dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na Bielanach - Osiedle "Ruda", w budynku położonym przy Kępie Potockiej. Doskonałe, ciche miejsce, blisko terenów rekreacyjnych na Kępie oraz Lasku Bielańskiego. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

405 000 zł62 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem. Budynek w dobrym stanie technicznym, sukcesywnie remontowany. Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł135 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjny, przestronnyy apartament w ,rezydencji Prezydenckiej" w pobliżu Arkadii. Nieruchomość usytuowana na 11 piętrze w 13 piętrowym budynku Debudu z pięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

455 000 zł60 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Widne, funkcjonalne, z dobrze zaaranżowaną przestrzenią, 3- pokojowe mieszkanie, o powierzchni 60 m 2. Usytuowane na Bliskiej Woli,na Ogrodowej, przy ul. Żelaznej. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Tysiąclecia

Praga-Północ,Warszawa

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie 3 - pokojowe na Pradze Północ przy Dworcu Wschodnim. Mieszkanie ma 48 m i znajduje się na 1 piętrze w 10 - piętrowym budynku. W lokalu częściowo wymienione są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

5 500 zł105 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament w prestiżowej, cichej i bezpiecznej okolicy Górnego Mokotowa przy ul. Orkana/wielickiej. Doskonała lokalizacja. Powierzchnia użytkowa 105 m kw. Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przytyk

Bielany,Warszawa

338 000 zł48 m² 7 041,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe po niedawnym remoncie. Mieszkanie położone w cichej, zielonej okolicy blisko Lasku Bielańskiego. Bardzo dobra komunikacja - metro Wawrzyszew, autobusy. IV piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł79 m² 8 821,68 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym Centrum Warszawy,bardzo dobrze skomunikowane. Blisko Uniwersytetu i Biblioteki uniwersyteckiej. W przyszłości bardzo blisko stacji metra przy ul. Dobrej. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

598 000 zł75 m² 7 973,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Przestronny salon z widnym aneksem kuchennym o łącznej pow. ok. 40m2 daje poczucie niespotykanej przestrzeni. Dwie sypialnie (12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

356 000 zł48 m² 7 464,88 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Muranów - Anielewicza. Mieszkanie 47,69 m2, 3 pokoje (14 m2, 12 m2, 9m2), łazienka (ok. 3 m2), kuchnia (4,5 m2), duży balkon zpięknym widokiem na Pałac Kultury i panoramę miasta , Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bociania

Ursynów,Warszawa

730 000 zł92 m² 7 969,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na ursynowie W budynku Z 1998 roku Z cegły Mieszkanie ciche, bardzo ładne, umeblowane. Usytuowane na wysokim parterze. Kuchnia wyposażona, widna. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

300 000 zł55 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie 55m2 na Wrzecionie. piętro 4/4 bez windy. Pokoje niezależne 18m2,12m2,10m2, kuchnia w prześwicie 4m2, łazienka 3m2, przedpokój 8m2. Mieszkanie do odświeżenia. czynsz około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł103 m² 38,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wspaniały apartament, na ogrodzonym terenie z własnym małym placem zabaw, oraz portiernią. W okolicy centrum handlowe, klub spotrowy. Mieszkanie usytuowane wschód-zachód z dwoma pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prałatowska

Targówek,Warszawa

325 000 zł63 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie na Targówku mieszkaniowym, w bliskim sąsiedztwie Parku Wiecha. Budynek po wymianie pionów instalacyjnych, piętro 6/10. Lokal składa się z trzech pokoi(17m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne praktycznie od zaraz 55 metrowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Hożej tuż obok Placu Trzech Krzyży. Bardzo funkcjonalny rozkład mieszkania na 4 piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piekarska

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł160 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie dwupoziomowe po całkowitej przebudowie. Dół-57m2 w tym możliwość zamknięcia pokoju 10.5m2 .W tej przestrzeni kuchnia, jadalnia, salon z TV i rzutnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

520 000 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w stanie surowym, dwupokojowe z możliwością przerobienia na 3 pokoje.Mieszkanie ciche w spokojnej okolicy .Blisko metro. dobra komunikacja .Dwa pokoje 65 m2 z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

7 500 zł110 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament jest nowy, wykończony w wysokim standardzie i w pełni wyposażony. elegancka i funkcjonalna kuchnia (12m) ze sprzętem marki bosch oraz kompletną zastawą stołową. duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 900 zł85 m² 34,12 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m2 z dużym balkonem na 3-piętrze na osiedlu Kercelak w bloku z 2000 r. Osiedle zamknięte, strzeżone, z placem zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

355 000 zł57 m² 6 228,07 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Gocław; ciche rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na 6. piętrze w 15-piętrowym budynku (1982 r). Pokoje ( 17 + 12 + 10 m2) i przedpokój (ok. 8,5 m2), kuchnia (6,5 m2), łazienka (2,5 m2), wc (1,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rakowiecka

Warszawa,mazowieckie

587 000 zł55 m² 10 595,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie 55,4m2 w kamienicy z 1933r przy Rakowieckiej. Kamienica jest po generalnym remoncie:elewacja wyremontowana. Wymienione wszystkie instalacje wewnętrzne. Odrestaurowana klatka schodowa/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

798 000 zł79 m² 10 045,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

80 metrowe mieszkanie w bardzo prestiżowej lokalizacji Śródmieścia Warszawy. W pobliżu park łazienkowski oraz agrykola. Świetny punkt komunikacyjny, blisko ścisłego centrum. Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam Państwu bardzo przyjemne i ciekawie zaprojektowane mieszkanie z antresolą o powierzchni 62m 2 usytuowane na 4-ostatnim piętrze bloku z 2003 roku, położonym przy ul.Odkrytej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 999 zł80 m² 62,49 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny 3-pokojowy apartament w okolicy Ronda Daszyńskiego. Odległość od nowej stacji metra Rondo Daszyńskiego wynosi 150 metrow. Lokalizacja pozwala na szybki transfer do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Corazziego

Śródmieście,Warszawa

473 000 zł55 m² 8 584,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie znajduje się tuż przy Placu Bankowym i Parku Saskim, czyli 5 minut spacerkiem do węzła komunikacyjnego (wszystkie środki komunikacji miejskiej), tyle samo do pięknego zielonego parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Praga-Północ,Warszawa

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje, 47 m2, piętro 1/11, spółdzielcze własnościowe, możliwy zakup za gotówkę. Lokal bez zadłużeń. Pokoje 15,oo m2 (+ logia 2,7 m2), 8,95m2 oraz 5,95m2. Kuchnia 6,50 m2 zabudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

385 000 zł48 m² 7 987,55 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okolica- pola mokotowskie. 3 pokoje Z widokiem panoramy warszawy.! Mieszkanie z klimatem ,dobrze zagospodarowana przestrzeń. Częściowo po remoncie,czyste,zadbane. Wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

3 200 zł79 m² 40,51 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na cele biurowe! Lokal znajduje sie na szóstym piętrze, wejście do budynku z dwóch dogodnych stron. Lokal nowy, posiada w pełni wyposażoną kuchnie oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

480 000 zł53 m² 9 022,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Doskonały punkt komunikacyjny, blisko autobusy i tramwaje przy ul. Jana Pawła oraz ul. Okopowej. Tylko 7 minut spacerem do ch Arkadia, w bliskiej okolicy wszystko czego tylko można zapragnąć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miodowa

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł86 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe, wysokie (320cm) mieszkanie z ogromnym potencjałem na warszawskim Starym Mieście. Lokal znajduje się na drugim z trzech pięter w odbudowanej po wojnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

398 000 zł60 m² 6 589,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

O k A Z J A ! mieszkanie 3 - pokojowe W cenie 6589 zł za m2, w zielonym rejonie mokotowa, na osiedlu służew nad dolinką, niedaleko stacji metra służew z samodzielną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł87 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament po kapitalnym remoncie i wymianie wszystkich instalacji. Mieszkanie jest świetnie doświetlone. Obszerny salon wyposażony w komink połączony z w pełni wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 na 7-piętrze w bloku z 1998 r. na chronionym osiedlu. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym,który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

513 000 zł73 m² 7 027,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (zrobiona łazienka oraz zabudowa kuchenna)! Zdjęcia prezentują przykładowe wykończenie z mieszkań pokazowych! 3pokojowe mieszkanie 72,85m2 (7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł92 m² 64,13 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartamenty patria, świetna lokalizacja, wysoka jakość wykończenia. Piękny apartament o powierzchni 92m2, usytuowany na trzecim piętrze w apartamentowcu Patria z 2007 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

373 000 zł61 m² 6 114,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam Państwu bardzo przyjemne, eleganckie i urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 61m 2 usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z 2001 roku, położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

600 000 zł73 m² 8 219,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio duże, widne mieszkanie na Mokotowie, blisko metra. Pokój 1: 28 m. kw. - dawniej był przedzielony ścianką kartonowo-gipsową na dwa oddzielne pomieszczenia. Pokój 2: 12 m. kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartosika

Praga-Południe,Warszawa

540 000 zł78 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie do wprowadzenia,salon otwarty na mieszkanie,sypialnie 15,11mkw,łaz i wc oddzielnie gl/ter,kuchnia 8mkw gl/ter,duża loggia, zieleń,słoneczne,ciche,blisko do jeziorka,terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

489 000 zł74 m² 6 626,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjatkowe dwustronne mieszkanie w kamienicy w Starej części Pragi Pokoje: 22,14,12mkw parkiet, kuchnia 8mkw z zabudową, sprzęt agd ,łaz 4mkw gl/ter, wysokość pomieszczeń 3,2m Stan do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

560 000 zł77 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie dwustronne w kamienicy w Starej części Pragi tuż przy nowopowstającej stacji metro "Dworzec Wileński" pokój z aneksem kuchennym 26mkw, 14, 12 mkw, parkiet 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

460 000 zł62 m² 7 382,44 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Nowoczesne, przestronne, komfortowo wykończone mieszkanie na Pradze Północ

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij