dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 724 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

510 000 zł72 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ursus- skorosze. Mieszkanie o pow. 72 m2 w budynku z 2011 r. (cegła), pietro 2/7. Lokal składa się z widnej kuchni, otwartej na salon (28,45 m2), 2 sypialni (13 i 12 m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zambrowska

Wawer,Warszawa

504 234 zł64 m² 7 878,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zespół apartamentów Cornerhouse w Starym Aninie to prestiżowa lokalizacja, prosta, elegancka architektura dopasowująca się z łatwością do kameralnego charakteru dzielnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Mokotów,Warszawa

540 000 zł68 m² 7 929,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68.10 m2 w cichej i eksluzywnej części Starego Mokotowa (blisko ulicy Rakowieckiej). Kamienica z lat 30-tych. Mieszkanie jednostronne, okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

880 000 zł84 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w enklawie zieleni na Powiślu! Atrakcyjna, przestronna i słoneczna nieruchomość z duszą o powierzchni 84m2 (4. piętro) w przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

540 000 zł73 m² 7 397,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie z 2003r lux do wprowadzenia w super lokalizacji Warszawy na ostatnim cichym 5 pietrze- winda. 2 balkony po 6m. Pokój dzienny 20.23m. Kuchnia zabudowana na wymiar otwarta z pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hirszfelda

Ursynów,Warszawa

2 100 zł65 m² 32,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, odnowione mieszkanie do pilnego wynajęcia! 63 m2, 3 piętro (niski blok), duży salon z kuchnią oraz 2 sypialnie, łazienka razem z wc. Duży balkon, ok. 5 m2, ładnym z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł103 m² 77,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe Powiśle piękna inwestycja powstała na nadwiślańskim bulwarze. Miejsce wyjątkowe i niepowtarzalne. Zielona dzielnica, doskonała infrastruktura, genialne sąsiedztwo oraz piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

355 000 zł48 m² 7 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie na Sadach Żoliborskich. Cicha, pełna zieleni okolica, budynek w głębi osiedla, oddalony od głównej ulicy. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

593 000 zł83 m² 7 144,58 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Eleganckie mieszkanie na osiedlu strzeżonym na 6 piętrze z podziemnymi garażami ,ochroną i monitoringiem. Pierwotnie 2 pokojowe z 18 m tarasem (w księdze wieczystej powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

660 000 zł61 m² 10 819,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Okazja! Piękne mieszkanie 56,1m+loggia 5,2m z garażem podziemnym. Bliska Wola - Osiedle zamknięte przy ulicy Jana Olbrachta Nowe i nowoczesne osiedle, monitorowane z całodobową ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

380 000 zł52 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

52 m 2 Warszawa Mokotów Obrzeżna. Hip. Rok 1955. Cegła. 0/2 p. Kuchnia widna. Bez balkonu. Stan bardzo dobry. Dodatkowy opis oferty: 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sengera Cichego

Ursynów,Warszawa

426 000 zł71 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne mieszkanie 3 - pokojowe, przestronne, na zamkniętym osiedlu, ciche, zieleń, blisko parku natolińskiego, blisko do metra. Mieszkanie w okolicy Parku Natolińskiego na osiedlu zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bródno-Podgrodzie. Mieszkanie o pow. 62 m2 w budynku z 1970r.,pietro 4/10. Trzy pokoje, oddzielna, duża kuchnia z oknem, łazienka i garderoba (4,3 m2) składają się na całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Skorochód Majewskiego. Powierzchnia 45 m2, piętro 3/8. Idealne dla 3 osób lub rodziny z dziećmi. Opis mieszkania: mieszkanie umeblowane. Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lebiodowa

Wawer,Warszawa

460 000 zł66 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kameralnie położone mieszkanie w budynku 4-lokalowym na ogrodzonym, cichym osiedlu w Wawrze. Odległość od centrum ok. 11 km, przystanek autobusowy 150 m, stacja pkp 2 km. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia od 10 marca 2014 jest wolne od 1 marca. Mieszkanie usytuowane na ul. Senatorskiej na przeciwko Parku Saskiego. Blisko wszędzie metro, tramwaj i autobusy. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iberyjska

Mokotów,Warszawa

398 000 zł57 m² 6 970,23 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w Warszawie dzielnicy Mokotów przy ul. Iberyjskiej. Mieszkanie rozkładowe i bardzo słoneczne. Okna z ekspozycją południowy zachód. XIV piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowego Miasta

Śródmieście,Warszawa

3 250 zł95 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

95m2 oryginalne dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy przy rynku nowego miasta. Eleganckie wewnętrzne podwórko z zadbaną zielenią w klimacie starego miasta. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

370 000 zł63 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Trzypokojowe,dwustronne, rozkładowe mieszkanie na Gocławiu, nieopodal skrzyżowania ulic Bora Komorowskiego i Fieldorfa. 3 oddzielne, nieprzechodnie pokoje (największy z 5cio metrową loggią);.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 550 000 zł95 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Cena obejmuje całkowite wyposażenie apartamentu! Nietuzinkowe miejsce łączące elegancję i luksus z klimatem przedwojennej kamienicy na warszawskim Powiślu nieopodal pięknego Parku. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

365 000 zł55 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Bródno Os. Podgrodzie. Lokal o pow. 55 m2, piętro 0/12 w budynku z 1977r. Mieszkanie 3 pokojowe ma widną, otwartą na salon kuchnią, 2 sypialnie, łazienkę i p.pokoj z obszerną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie W apartamentowcu melody park! Serdecznie zapraszam do wynajmu trzypokojowego mieszkania o pow. 75 m 2 ,usytuowanego na 9 piętrze apartamentowca Melody Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

356 000 zł61 m² 5 836,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zamienię mieszkanie 61 M2, trzypokojowe na osiedlu Bródno w Dzielnicy Warszawa Targówek na większe, liczba pokoi 3 lub 4 O metrażu od 70 - 80 M2. w Warszawie w nowszym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament o pow. 120 m2 , 3 pokojowy w Śródmieściu, ul. Kruczkowskiego, położony w otoczeniu parków na osiedlu patria. Wykończony w b. wysokim standardzie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

630 000 zł96 m² 6 542,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Możliwość podzielenia na 4 pokoje Bardzo ładny apartament w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji i wykończenia. Prestiżowa lokalizacja w Miasteczku Wilanów. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

346 000 zł64 m² 5 406,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne i przestronne mieszkanie nie wymagające większych nakładów finansowych. Istnieje możliwość połączenia pokoju z kuchnią, co pozwoli stworzyć ładną przestronną jadalnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

545 000 zł76 m² 7 171,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w dzielnicy Bielany, rejon Młociny, przestronne, rozkładowe dwustronnie mieszkanie w stanie bardzo dobrym z duży słonecznym balkonem. Miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

250 000 zł53 m² 4 734,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Okazyjna sprzedaż - cena tylko 250 tys. 3 pokoje 53m2! 3 pokojowe 53 m2, rozkładowe z potencjałem do gruntownego remontu. Widna kuchnia, sypialnie: 7 m2 oraz 9 m2 z ekspozycją na wschód, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Tysiąclecia

Praga-Północ,Warszawa

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w osiedli Kijowska w okolicy Dworca Wschodniego, pokoje:18,14,9mkw panele, kuchnia 8 mkw szafki kichenne, sprzęt agd, łazienka 4 mkw, instalacje wymienione, liczniki na wodę. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

449 000 zł65 m² 6 929,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bielany ul. Bogusławskiego. Mieszkanie o pow. 64,8 m2 w budynku z 1976 r. (wielka płyta), p. 5/10. Lokal to 3 pokoje (20, 13,5 i 8,2 m2), widna oddzielna kuchnia (8 m2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuratowskiego

Mokotów,Warszawa

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3-pokojowe na mokotowie o pow. 60 m2 położone na 2-piętrze w budynku 3- piętrowym. Rok budowy 1989przestronne, jasne mieszkanie - okna na południowy wschód (salon i jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przanowskiego

Wola,Warszawa

530 000 zł82 m² 6 463,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wola! 3 pokoje! 82 M 2! Super apartament ,wysokiej klasy wykończenie. Przestrzenny ,jasny i klimatyczny. W bardzo ładnej kamienicy na Woli niedaleko "wola Park " Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Wola,Warszawa

1 040 000 zł98 m² 10 612,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży jasne, przestronne mieszkanie 3 - pokojowe o funkcjonalnym rozkładzie położone w zadbanym budynku zlokalizowanym w dogodnym komunikacyjnie punkcie Warszawy. na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

375 000 zł66 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Chomiczówka ul. Kwitnąca. Mieszkanie o pow. 66 m2 w budynku z 1974r. (płyta), piętro 13/15. Lokal składa się z trzech pokoi, widnej, oddzielnej kuchni, p.pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Majolikowa

Białołęka,Warszawa

389 500 zł58 m² 6 715,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie położone na kameralnym osiedlu na Tarchominie przy ul. Majolikowej. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń - składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł70 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowy, rozkładowy, przestronny apartament na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, przy metrze Wilanowska. Ulokowany w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

468 000 zł70 m² 6 657,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie o wysokim standardzie na Chomiczówce, 3-pokoje na 6 piętrze.Salon z aneksem kuchennym ze sprzętem AGD. Duża łazienka z podgrzewaną podłogą. oknem i narożna wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

690 000 zł91 m² 7 582,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bemowo ul. Wrocławska. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej pow. 91 m2 w budynku z 2001 r. (cegła), p. 3/4. Na pierwszym poziomie jest salon otwarty na kuchnię (okno) - 40 m2, wc - 2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwna

Śródmieście,Warszawa

690 000 zł70 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przepiękna kamienica na Starym Mieście wpisana do rejestru zabytków objęta opieką konserwatorską. Budynek po wymianach instalacji. Mieszkanie jednostronne, okna wychodzą na piękne zielone podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

2 299 zł66 m² 34,84 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, ciche i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej, zielonej części Żoliborza z dobrą ekspozycją na strony świata. Obok Park Kępa Potocka z terenami rekreacyjnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł95 m² 29,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia dla wymagającego klienta luksusowo wykonczone I umeblowane mieszkanie O powierzchni 95M2 znajdujące się na poddaszu W kamienicy przy ulicy długiej. Mieszkanie.