dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 860 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

75 zł/m²100 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na parterze w kamienicy w Warszawie. Lokal składa się z trzech rozkładowych pokoi około 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

56,92 zł/m²260 m² 14 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przepiękne, reprezentacyjne dwupoziomowe biuro W przedwojennej kamienicy, która zachwyca swoją architekturą Przepiękne wnętrza | Cisza i spokój | Po generalnym remoncie | Biuro z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Włochy,Warszawa

140,38 zł/m²52 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Ustawny, widny lokal o powierzchni 52m znajdujący się przy jednej z ulic przy granicy Ochoty i Włoch. Witryna lokalu widoczna z ulicy, na której odbywa się ruch kołowy i pieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

65 zł/m²146 m² 9 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Przedstawiam Państwu doskonałą propozycję wynajmu lokalu biurowego o pow. 146m2, na VIII piętrze biurowca, położonego w sercu Warszawy, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście- powiśle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

21 €/m²230 m² 4 830 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zmodernizowany budynek biurowy niedaleko Ronda onz, z darmowym co-workingiem oraz ogromnym tarasem do użytku najemców. Budynek zlokalizowany w samym Centrum i jes kameralny, całe piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

102,20 zł/m²93 m² 9 505 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zrewitalizowana kamienica biurowa w Centrum Warszawy. Na parterze budynku znajdują się eleganckie lokale handlowo-usługowe oraz biurowe. Kamienica posiada unikalną fasadę oraz dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

76,79 zł/m²56 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jasny, cichy lokal biurowy o pow. 56 mkw na drugim piętrze w prestiżowej lokalizacji na Ochocie przy ul. Filtrowej. Dwa gabinety, duża kuchnia/pokój socjalny, łazienka, przedpokój. Wynajem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

53 zł/m²18 m² 956 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia pokój , magazynek, składzik o pow. 18 m 2 , ustawny w kształcie prostokąta na terenie obiektu biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²196 m² 8 843 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferuję na wynajem lokal biurowy pow. 196,5m2 w sercu Warszawy, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na V piętrze z windą, w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Ochota,Warszawa

50 zł/m²37 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca Do wynajęcia 2 pokoje biurowe o pow. 40 m 2 w obiekcie komercyjnym w Centrum Warszawy. (granica Śródmieścia I Ochoty ) Możliwa działalność biurowa, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

44 zł/m²75 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 75m2. Lokal w bardzo dobry stanie, częściowo wyposażony w meble biurowe, co pozwoli Tobie przy niskim nakładzie finansowym ruszyć od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Genewska

Warszawa,mazowieckie

91,67 zł/m²120 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dom na Saskiej Kępie idealny na prestiżowe biuro, gabinety psychoterapeutyczne, lekarskie, masażu, kosmetyczne lub inną działalność gospodarczą. Zamieszkaj lub prowadź firmę w sercu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

115 zł/m²84 m² 9 695 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku przy ul. Mołdawskiej na warszawskiej Ochocie. Najważniejsze parametry lokalu: - lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

135,43 zł/m²78 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na parterze w kamienicy przy ulicy Pięknej Lokal składa się: recepcja 4 pomieszczeń do pracy łazienki pomieszczenie socjalne pomieszczenie gospodarcze Wysokość 3 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

15,50 €/m²349 m² 5 410 €

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wilanów Office Park to kompleks budynków zlokalizowanych w południowej części Warszawy przy ulicy Branickiego i Alei Rzeczpospolitej. Obiekt położony jest w sąsiedztwie trasy S2, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

76,13 zł/m²20 m² 1 486 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do wynajęcia lokalu o powierzchni 19,52 m2 zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie przy ul. Stępińskiej 22/30. Czynsz: 76,14 zł/m netto Wymagana 2-miesięczna kaucja zwrotna. Cały obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

95,40 zł/m²87 m² 8 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Apartament wykończony w wysokim standardzie, tylko na ciche biuro lub kancelarię. Jedno pomieszczenie typu open space z panoramicznymi oknami i widokiem na hotel Hilton, * dodatkowo dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

70,37 zł/m²75 m² 5 291 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia powierzchnia. ok. 75 m 2 , w obiekcie komercyjnym na Mokotowie Sielcach , blisko Łazienek Królewskich. Otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bolesława

Włochy,Warszawa

91,67 zł/m²84 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem, nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 84 m , zlokalizowany przy ul. Bolesława Chrobrego 40 w dzielnicy Warszawa-Włochy. Idealny na działalność biurową, usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Kobiałka

Ruskowy Bród,Warszawa

29,27 zł/m²205 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesny lokal usługowo-biurowy 325 m - reprezentacyjny budynek na wynajem. Powierzchnia łącznie: 205m Typ nieruchomości usługowo-biurowa Parter: -część hali 140 m - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

55 zł/m²250 m² 13 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 250m2, wysokość 4,3m, doświetlony światłem dziennym; ogrzewanie miejskie; dostep do sanitariatów. Lokal znajduje się na drugim piętrze. Dostęp do poziomu 0 ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Śródmieście,Warszawa

88,42 zł/m²136 m² 11 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczny lokal na wynajem o powierzchni 135,70 m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji w pobliżu ulicy Krakowskie Przedmieście, równolegle do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

29 zł/m²638 m² 18 517 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 638,5 m2, znajdujący się w okolicy Placu Szembeka w Warszawie na poziomie minus 1 pod dziedzińcem bloku mieszkalnego, mogący pełnić różne funkcje. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

90,43 zł/m²94 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal usytuowany na 4 piętrze w klatce z windą, położony od strony dziedzińca. Pomieszczenia przeszły generalny remont, są przystosowane pod działalność biurową lub usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

84,38 zł/m²32 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rozkład Lokal użytkowy składający się z dwóch pomieszczeń użytkowych i sali konferencyjnej o łącznej powierzchni 32 m2. Standard Gotowy do wprowadzenia. Możliwość odmalowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wolność

Wola,Warszawa

79,34 zł/m²37 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Dwupokojowe mieszkanie z odrębną , widną kuchnia w doskonałej lokalizacji na bliskiej Woli. Nadaje się na biuro lub inną cichądziałalność. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

56,27 zł/m²531 m² 29 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia reprezentacyjna, trzykondygnacyjna willa wolnostojąca z użytkowym poddaszem, położona na ogrodzonej działce z własnym parkingiem na 7 samochodów osobowych, na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

62,50 zł/m²16 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia pokój (około 16m2) w funkcjonującym dużym biurze (około 95m2). Pokój jest umeblowane (biurka, fotele). Lokal znajduje się na parterze budynku, funkcjonuje w nim Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wisełki

Radość,Warszawa

36 zł/m²500 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

PL : Czteropoziomowy lokal z klimatyzacją i garażem | Wawer - Radość | 500 m + hala + piwnica + ogród Szukasz przestrzeni, która zapewni swobodę aranżacji, wygodę użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

95 zł/m²112 m² 10 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Idealny lokal na kancelarie, gabinet , biuro z pełnym umeblowaniem; rozkład: 3 pokoje gabinetowe, sala konferencyjna, archiwum, przedpokój w dużą recepcją, pomieszcenie socjalne, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szyszkowa

Opacz Wielka,Warszawa

24,31 zł/m²617 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Magazyn 617 m Warszawa, doskonała lokalizacja (pow / Al. Krakowska / Al. Jerozolimskie) Do wynajęcia funkcjonalny magazyn o powierzchni 617 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Warszawa

Mokotów,Warszawa

77,78 zł/m²270 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Mamy przyjemność przedstawić Państwu reprezentacyjny dom na wynajem w prestiżowej części Mokotowa, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Idealny na potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Włochy,Warszawa

129 zł/m²43 m² 5 606 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 43,46 m , znajdującego się w inwestycji Krakowska Vita, w dzielnicy Włochy, przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Buńczuk

Okęcie,Warszawa

74,63 zł/m²67 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

# # English below # # Do wynajęcia 67m samodzielnej przestrzeni biurowej / sklepowej przy ulicy Buńczuk w Warszawie Włochach. Jest to cały parter wolnostojącego budynku z 2 oddzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

19,50 €/m²1 085 m² 21 158 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Charakterystyczny budynek biurowy klasy A+ zlokalizowany u zbiegu ulic Waryńskiego, polnej i Al. Armii Ludowej. Bardzo dobrze rozwinięta sieć transportu miejskiego obejmuje linię metra, linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Taylora

Szamoty,Warszawa

92 zł/m²57 m² 5 224 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 56,78 m2. Znajduje się on na terenie nowego osiedla mieszkaniowego Ursus Centralny (szamoty) przy ul. Taylora 3. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

59,26 zł/m²270 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal na wynajem na warszawskim Wilanowie. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to lokal o powierzchni 270 m2. Lokal składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Wola,Warszawa

350 zł/m²20 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem serwisowane biura klasy Premium przy Rondzie Daszyńskiego. Dostępne od zaraz. Usytuowane w prestiżowym wieżowcu, tuż obok stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

40 zł/m²500 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: w bliskiej odległości znajdziemy przystanki autobusowe linii 187, 191, 158, 127, 517. W odległości kilometra znajduje się stacja kolejowa Warszawa-Ursus, skąd można bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

29 zł/m²300 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 300 m2, znajdujący się w okolicy Placu Szembeka w Warszawie na poziomie minus 1 pod dziedzińcem bloku mieszkalnego, mogący pełnić różne funkcje. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Puławska

Wierzbno,Warszawa

79,19 zł/m²221 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Digital Broker oferuje na wynajem atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 221 m , usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - ul. Puławska 111a,.