dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

604 800 zł58 m² 10 509 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio od dewelopera!bez podatku pcc! bez prowizji! Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Białołęka na Tarchominie, która stanowi doskonały przykład nowoczesnej architektury mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

715 747 zł54 m² 13 349 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera!bez podatku pcc! bez prowizji! Inwestycja położona jest w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, która od lat znajduje się w czołówce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

680 000 zł56 m² 12 143 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jasne 3-pok. mieszkanie 56 m2, ulokowane na 7 piętrze 10 piętrowego budynku na Sadach Żoliborskich. Budynek z 1970 r. (rama H) całkowicie wyremontowany i po termomodernizacji, dwie nowe windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

1 590 000 zł82 m² 19 273 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Stańczyka Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 82,47 m2, którą składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 3 pokoje - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

625 000 zł68 m² 9 164 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne 3 pok. mieszkanie położone na partnerze trzypiętrowego budynku. Budynek wybudowany przez solidnego dewelopera dom development w 2009 r. na zielonej Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

5 000 zł66 m² 75,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie po remoncie w pobliżu Pól Mokotowskich. Mieszkanie mieści się w apartamentowcu z 2018r, na zamkniętym terenie, ma 66m2 i składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludwinowska

Pyry,Warszawa

790 000 zł87 m² 9 080,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Sprzedam przestronne 3 pokojowe zlokalizowane na kameralnym osiedlu mieszkanie na Warszawskim Ursynowie (pyry). Nieruchomość znajduję się na kameralnym zamkniętym i strzeżonym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

915 000 zł68 m² 13 456 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie (68 m2), położone na 5 piętrze przy ul. Zadumanej na Ochocie w bliskim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Budynek powstał w 2004 roku na zamkniętym monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Marzysz o własnym mieszkaniu z pięknym widokiem? A może myślisz o zainwestowaniu w doskonałą nieruchomość, która będzie na Ciebie pracować? Powodów dlaczego czytasz akurat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

920 000 zł72 m² 12 778 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ciekawe, ustawne 3-pok. mieszkanie o powierzchni 72 m2 usytuowane na 3 piętrze 8 piętrowego budynku na pograniczu Bemowa, woli, żoliborzu. Lokalizacja mieszkania przeznaczona dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

818 181 zł58 m² 14 015 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rozkładowe i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58.38 położone w 4 piętrowym budynku na 2 piętrze przy ulicy Batalionów Chłopskich na warszawskim Chrzanowie tuż koło planowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

713 000 zł60 m² 11 883 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 3-pokojowy o powierzchni 60m2 w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Na zdjęciach przykładowa aranżacja mieszkania. Dostępne mieszkania w metrażach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

974 000 zł66 m² 14 744,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Do sprzedania mieszkanie o pow. 66,06 m2, zlokalizowane na 4 piętrze z 7 w zadbanej kamienicy W top lokalizacji - > tuż przy wejściu do stacji Metra Politechnika. Na aktualny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

665 000 zł59 m² 11 271 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 plus garderoba z pralnią ,które znajduje się na I piętrze z IV, bez windy plus piwnica. Mieszkanie w stanie deweloperskim po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

685 000 zł58 m² 11 913 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu przestronne, rozkładowe oraz rodzinne 3-pokojowe (57,50 m2) mieszkanie, gotowe do wprowadzenia od zaraz zlokalizowane blisko Galerii Mokotów/ M Wilanowska w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

727 000 zł63 m² 11 540 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dwa mieszkania W cenie jednego 727 000zł! świetna propozycja inwestycyjna! Apartamenty 3- pokojowy z możliwością przerobienia na dwa mieszkania: kawalerkę o pow. 23m2 i 2- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

970 000 zł64 m² 15 116,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży nowe, wykończone, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma osobnymi ogródkami, miejscem garażowym i komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Rakowiec,Warszawa

499 000 zł46 m² 10 731,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Podstawowe informacje: 3 pokojowe słoneczne mieszkanie na Rakowcu, świetna lokalizacja, spokojna okolica. Zalety nieruchomości: niski budynek, dobra komunikacja, cicha zielona okolica, dwa lokale na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Ksawerów,Warszawa

2 999 zł52 m² 57,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pok. 52m2 w starym budownictwie (IV piętro) bez windy. Idealne dla osób młodych studiujących lub pracujących. Świetna lokalizacja: ok. 200 m od przystanku metra Wierzbno (2 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

693 000 zł60 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

625 485 zł60 m² 10 489,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Termin oddania inwestycji III kwartał 2022 roku. Ładne mieszkanie w doskonałej lokalizacji tuż obok Galerii Północnej - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

3 950 zł70 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ciche, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70m2 położone na Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej. Bezpieczne osiedle, całodobowa ochrona, zadbane patio z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo dobry punkt komunikacyjny, 20 minut tramwajem do centrum ,w pobliżu liczne linie tramwajowe i autobusowe, 2 przystanki do metra. W okolicy liczne ścieżki rowerowe, dużo zieleni, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Rakowiec,Warszawa

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestrzenne, jasne i ciche - to największe atuty mieszkania. Świetna lokalizacja komunikacja miejską, jak również samochodem, a obok Park Szczęśliwicki położony 7 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

740 000 zł65 m² 11 385 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwustronne, jasne 3-pok. mieszkanie o powierzchni 65 m2. usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku. Niski kameralny budynek powstał w 2005 r na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

2 080 000 zł92 m² 22 608,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Podstawowe informacje: port praski - ul. Sierakowskiego , wyjątkowe i niepowtarzalny apartament na zamkniętym osiedlu z ochroną i recepcją. Apartament 3 - pokojowy, 91.94m2, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koźmiana

Żoliborz,Warszawa

539 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy 3 pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i przedpokojem przy ul. Koźmiana na zielonym Żoliborzu. Do lokalu przynależy piwnica. Balkon francuski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Quo Vadis

Ursus,Warszawa

670 000 zł61 m² 11 072,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość znajduje się w szybko rozwijającej się, ale spokojnej części Ursusa. Bardzo dobrze skomunikowanie z Centrum. Pkp znajduje się w odległości 7 minut pieszo, a dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Zawady,Warszawa

1 470 000 zł83 m² 17 710,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie, zlokalizowane na warszawskim Wilanowie. Okolica ta charakteryzuje się urokliwą niską zabudową i nowoczesną architekturą. Lokalizacja sprawia, że jest to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

640 000 zł55 m² 11 563 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc! bez prowizji! Inwestycja to jasne, inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, klimatyczne mieszkanie do wynajęcia w inwestycji Eden - cichym osiedlu położonym przy ul. Włodarzewskiej 76. Dogodna lokalizacja dzielnicy Ochota, rozwinięta infrastruktura, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Mirów,Warszawa

1 085 400 zł60 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę jednopokojowego Apartamentu o powierzchni 60,3 m2 w wysokiej klasy inwestycji z 2021r projektu renomowanej warszawskiej pracowni - Atelier 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł74 m² 12 803,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie przy ulicy Chmielnej to doskonały wybór, jeśli poszukujesz wygodnej przestrzeni w samym centrum Warszawy. Informacja: pierwsze cztery grafiki to wizualizacje - to propozycja możliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 465 zł51 m² 8 372 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ważna do 2 lipca, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Wola,Warszawa

4 300 zł63 m² 68,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Warszawy przy ulicy Siennej 86, w pobliżu drugiej linii Metra Rondo Daszyńskiego. We speak english, do not hesitate to contact us! Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

998 000 zł71 m² 14 056,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowy komfortowy apartament W miasteczku wilanów.BUDYNEK: 4-piętrowy kameralny budynek przy ul. Herbu Janina został wybudowany w 2016 roku. Do wykończenia nieruchomości użyto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Stara Praga,Warszawa

6 500 zł100 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z 1904 roku. Niezwykle przestronne, wysokie i jasne, wyposażone w sprzęt rtv/agd. Duża garderoba, klimatyczna łazienka z wysokimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ochocka

Ursus,Warszawa

611 000 zł62 m² 9 934,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jasne, przestronne, narożne, mieszkanie z balkonem. Mieszkanie składa się z trzech przestronnych pokoi, osobnej widnej kuchni, łazienki i przedpokoju z zabudowanymi dwiema dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 511 zł51 m² 8 371 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ważna do 10 lipca, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ekologiczna

Ursynów,Warszawa

979 000 zł70 m² 13 985,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Jeśli szukasz cichego, rozkładowego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy to zapraszam na prezentację Kontakt: tel. Lokalizacja: warszawa Ursynów, ul. Ekologiczna Metraż: 70 m2 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

1 300 000 zł70 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Świetny rodzinny apartament na Saskiej Kępie! Budynek z 2009r. 70mkw 3 pokoje Zapraszam najważniejsze zalety nieruchomości Świetny adres! Znakomite, przyjazne sąsiedztwo! Taras/ogród zimowy! Duży.