dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 724 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filmowa

Wawer,Warszawa

360 000 zł68 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Segment skrajny z bardzo ładna działką - podpiwniczony, z garażem - jak mieszkanie. dzialka 300m2. Parter - kuchnia, pokoj, lazienka, piętro - dwa pokoje. Mozliwosc rozbudowy - dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 na 2 piętrze na osiedlu Arbuzowa na Mokotowie. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, hallu, osobnej łazienki, osobnej toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

427 000 zł93 m² 4 591,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kameralny budynek wielorodzinny tuż przy lesie w dzielnicy Wawer. W pobliżu znajduje sięrezerwat przyrody, rozległe tereny leśne, ścieżki rowerowe, basen, szkoły, przedszkola, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

405 000 zł63 m² 6 417,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne trzy pokojowe mieszkanie 63,11m2 na warszawskiej Woli. Mamy do dyspozycji salon 22m2 oraz dwie sypilanie 11m2 i 10m2 Nowoczesna bryła, kameralny budynek oraz ciche położenie powoduje, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

840 000 zł108 m² 7 792,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Budynek 4 piętrowy z dużym basenem, sauną i fitness, wykończony luksusowo. Apartament w pełni wykończony i wyposażony - położony jest na 3 i 4 piętrze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco Polecam! Bardzo ładne, ciche, rozkładowe, słoneczne mieszkanie położone na szóstym piętrze. Najbliższa przecznica Chełmska. Mieszkanie jest po remoncie do zamieszkania bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolność

Wola,Warszawa

2 800 zł76 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia od zaraz! Najemca nie płaci prowizji! Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe, pokoje rozkładowe 24, 12 i 11 m2, widna wyposażona kuchnia ok.10m2, łazienka z wanną i oknem, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

360 288 zł53 m² 6 797,89 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Neosky to projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zambrowska

Wawer,Warszawa

474 720 zł60 m² 7 912 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zespół apartamentów Cornerhouse w Starym Aninie to prestiżowa lokalizacja, prosta, elegancka architektura dopasowująca się z łatwością do kameralnego charakteru dzielnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pasaż Ursynowski

Ursynów,Warszawa

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Odnowione, 63m2 mieszkanie na Ursynowie! 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze ( 6 piętrowy blok, winda). Wszystkie pokoje oddzielne! 1 pokój: 20,5 m 2 pokój: 12m 3 pokój: 7,5 m Pokoje umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

412 800 zł87 m² 4 749,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kameralny budynek wielorodzinny tuż przy lesie w dzielnicy Wawer. W pobliżu znajduje się rezerwat przyrody, rozległe tereny leśne, ścieżki rowerowe, basen, szkoły, przedszkola, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym bliska stacja metra stokłosy. Mieszkanie znajduje się na Ursynowie , ul. Zwm , pow 60m2 ,rok budowy 1980 , tzw. wielka płyta. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

390 000 zł63 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Budynek odnowiony ocieplony , wymienione instalacje , w dobrej lokalizacji puławska/wałbrzyska. Blisko autobus , tramwaj 5 minut spacerkiem do stacji metra. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

445 000 zł63 m² 7 063,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne I ciche mieszkanie na warszawskiej pradze południe- gocław Z panoramą stolicy za oknem! miejsce idealne dla rodziny Z dzieckiem oraz dla osób ceniących sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na warszawskiej Woli. Nieruchomość składa się z trzech pokoi (16,72 ; 10,67 ;8.89). W pokojach na podłodze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

274 000 zł61 m² 4 491,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie rozkładowe o powierzchni 61 m2, położone na 11piętrze w 11piętrowym budynku wielomieszkaniowym. Widok z okien na płn, zach. Pokoje o powierzchni 14 m2, 8m2 , 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

840 000 zł70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednio, bez prowizji! W pełni umeblowane oraz wyposażone! W cenie dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz piękny zagospodarowany 30m2 ogród! Ciekawe, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ochota

Ochota,Warszawa

653 000 zł81 m² 8 061,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Niesamowite I nietuzinkowe poddasze skąpane W słońcu W enklawie starej ochoty! miejsce idealne dla koneserów I pasjonatów oryginalnych rozwiązań! miejsce harmonijnie łączące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Schroegera

Stare Bielany,Warszawa

465 000 zł59 m² 7 825,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Stare Bielany - kamienica z 1932 roku, przy Placu Konfederacji.Mieszkanie trzypokojowe, z oddzielną kuchnią, dwustronne.Salon z kominkiem ok.17m2 - także w nim szafa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokoje 60 m2 na Tarchominie Nowoczesne mieszkanie położone w kameralnym osiedlu chronionym. Salon, 2 sypialnie, kuchnia aneks, łazienka z wanną. Kuchnia w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł116 m² 22 413,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Starówka! także wynajem - 7 ooo zł/mc Atrakcyjna, luksusowa i przestronna nieruchomość o pow. 116m2 (2. piętro) w pięknej kamienicy na warszawskiej Starówce. Na powierzchnię tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 300 000 zł100 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Uwaga! cena mieszkania jest uwarunkowana kursem franka szwajcarskiego! kwota za mieszkanie wynosi dokładnie 408 000 chf! Atrakcyjna i luksusowa nieruchomość o pow. 100m2 (15. piętro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania Żmija

Bielany,Warszawa

650 000 zł80 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Trzypokojowe mieszkanie, na cichym, zamkniętym osiedlu na Bielanach, blisko Bemowo. Osiedle i klatki zadbane, dużo zieleni, plac zabaw, blisko szkoła, przedszkole, przychodnia. Blok niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

285 000 zł45 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w pełnej zieleni, cichej okolicy na Woli. Na powierzchnię mieszkania składają się 3 salon: 16m2, dwie sypialnie: 11,5m2 ; 8m2, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

450 000 zł57 m² 7 853,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe, 57 m2, świetny punkt komunikacyjny, atrakcyjna cena. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,3 m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku z lat 70-tych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

492 000 zł70 m² 7 018,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, nowocześnie urządzone mieszkanie na cichym osiedlu na Białołęce. Dwupiętrowy budynek z 2009 roku w okolicy domków jednorodzinnych mieści się na zamkniętym, ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam Państwu bardzo przyjemne i ciekawie zaprojektowane mieszkanie z antresolą o powierzchni 62m 2 usytuowane na 4-ostatnim piętrze bloku z 2003 roku, położonym przy ul.Odkrytej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zambrowska

Warszawa,mazowieckie

474 720 zł60 m² 7 912 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

565 000 zł66 m² 8 547,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z !ogródkiem 180 m2!. Bardzo ciche miejsce na Bemowie okolice ul. Lazurowej. Mieszkanie ma 66,1 m2 wykończone z materiałów wysokiej jakości. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

489 000 zł67 m² 7 298,51 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe 67m2, pokoje rozkładowe, kuchnia widna, łazienka i wc osobno, duży balkon od strony południowej ok.8M2. Pokoje o metrażach 23, 13 i 12 m2, samodzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

364 000 zł57 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57,2 m2, położone na p.10/10. Bardzo przestronne, ustawne pokoje, oddzielna, widna kuchnia, p.pokój z pojemnymi szafami, łazienka razem z wc,. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ordona

Wola,Warszawa

462 861 zł56 m² 8 265,38 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Intenso to projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

370 000 zł55 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bardzo atrakcyjne mieszkanie! Idealne jako inwestycja pod wynajem! Oferujemy Państwu spółdzielczo - własnościowe(uregulowane sprawy gruntu, nie ma problemu z założeniem księgi wieczystej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zambrowska

Wawer,Warszawa

488 672 zł62 m² 7 881,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

568 745 zł67 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjne mieszkanie 67 m na warszawskim Żoliborzu. Cena mieszkania zawiera wykończenie. W mieszkaniu odnajdziemy 20,06 metrowy salon połączony z aneksem kuchennym 10,21 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

2 400 zł69 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, widne, 3 pokoje , w pełni urządzone i wyposażone. Wysoki standard. Znajduje się na 2 piętrze na Osiedlu Rodzinnym w Skoroszach z widokiem na cichy plac zabaw. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sapieżyńska

Śródmieście,Warszawa

722 000 zł59 m² 12 237,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Trzypokojowe mieszkanie , rozkładowe, trzystronne.Wysokie. Mieszkanie ma część okien wymienionych, łazienka po kapitalnym remoncie, kuchnia w trakcie remontu. Wszystkie instalacje w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zambrowska

Warszawa,mazowieckie

504 234 zł64 m² 7 878,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Praga-Południe,Warszawa

449 000 zł68 m² 6 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Spółdzielczo -własnościowe z uregulowanym gruntem nie ma przeszkód do założenia Księgi Wieczystej. Mieszkanie ładne zadbane, przestronne mieszkanie na 1 piętrze z niskim czynszem(470zł/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

770 000 zł96 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Unikatowe I przestronne mieszkanie Z kominkiem I ogromnym potencjałem architektonicznym (również możliwość stworzenia tarasu ok. 16M2) W enkawie filtrów warszawskim! Atrakcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielany

Bielany,Warszawa

408 000 zł53 m² 7 634,73 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzy pokojowe mieszkanie 53m2 na warszawskich Bielanach. Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (zrobiona łazienka oraz zabudowa kuchenna)! Pokoje 20m2; 12m2; 10m2. Nowoczesna bryła, kameralny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij