dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 724 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 140 000 zł59 m² 19 440,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowy apartament w kameralnym budynku zaprojektowanym w stylu art déco (ul. Zdziechowskiego) Sprzedaż cesji praw do umowy deweloperskiej, podatek pcc 1%. Planowany odbiór inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

698 000 zł50 m² 14 960 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli poszukujesz mieszkania niedrogiego, gotowego do zamieszkania od zaraz, w dodatku w dobrej dzielnicy blisko centrum Warszawy- to taką nieruchomość dziś prezentuję i szczerze ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

698 000 zł64 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Bardzo ustawne mieszkanie w opcji z 3 lub 4 pokojami i balkonem! Świetna lokalizacja - żoliborz/sady - Przasnyska 16. Jest tu cicho, zielono i bardzo miło. Najważniejsze zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

1 220 000 zł76 m² 15 958,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia blisko Łazienek Królewskich. Lokalizacja: nieruchomość położona jednej z atrakcyjniejszych części Warszawy - dzielnicy Mokotów przy Łazienkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Praga-Południe,Warszawa

800 000 zł69 m² 11 527,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jasne mieszkanie z bardzo funkcjonalnym rozkładem. Duży balkon z widokiem na zieleń i otwartą przestrzeń. Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone przy ul. Afrykańskiej na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

530 000 zł54 m² 9 906,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji bez podatku pcc od dewelopera zdjęcia-wizualizacja -o inwestycji- -wysoki standard -stacja ładowania samochodów elektrycznych atuty: sklepy i usługi: factory Ursus, ch Skorosze, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 427,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Ciche, trzy pokoje z osobna widną kuchnią i pięknym widokiem na panoramę Warszawy w pobliżu ulicy Ogrodowej na warszawskiej Woli. Budynek oddalony o ok 830m od kompleksu biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

587 000 zł70 m² 8 349,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,30 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 2005 roku-Warszawa, białołęka, ul. Skarbka z Gór. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróbla

Służew,Warszawa

1 000 000 zł81 m² 12 346 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Słoneczne mieszkanie w kameralnym apartamentowcu w willowej okolicy przy metrze Służew. Mieszkanie składa się z dużego salonu z balkonem i otwartą kuchnią ok.30m, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż położone w spokojnej okolicy, bardzo blisko lasu. 5 minut pieszo do stacji metra. Forma własności: mieszkanie spółdzielczo własnościowe. Zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zimorowica

Ochota,Warszawa

6 000 zł78 m² 77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia unikatowe trzypokojowe mieszkanie na 1. piętrze, zlokalizowane w przedwojennej kamienicy przy ul. Zimorowica 2. Okolica Filtrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

895 000 zł64 m² 13 919,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W kilku słowach: gotowe do wprowadzenia mieszkanie trzypokojowe położone na nowoczesnym osiedlu Bluszczańska Ogrody w zielonej części Mokotowa. Dzięki położeniu na parterze mamy dostęp do ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

780 000 zł56 m² 14 003,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować 3 pokojową nieruchomość zlokalizowaną na Warszawskim żoliborzu. Mieszkanie jest niezwykle ustawne i widne, a największą jego zaletą jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

520 000 zł54 m² 9 594,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, dwustronne z aneksem kuchennym i garderobą. Okna od strony wschodniej i zachodniej, bardzo widne. Wyposażenie pełne , gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem na okres 3-4 miesięcy w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd mieszkanie o pow. 90m2 znajdujące się w apartamentowcu o podwyższonym standardzie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jutrzenki

Salomea,Warszawa

649 999 zł61 m² 10 682 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży mieszkania na nowoczesnym osiedlu na ul. Jutrzenki 114c/włochy. Najlepsza inwestycja na warszawskich Włochach. Sprawdź dlaczego. Oferta dostępna tylko u nas. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

643 000 zł46 m² 13 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokojowe piękne mieszkanie w okolicy Łazienek i Morskiego Oka gotowe do wprowadzenia po remoncie przy ul. Jana III Sobieskiego 107 na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie narożne położone na trzecim piętrze w jedenastopiętrowym bloku. Przytulne i słoneczne mieszkanie w trakcie remontu. Położone w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Conrada

Chomiczówka,Warszawa

925 000 zł73 m² 12 671,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ciche, komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie, z dużym ogródkiem 70 m2. Mieszkanie zlokalizowane na zadbanym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu z 2017 roku, przy ulicy Conrada 3c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

506 431 zł52 m² 9 718,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie i odbierz klucze już dziś. Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Możliwość zakupu na kredyt. Bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. Ostatnie dostępne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gersona

Praga-Północ,Warszawa

770 000 zł59 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3 nowe pokojowe mieszkanie na Pradze Północ. Mieszkanie ma 58.8 m2 - do wykończenia, usytuowane na 1 piętrze w budynku wybudowanym w 2021r. Okna północno - wschodnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

654 000 zł78 m² 8 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 78m2 - 3 pokoje - widna kuchnia lokalizacja przy ratuszu - 10min od metra możliwość oglądania mieszkania Przestronne, trzypokojowe mieszkanie 78m2 położone w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

990 000 zł71 m² 14 022,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu o wysokości 315 cm, wykończonego w bardzo dobrym standardzie z ponad 100m ogrodem z obu stron mieszkania. Nowa stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

7 900 zł103 m² 76,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home One ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowy loft do wynajęcia w inwestycji Woronicza Qbik na Mokotowie. Dwupoziomowy, w pełni wyposażony apartament składa się z komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 000 zł32 m² 12 938 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zabezpiecz swój kapitał! inwestycja gotowa już W tym roku Sprzedaż bez prowizji! oraz podatku pcc Wysoki standard budynku Klimatyzacja w standardzie Reprezentacyjna całodobowa recepcja Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

682 500 zł57 m² 11 974 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 zlokalizowane na Targówku mieszkaniowym przy ulicy Mokre. Nieruchomość mieści się na 10. piętrze w 12-pietrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

635 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w pełni rozkładowe, 3-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, dużym balkonem i piwnicą o powierzchni 63,5 m2 z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł47 m² 12 659,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się w kameralnym, 4 piętrowym bloku otoczonym bujną zielenią Saskiej Kępy. Budynek jest z lat 70,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

3 900 zł68 m² 57,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Warszawa Powiśle. Okolice Tamki. Do wynajęcia ładne mieszkanie o pow. 68 m: 3 osobne pokoje, łazienka, osobne wc, osobna kuchnia z oknem, przedpokój, balkon. Mieszkanie mieści się na 2- im.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

800 000 zł62 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Gocławiu / Pradze Południe). Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze inwestycji z 2016 r. położonej w odległości 300 m. od ch Promenada 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

690 000 zł84 m² 8 233,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne, ciche i zadbane mieszkanie w budynku z 2014 roku blisko ul. Modlińskiej i Mostu Grota w dzielnicy Białołęka - ul. Szczupacza 11. Bardzo dobra oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

5 700 zł100 m² 57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, ciche i słoneczne mieszkanie na szóstym - ostatnim piętrze, w całodobowo chronionym i zamkniętym, sześciopiętrowym budynku na warszawskim Powiślu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 000 zł32 m² 12 938 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Świetna lokalizacja ul. Broniewskiego Bielany na pograniczu z Żoliborzem, 100 m do przystanków autobusowych i tramwajowych, 1 km do stacji metra Marymont Mieszkanie 48 m2, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hołówki

Mokotów,Warszawa

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w przedwojennej, zadbanej kamienicy z zamkniętym podwórkiem. Trzy osobne pokoje, balkon z widokiem na zieleń podwórka. Bardzo dobra lokalizacja kilka minut spacerem od Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zaściankowa

Zawady,Warszawa

1 350 000 zł93 m² 14 454 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednio Luksusowy apartament z widokiem na zielone patio. Pośrednikom dziękujemy. Wyjątkowy, przestronny, dwupoziomowy Apartament zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Wilanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

227 000 zł17 m² 13 353 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

610 000 zł51 m² 11 960,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Housing Market ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 51m2 z dwoma balkonami: dużym balkonem ok. 4m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

698 000 zł64 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Bardzo ustawne mieszkanie w opcji z 3 lub 4 pokojami i balkonem! Świetna lokalizacja - Żoliborz - Przasnyska 16. Jest tu cicho, zielono i bardzo miło. Najważniejsze zalety mieszkania *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 300 zł53 m² 81,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przytulne i nowocześnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie Mieszkanie położone jest na świetnie skomunikowanej, a jednocześnie cichej i spokojnej części Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

485 000 zł59 m² 8 220,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wygodne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Białołęce. Bliski termin oddania - sierpień 2021! mieszkanie: 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 na 2 piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij