dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Wola,Warszawa

4 200 zł36 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 36m2, piętro 3/9 z windą w budynku z 2018r. przy ul. Pawiej, wola Nowolipki. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urbanistów

Ochota,Warszawa

2 800 zł37 m² 76,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, na Ochocie. Mieszkanie narożne, doskonale doświetlone, 2 oddzielne pokoje, kuchnia z oknem. Lokal znajduje się na piątym piętrze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Potok,Warszawa

7 200 zł70 m² 102,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta dla Osób ceniących Spokój w sercu Starego Żoliborza, komfortowe 3 pokoje, tuż obok Metro Pl. Wilsona. Parter domu z dwoma ogródkami - od strony salonu i od cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gutta

Ursynów Centrum,Warszawa

618 800 zł48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Świetny rozkład, idealna cisza, zieleń za oknem, blisko do metra Stokłosy, imielin i autobusu czy można chcieć czegoś więcej od mieszkania na Ursynowie? Jeśli szukasz przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

728 000 zł47 m² 15 489 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***ładna willa nieruchomości*** prezentuje. Okazja!. Oaze ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu urokliwej saskiej kępy przy ul. AL. Stanów zjednoczonych. Mieszkanie 2 pokojowe 47 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

6 500 zł64 m² 101,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Prezentujemy dwu pokojowy apartament usytuowany na prestiżowym powiślu, wykończony w wysokim standardzie, z klimatyzacją i z garażem podziemnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załuskich

Sady Żoliborskie,Warszawa

669 000 zł48 m² 14 084,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oryginalnie trzypokojowe narożne mieszkanie na Sadach Żoliborskich. Obecnie dwa pokoje zostały połączone w przestronny salon z wyjściem na balkon. Dodatkowo kuchnia została częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

612 324 zł42 m² 14 579,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

41,94m2 | 2 pokoje + garderoba + Loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut pieszo do skm Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

16 500 zł80 m² 206,25 zł/m²

 

Piętro:13/54

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We peak pl, ua, ru, eng Luksusowy apartament na wynajem - 13. piętro, złota 44, śródmieście Wyjątkowe miejsce, najwyższy standard, prestiżowy adres Zamieszkaj w najwyższym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liwiecka

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta agencji Oferujemy do najmu komfortowy, dwupokojowy apartament położony na terenie zamkniętego kompleksu apartamentowców przy ul. Liwieckiej 7 na Pradze Południe. Mieszkanie zostało odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

619 000 zł30 m² 20 633,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ciche mieszkanie z widokiem na zielone podwórko obok od skrzyżowania Alei Jana Pawła II, i Alei Solidarności przy ulicy Nowolipie. Idealne pod wynajem krótko terminowy, mieszkanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

995 000 zł59 m² 16 733,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament 2 Pokoje | Powierzchnia 59,46 m2 | Loggia 7,39 m2 | Ekspozycja Zachodnia | Piętro 1 z 10 | Winda | Zamknięte Osiedle | Ochrona | Patio | Cisza | Dogodna Komunikacja | Miejsce Postojowe |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary. Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie dzielnicy Warszawa-Ursus. Mieszkanie usytuowane jest w zamkniętym i chronionym kompleksie apartamentowców przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

799 000 zł38 m² 20 753,20 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

We speak pl/en/ua/ru Prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na 14 piętrze przy ulicy Wolskiej w Warszawie na Woli. Parametry mieszkania: powierzchnia: 38.5m2 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

799 000 zł36 m² 22 011 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z 2020 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ulicy Tomasza Nocznickiego., Blisko metra Młociny, około 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

520 000 zł31 m² 16 774,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

999 000 zł56 m² 17 839,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferuję wspaniałe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 56 m . Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 1999 roku. Nieruchomość jest odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł73 m² 70,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below. Na wyłączność tylko u nas. Piękny apartament 73 m2, 2 pokoje w kamienicy przy ul. Poznańskiej 11. Zamieszkaj w najlepszej z możliwych lokalizacji w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 620 000 zł88 m² 18 493,20 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie położone w lubianej i cenionej lokalizacji blisko Metra Wilanowska. Nieruchomość jest świetną propozycją dla osób ceniących przestrzeń i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z kw do generalnego remontu co pozwala na dostosowanie do własnych potrzeb. Cena do negocjacji. Budynek z 1961r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sadyba,Warszawa

489 000 zł32 m² 15 523,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,5 m , usytuowane na 1. piętrze w spokojnej okolicy na Mokotowie. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 768,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

W kilku słowach: 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie z ogromnym potencjałem zarówno inwestycyjnym - możliwość wydzielenia 3 osobnych pokoi, jak i jako własne lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł74 m² 135,14 zł/m²

 

Piętro:4/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomosci Apartament o powierzchni 74 m2 położony na czwartym piętrze w budynku z 2010 roku. Składa się z: części oficjalnej: salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł44 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fantastyczna lokalizacja dwa pokoje, ul. Kopernika Mieszkanie w samym sercu Warszawy ul Kopernika, na tyłach Nowego Światu, w sąsiedztwie ulicy Foksal. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

702 000 zł45 m² 15 531 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w wyjątkowej inwestycji! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Cena: 702 000 pln Powierzchnia: 45,20 m Cena za m : 15 530,97 pln Piętro: 3/5 Rok budowy: 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 100 zł51 m² 80,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w czteropietrowym apartamentowcu przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów _-Aura Park. Mieszkanie wygodne, przytulne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 000 zł57 m² 87,72 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla jednej osoby lub pary pracujących w stabilnych firmach, bez zwierząt dostępne od zaraz. Rozkład 2 pokojowy apartament przy ul. Siedmiogrodzkiej 1, składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

564 176 zł38 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

38,12m2 | 2 pokoje + loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut pieszo do skm Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i funkcjonalne dwa pokoje w kamienicy przy ulicy Lwowskiej, z pięknym widokiem i w idealnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu a wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

718 000 zł32 m² 23 933,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Śródmieście. W sąsiedztwie znajdują się: osiedle domów wielorodzinnych, obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Rembertów,Warszawa

487 208 zł37 m² 13 132,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe (37,05m2) + balkon Warszawa | Rembertów idealne na start albo inwestycję Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w Rembertowie. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

594 000 zł34 m² 17 470,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: warszawa - Wola - ul. Okopowa / Centrum / blisko Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

1 450 000 zł52 m² 27 831,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

English version below. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie po remoncie w zabytkowej kamienicy z końca XIX wieku, położonej przy Al. Ujazdowskich 37. Szczegóły oferty: 2 piętro bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

3 700 zł41 m² 90,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41 m przy ul. Szczęśliwickiej na Ochocie. Idealne dla singla lub pary, którzy cenią funkcjonalność i bliskość natury. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goczałkowicka

Mokotów,Warszawa

662 000 zł42 m² 15 717 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej w części Warszawy na Mokotowie. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustola

Wola,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie na Woli ul. Pustola Wynajmujemy nasze mieszkanie bez pośredników! Jeśli szukasz wygodnego, przytulnego lokum w spokojnej i zielonej okolicy, to może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gniewkowska

Wola,Warszawa

865 275 zł45 m² 19 379,10 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowoczesnym apartamentowcu gotowe do zamieszkania w 2026 roku Brak prowizji i pcc Cena: 865 275 zł Powierzchnia całkowita: 44,65 m Cena za m :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł39 m² 24 484,50 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę - mieszkanie o powierzchni 38,80 m , położone przy ulicy Jana Pawła II nr 26 , w samym sercu Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

1 140 000 zł49 m² 23 418,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 2-pokojowego mieszkania o wysokim standardzie na osiedlu Słodowiec City przy ul. Stefana Żeromskiego 1. Bielany łączą nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Nowe Miasto,Warszawa

780 000 zł35 m² 22 413,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Śródmieście - ulica Franciszkańska 3 - wyjątkowe 35 m w sercu miasta! Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze, 3-piętrowej kamienicy z 1962 roku, usytuowanej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczycka

Włochy,Warszawa

770 000 zł56 m² 13 752,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Ogród Włochy to jedna z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących dzielnic Warszawy. To miejsce, które łączy w sobie wyjątkową harmonię spokoju, zieleni i elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie