym, chronionym osiedlu. Osiedle posiada miejsca parkingowe dla gości zlokalizowane za szlabanem i chronione blokadami. Apartamentowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Szczęśliwice,Warszawa

3 650 zł63 m² 57,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 63m2, piętro 1/6 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Zadumanej, ochota Szczęśliwice. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3650 zł + 1090 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jałtańska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 238,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Jałtańskiej 7 mieszczące się na dziewiątym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku. Na powierzchni 52,8 m2 znajdują się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Muranów,Warszawa

970 000 zł54 m² 17 963 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, po generalnym remoncie, lokalizacja: śródmieście, muranów, ul. Niska 12, w odległości: - 10 min pieszo do Arkadii - 12 min pieszo ogród Krasińskich - 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnym strzeżonym apartamentowcu uznanego developera Dom Development. Mieszkanie jest nowe, nieumeblowane ( może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

1 999 000 zł74 m² 27 013,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. Projekt został zrealizowany z absolutną precyzją wykonania, wiernie odzwierciedlając wizję architektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topograficzna

Polanka,Warszawa

789 000 zł60 m² 13 251,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 59,54m2, piętro 3/4 bez windy, w budynku z 1985r. Rembertów, stary Rembertów. Do remontu/odświeżenia. Super dla rodziny ze starszymi dziećmi lub pary, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł54 m² 19 372,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w świetnym punkcie Śródmieścia! Jeżeli zależy Ci na mieszkaniu w tętniącym życiem śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Nowodwory,Warszawa

850 000 zł60 m² 14 286 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piękne, świetnie doświetlone, nowocześnie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie położone w bardzo zadbanym i całodobowo chronionym apartamentowcu z 2016 roku, zlokalizowanym na Nowodworach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

816 000 zł55 m² 14 887,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,81 m , parter w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa, sadyba, ul. Bernardyńska. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banderii

Wola,Warszawa

3 490 zł56 m² 62,32 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazny dla zwierząt trzypokojowy apartament z miejscem postojowym przy ulicy Banderii 4 w Warszawie. Nieruchomość: w skład wchodzi salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 790 000 zł80 m² 22 277,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękny, wykończony w wysokim standardzie apartament na sprzedaż za 1 970 000 pln. Powierzchnia wynosi 80 m (ok. 24 500 pln za m ). Mieszkanie położone jest na parterze nowoczesnego budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij