dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 858 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 858 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, Wola

Wola,Warszawa

39 zł/m²453 m² 17 667 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia powierzchnia o łącznej wielkości 453m2. na warszawskiej Woli. Lokal jest w stanie deweloperskim, gotowy do własnej aranżacji (możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

82,80 €/m²1 144 m² 94 720 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Moduł 1144 m2 na 8 piętrze do dostosowania wg wymagań najemcy. Brama Z achodnia to budynek biurowy kl. B+ zlokalizawany przy al. Jerozolimskich w centralnym obszarze biznesowym. Dojazd do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

93,41 €/m²290 m² 27 089 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Biuro w reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Wilczej. Moduł 290m2 brutto składający się z 13 pomieszczeń biurowych o pow. od 11m2 do 20m2. Czynsz najmu 17 eur za m2 plus 21 zl zaliczka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

49 zł/m²150 m² 7 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferujemy powierzchnię biurową ok. 150 m2 lub większą, pokoje 14,18,24,28,35,40,70 m2 - Układ korytarzowy. Możliwość wynajęcia magazynu /35 zł/m2. Dostęp do wind, także bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

53,08 €/m²500 m² 26 538 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia o wysokim standardzie na II piętrze budynku biurowo-magazynowego. Powierzchnia obejmuje całe piętro. Powierzchnia wykończona jest w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

70,06 €/m²1 197 m² 83 861 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Moduł biurowy o pow. 1197 m2 netto na 4 piętrze. Adgar Park West to centrum biurowo-usługowe z wyjątkową strefą sportowo rekreacyjną, które składa się z trzech połączonych ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

63,69 €/m²552 m² 35 186 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Moduł 552,45 m2 netto + 5% na 6 piętrze w biurowiecu usytuowanym w południowej części Mokotowa na tzw. Służewcu Przemysłowym przy ul. Kłobuckiej. Jest to budynek klasy B+, powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Bemowo

Bemowo,Warszawa

44,33 €/m²144 m² 6 369 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia lokal w atrakcyjnej lokalizacji. Przy trasie S8. Lokal jest łatwo dostępny komunikacją miejską. Istnieje możliwość wynajęcia powierzchni magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

65,31 zł/m²145 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal W doskonałej lokalizacji, z dużymi witrynami,! Łączna powierzchnia 145,47 m2 w tym: parter (91,59 m2), piwnica (53,88 m2). Obiekt posiada dwie duże witryny, dwa niezależne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

50 zł/m²553 m² 27 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy po kapitalnym remoncie o powierzchni 553 m2 mieszczący się w obiekcie handlowym przy stacji metra Marymont. Lokal wyposażony jest w : windę, zaplecze sanitarne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

101,90 €/m²1 250 m² 127 380 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Grzybowska Park to nowoczesny biurowiec zlokalizowany przy ul. Grzybowskiej. Oferuje na 8 kondygnacjach powierzchnie biurowe w wysokim standardzie. Ogłaszana powierzchni to moduł biurowy o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Włochy

Włochy,Warszawa

42 zł/m²186 m² 7 812 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-98 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Inwestycja położona przy Alejach Jerozolimskich oraz Łopuszańskiej. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

95,88 €/m²1 043 m² 99 999 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Ekskluzywny biurowiec znajdujący się w samym centrum Warszawy. Dzisiejszy budynek Royal Trakt Offices wzniesiony został u zbiegu ulicy Wilczej i Alei Ujazdowskich około 1876 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Borzymowska

Targówek,Warszawa

55,82 zł/m²119 m² 6 642 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Kompleks magazynowo-biurowy zlokalizowany na Targówku przy ulicy Borzymowskiej Do dyspozycji powierzchnia biurowa wykończona w wysokim standardzie o powierzchni 119m2 .W cenie najmu: alarm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żegańska

Wawer,Warszawa

33,85 zł/m²65 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bez prowizji Lokal o wysokim standardzie,na wszelką działalność biurową pierwsze piętro po wcześniej funkcjonującej tam Kancelarii Prawnej, bardzo ładnie wykończony. W nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

90,65 zł/m²107 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Nowoczesny, luksusowy, elegancki lokal biurowy w pięknej, nowej kamienicy Doskonała lokalizacja. Bardzo dobrze skomunikowany. Klimatyzacja, sieć teleinformatyczna, alarm. Lokal rozkładowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

85,34 €/m²586 m² 50 055 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Moduł około 586,5m2 netto na 5 piętrze (3 sektor - układ w galerii)w nowoczesnym budynku biurowym. Powierzchni dostępna od zaraz. Bardzo dobry standard oraz dogodna lokalizacja. Dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

87,04 €/m²340 m² 29 595 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa w odnowionym budynku biurowym przy ul. Rozbrat w przyjemnej, zielonej okolicy - w sercu głównej części Powiśla. Budynek oferuje wysoki standard powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

148,61 €/m²164 m² 24 372 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy na parterze kamienicy biurowej. Bardzo duże witryny. Duży ruch pieszych. Lokal nadaje się na luksusowy sklep, salon urody, lekką gastronomię, sklep specjalistyczny. Wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bellottiego

Wola,Warszawa

70,56 zł/m²41 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu lokal handlowo-usługowy 41,1 m2 w centrum Warszawy, na parterze budynku z witryną w ciągu handlowo-usługowym, wejście od ulicy Bellottiego róg Nowolipki, dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

77,91 €/m²230 m² 17 884 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Moduł do wydzielenia o pow. 229,53 m2 netto na 2 piętrze w nowoczesnym kompleksie biurowym klasy A na Mokotowie, w jednym z najważniejszych centrów biznesowych Warszawy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Flisa

Włochy,Warszawa

69 €/m²275 m² 18 974 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Moduł 275 m2 netto na 2 piętrze do wydzielenia z dostępnej powierzchni w nowoczesnym kompleksie biurowym zlokalizowany przy ul. Łopuszańskiej. Najemcy mają do dyspozycji przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

73,88 €/m²700 m² 51 716 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Moduł o powierzchni 700m2 na 3 piętrze (powierzchnia do aranżacji) w nowoczesnym budyneku biurowym kl. A. Projekt składa się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków oferujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

93,41 €/m²143 m² 13 358 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Moduł 143m2 w nowoczesnym budynku biurowym przy al. Jana Pawła II. Moduł jest dostępny od zaraz. Doskonała widoczność budynku, nowoczesna, zaawansowana infrastruktura. Opłaty eksploatacyjne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

60,29 €/m²50 m² 3 015 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Pomieszczenia zlokalizowane w części biurowej znajdującej się nad centrum handlowym o pow. ok. 25m2 z możliwością połączenia na 5 piętrze. Ochrona, nieodpłatny parking naziemny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

53,08 €/m²420 m² 22 292 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Biuro o powierzchni 420m2 na 1 piętrze zlokalizowane w budynku biurowo-magazynowym stanowiącym część kompleksu logistyczno-biurowego. Bardzo dobry standard powierzchni. Biuro dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

40,35 zł/m²57 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

1650. Praga Południe ul. Obarowska ( na zapleczu ulicy Szaserów) , do wynajęcia lokal sklepowy 57m parter , z witryną na całym froncie i z kompletnym wyposażeniem sklepu spożywczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

78,93 €/m²222 m² 17 527 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal na gastronomię na warszawskim powiślu 222M2 bez ciężkiej kuchni brak urządzeń wentylacyjnych. Lokal przewidziany pod kawiarnię lub lokal z lekka kuchnią. Całość składa sie z lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

101,90 €/m²166 m² 16 916 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy z witrynami na ul. Domaniewską na parterze budynku biurowego będącą cześci kompleksu Platinium Park. Lokal posiada wejście z lobby ale jest mozliwość zrobienia wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. 17 Stycznia

Włochy,Warszawa

53,08 €/m²710 m² 37 683 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Moduł 710m2 netto na 3 piętrze w budynku klasy A. Wydzielone miejsca parkingowe dla gości na poziomie -1. Certyfikat ekologiczny Very Good w raporcie breeam. Dla najemców dostępne są sale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Plac marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Warszawa

148,61 €/m²122 m² 18 130 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy o powierzchni 122m2 na parterze budynku biurowego w centrum Warszawy przy pl. Piłsudskiego. W budynku mają swoje sklepy najbardziej eskluzywne marki na świecie. Znany punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

77,91 €/m²198 m² 15 466 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Moduł do wydzielenia o pow. 198,5 m2 netto na 1 piętrze w nowoczesnym kompleksie biurowym klasy A na Mokotowie, w jednym z najważniejszych centrów biznesowych Warszawy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

127,38 €/m²400 m² 50 952 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Powierzchnia handlowo-usługowa na parterze budynku biurowego bezpośrednio przy al. Jerozolimskich. W lokalu nie mogą być prowadzone usługi gastronomiczne, kosmetyczne, dentystyczne ani apteczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

144,36 €/m²474 m² 68 429 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal na parterze budynku biurowego w samym centrum w pobliżu ronda onz. Lokal posiada bardzo duże witryny. Idealny na poradnię medyczną, usługi medyczne, usługi finansowe, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

76,43 €/m²365 m² 27 860 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

Moduł 364,52m2 na 5 piętrze w Łopuszańska Business Park przy ul. Łopuszańskiej. Kompleks Łopuszańska Business Park, mieszczący się na warszawskich Włochach, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

58,38 €/m²153 m² 8 933 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Kompleks składający się z czterech 7-kondygnacyjnych, nowoczesnych budynków biurowych, oferujących do wynajęcia łącznie 34 000 m powierzchni biurowej. Powierzchnia typowego piętra wynosi od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

95,54 €/m²97 m² 9 267 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Moduł 97m2 netto na 7 piętrze w kameralnym biurowicu zlokalizowanym w samym sercu Śródmieścia Warszawy a jednocześnie w cichej i zielonej okolicy. Bliskość największego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

79,40 €/m²190 m² 15 110 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Atrium Centrum to biurowiec zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy, w odległości ok. 500 m od dworca pkp Warszawa Centralna (10 minut pieszo lub 5 minut komunikacją miejską), co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

95,54 €/m²200 m² 19 107 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Moduł 200 m2 do wydzielenia z dostępnej powierzchni na piętrach od 4 do 28. Spektrum Toweri to nowoczesny biurowiec oferujący wysoki standard powierzchni.Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

24,16 €/m²500 m² 40 638 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Budynek biurowo-magazynowy. 500m2 powierzchni biurowej do dowolnej aranżacji usytuowanej na 2 kondygnacjach 2 x100m2 i 2 x 145m2. Biuro ma wysokość 250cm Powierzchnia biurowa do dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

41 zł/m²30 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-61 03. Uwaga! Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Budynek położony przy głównych arteriach miasta - ulicy Towarowej.