dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 860 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

45 zł/m²1 630 m² 73 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

WB-3777 Atrakcyjne powierzchnie w budynku biurowym na Woli, w pobliżu ulic Kasprzaka, wolskiej i Al. Prymasa Tysiąclecia. Budynek oferuje łącznie 7 pięter biurowych o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

51,55 zł/m²97 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę powierzchnię handlowo-usługowo-biurową przy ruchliwej ulicy na Pradze Północ. Powierzchnia lokalu 97 m2, z niewielkim pomieszczeniem gospodarczym i wc. Oddzielny licznik na prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

39 zł/m²50 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajecia lokal 50 m2 w kamienicy, i piętro, 2 pokoje , aneks kuchenny, łazienka. Możliwość podłączenia telefonu/internetu. Lokal odnowiony,. Klatka zamykana-domofon, inne lokale biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

50 zł/m²46 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro o powierzchni 46m2 znajdujące się na strzeżonym osiedlu przy ul. Czerskiej (dolny Mokotów) - świetne miejsce na prowadzenie niedużej działalności gospodarczej w doskonałym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

68 zł/m²234 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-4870 Atrakcyjny, umeblowany lokal biurowy w odrestaurowanej kamienicy! Dostępne powierzchnie: - 234 m2 16000 pln I piętro; koszty eksploatacyjne: ok. 2000 pln; dostępność: od zaraz; parking:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

58,18 zł/m²55 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w śródmieściu blisko stacji metra ratusz arsenał! Kamienica. Wysoki standard. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Wysoki sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

42,06 zł/m²107 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mieszkanie na cele biurowe, wilanów! Mieszkanie przystosowane pod działalność biurową, na parterze w 3-piętrowym nowym budynku (2009r). Parter 107 m2 + ogród 150 m2 + miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

57,67 zł/m²61 m² 3 501 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bm-90 00 Klimatyzacja. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowo - magazynowe położone na pograniczu Targówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bielany

Bielany,Warszawa

23 zł/m²200 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy - 200 m2 do wynajęcia od 16.11.2015. Budynek dwukondygnacyjny, wolnostojący. Czynsz najmu 4600,-zł/m-c plus opłaty za media: prąd, gaz, woda. Idealny dla działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

35 zł/m²56 m² 1 967 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-8500 Miejsce postojowe w cenie wynajmu. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Jagiellońska za Rondem Starzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

93,22 zł/m²59 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W centrum Mokotowa w nowoczesnym osiedlu Mozaika Mokotów budynek apartamentowo-usługowy. Jest kontynuacją wielkomiejskiej zabudowy od strony ulicy Cybernetyki. Budynek jest położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

18 €/m²94 m² 1 692 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prestiżowy, nowy obiekt biurowy "maison De Luxe" to odrestaurowany 7 piętrowy budynek biurowy o łącznej powierzchni 1200 m2 znajdujący się w centrum miasta, wzdłuż Skarpy Wiślanej Piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

14 €/m²26 m² 364 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prestiżowy, nowy obiekt biurowy "maison De Luxe" to odrestaurowany 7 piętrowy budynek biurowy o łącznej powierzchni 1200 m2 znajdujący się w centrum miasta, wzdłuż Skarpy Wiślanej. Piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

136,48 zł/m²133 m² 18 152 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rejon ul. Świętokrzyskiej. Do wynajęcia powierzchnia komercyjna około 133 mkw. na parterze w prestiżowym budynku biurowym. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Sąsiedztwo restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

95,32 zł/m²200 m² 19 064 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

rejon Galerii Mokotów, nowoczesny biurowiec oferuje atrakcyjne biura do wynajęcia. Przykładowe moduły biurowe 162, 180, 190, 220, 340, 410, 410, 930 mkw. oraz inne moduły. Lokale bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wola

Wola,Warszawa

77,78 zł/m²180 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rejon ul. Towarowej. Do wynajęcia powierzchnia 180 mkw. biurowo-usługowa na parterze. Wejście z ulicy, duże witryny. Sala sprzedaży 123 mkw. plus dwa pokoje 13 mkw. i 10 mkw., magazynek 5 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

35 zł/m²119 m² 4 158 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-7900. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Jagiellońska za Rondem Starzyńskiego w kierunku Białołęki. Na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

90,99 zł/m²167 m² 15 195 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rejon ul. Świętokrzyskiej i Jana Pawła. Do wynajęcia powierzchnia handlowa 167 mkw. na parterze nowoczesnego budynku biurowego. Wysoki standard powierzchni m.in. klimatyzacja, otwierane okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

45 zł/m²1 250 m² 56 250 zł

 

 

 

Natolin,Warszawa

39,47 zł/m²114 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Apartament o powierzchni użytkowej 113,8m2 + 16m2 tarasów położony jest na Ursynowie (natolin) przy ulicy Meander. Spokojne osiedle z dużą ilością zieleni. W pobliżu znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

159,09 zł/m²22 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super lokal handlowo-usługowy, ewentualnie na małą gastronomię. Stylowa Stara Saska Kępa Lokal składa się z części handlowej ok. 16 m2, zaplecza z łazienką ok. 2 m2 i piwnicy ok. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

62 zł/m²113 m² 7 006 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bl-98 00 Lokale usługowo - handlowe z dużymi witrynami na ulicę. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

35 zł/m²195 m² 6 825 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²60 m² 3 010 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-3502 - W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . W cenie czynszu opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²103 m² 10 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Samodzielny moduł (4 pokoje, aneks kuchenny, toaleta) dostępny od 1 kwietnia 2016 r. Oferowany lokal znajdują się w odrestaurowanej kamienicy o charakterze biurowym w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Powstańców Warszawy

Śródmieście,Warszawa

17,30 €/m²465 m² 8 045 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 700/17433. Biurowiec jest zlokalizowany w ścisłej strefie miejskiej, na zapleczu Placu Powstańców Warszawy. W bezpośredniej bliskości znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

40 zł/m²57 m² 2 264 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-39 11 - Klimatyzacja. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne - obiekt dostosowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

45 zł/m²2 940 m² 132 300 zł

 

 

 

Ursynów,Warszawa

35 zł/m²300 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapytaj o ofertę : 301/19740. Kameralny budynek biurowy na granicy Mokotowa i Ursynowa. Budynek oferuje powierzchnie biurowe klasy B na typowych piętrach o metrażu około 600 m2. Typowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mokotów

Mokotów,Warszawa

48,50 zł/m²85 m² 4 127 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb- 14 04. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne. - powierzchnia przystosowana dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Handlowa

Bemowo,Warszawa

50 zł/m²48 m² 2 390 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bk-52 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne. Mamy do zaoferowania powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Śniegockiej

Śródmieście,Warszawa

85 zł/m²115 m² 9 775 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta lokalu do wynajęcia na parterze w odrestaurowanej kamienicy - "rezydencja Powiśle" w okolicy ul. Rozbrat pod usługi, gabinet lekarski, salon kosmetyczny, itp. Powierzchnia usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

76,92 zł/m²156 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Śródmieście, rejon Al. Jana Pawła II/ Świętokrzyskiej Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 156 mkw. z witryną. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalno-usługowego. Lokal przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Wesoła

Wesoła,Warszawa

43,86 zł/m²57 m² 2 500 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

49,50 zł/m²101 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 101 m2. (1x gabinet zabiegowy, 2 gabinety lekarskie). Stan idealny. Możliwość instalacji 3 unitów stomatologicznych (uzbrojone przyłącza w podłodze). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

50 zł/m²200 m² 9 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z dużymi witrynami położony przy Al. Ken głównej drodze Ursynowa. Obok liczne sklepy, apteka, księgarnia, restauracje. Naprzeciw park i popularny wśród młodzieży skatepark.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

42 zł/m²185 m² 7 770 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-98 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Inwestycja położona przy Alejach Jerozolimskich oraz Łopuszańskiej. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

35 zł/m²28 m² 987 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-48 07 - W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne (bez żadnych dodatkowych opłat). . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

50 zł/m²279 m² 13 955 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-58 02. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe na Starym Mokotowie u zbiegu ulicy Puławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Okólnik

Powiśle,Warszawa

63,04 zł/m²46 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ulica: okólnik; okolice: kopernika; powierzchnia: 46; f.władania: własność; Dzielnica: Śródmieście; Powiśle; Rok budowy: 1911 Materiał: cegła Piętro: 0; L. kond.: 6 L. pokoi: 2; 30/10 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

50 zł/m²280 m² 14 005 zł

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij