dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 860 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

61,01 €/m²522 m² 31 848 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Inwestycja składa się z dwóch budynków połączonych łącznikiem w którym znajduje się restauracja. Obiekt zlokalizowany jest w południowej części Mokotowa, blisko obwodnicy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²250 m² 5 750 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przepiękna inwestycja w Śródmieściu. Dostępne w sumie 3115m2 w całym budynku. Doskonała komunikacja praktycznie z każdą dzielnicą Warszawy. Dokoła sklepy i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

50 zł/m²18 m² 917 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek mieści się w okolicy centrum, natomiast oficjalnie jest to juz wola. Dokladnie mowimy o okolicy Solidarnosci z Żelazną i Jana Pawła II Bardzo niski czynsz jak na tą okolice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

82,80 €/m²562 m² 46 535 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 562 metrów na 4 piętrze. Biurowiec Wolf Zielna odtwarza przedwojenne pierzeje ulic i harmonizuje z historycznym warszawskim wieżowcem - budynkiem past - y.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

45,76 €/m²2 258 m² 103 324 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mercury to 2-kondygnacyjny budynek oferujący biura do wynajęcia o powierzchni 8.500 m2. Należy on do kompleksu biurowego - Mokotów Business Park, który jest największym kompleksem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

77 zł/m²31 m² 2 387 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe zapewniają funkcjonalny układ kondygnacji gwarantując efektywne planowanie i aranżację przestrzeni biurowej. Na każdym piętrze znajduje się węzeł sanitarny wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Plac Europejski

Wola,Warszawa

78,44 €/m²600 m² 47 066 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przepiękna inwestycja na warszawskiej Woli. Dostępne w sumie 5547m2 w całym budynku. Doskonała komunikacja praktycznie z każdą dzielnicą Warszawy. Dokoła sklepy i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

58,83 €/m²946 m² 55 656 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Adgar Business Center to druga faza kompleksu dwóch budynków oferujących biura do wynajęcia o wysokim standardzie wykończenia. Adgar Business Center II posiada łącznie ok. 7.800 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

11 €/m²450 m² 4 950 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale biurowe w stylu industrialnym. Czynsz 11 eur/mkw, koszty eksploatacyjne 7,90 pln/mkw. Umowy min. 3 letnie. Jeżeli Najemca zobowiąże się do trzyletniego lub dłuższego okresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hrubieszowska

Wola,Warszawa

69,73 €/m²840 m² 58 572 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Crown Tower jest nowoczesnym budynkiem biurowym klasy A oferującym biura do wynajęcia o powierzchni 8.400 m2. Budynek składa się z 12 kondygnacji naziemnych i dwóch podziemnych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kamionkowska

Praga-Południe,Warszawa

44 zł/m²318 m² 13 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro w atrakcyjnej prestiżowej lokalizacji, cicha, spokojna ulica, elegancki budynek czteropiętrowy, biuro idealne pod kancelarię. Rok budowy 1941. Bliska komunikacja i dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

13,75 €/m²247 m² 3 396 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Horizon Plaza składa się z dwóch budynków zróżnicowanych pod względem wysokości i kształtu, połączonych w jeden kompleks. Przy projektowaniu położono nacisk na uzyskanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

82,80 €/m²137 m² 11 344 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 137 metrów kwadratowych na parterze. Warsaw Towers to nowoczesny budynek oferujący biura o wysokiej efektywności i elastyczności. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

47,94 €/m²261 m² 12 512 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek stanowi część prestiżowego zespołu biurowców klasy A. Oferowane powierzchnie umożliwiają dowolną aranżację wnętrz, duże przeszklenia zapewniają światło dzienne. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Jelonki,Warszawa

45,83 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok.120 m2. Lokalizacja Warszawa Bemowo (jelonki), blisko trasy Poznańskiej. Biuro w pełni wykończone w eleganckim stylu. Posiada 6 pomieszczeń, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

82,39 zł/m²176 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy usytuowany przy ul.Rakowieckiej. Lokal posiada duże witryny, jest dobrze doświetlony. Poprzednim najemcą był bank. Obecnie lokal jest zaaranżowany na parę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hrubieszowska

Wola,Warszawa

69,73 €/m²1 027 m² 71 611 €

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

13,50 €/m²660 m² 8 910 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:34

 

Parking:-

Budynek znajdujący się przy ul. Grójeckiej to bardzo nowoczesny budynek dla wymagających osób. . Budynek łączy w sobie nowoczesność i kameralność. Charakteryzuję się utrzymany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pańska

Wola,Warszawa

100 zł/m²162 m² 16 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal mieści się przy ulicy Prostej w Warszawie w nowo oddanym do użytku apartamentowcu. Doskonale zlokalizowany pomiędzy Rondem Daszyńskiego a ulicą Żelazną. Jest to duży węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

13,90 €/m²264 m² 3 670 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Ekskluzywny biurowiec znajdujący się niedaleko centrum Warszawy. Posiada doskonałą lokalizacje ponieważ jest blisko do komunikacji miejskiej , super marketu, centrum handlowego oraz sieci restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Poleczki

Ursynów,Warszawa

34,09 zł/m²88 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 88 m2 zlokalizowany na Ursynowie przy ul. Poleczki. Cena najmu: 3000 zł. + vat. Ofertę prezentuje Michał Sobczak Tel. Kontaktowy: oferty zamieszczone na naszych stronach nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

185 zł/m²100 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 m 2 w centrum Warszawy, przy głównej ulic, z dojazdem własnym, autobusem, tramwajem i metrem. Budynek z lat 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

74,09 €/m²264 m² 19 559 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek mieści się w ścisłym centrum. Prawdziwy drapacz chmur. 40 kondygnacji. Powierzchnia typowego biura 1000m2 aktualna dostepna pow. ok. 354m2 Ceny za pow. biurową zaczynaja się od 17euro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

55 zł/m²42 m² 2 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek biurowy przy Al. Jerozolimskich. W odległości 200 m znajduje się trzypoziomowy węzeł komunikacyjny Jerozolimskie-Łopuszańska. Realizowany obecnie węzeł Salomea wiążący Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

35 €/m²164 m² 5 740 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o pow. 164 mkw przy samym Pl. Zbawiciela. Wejście oraz witryny od strony ul. Marszałkowskiej, bardzo duże natężenie ruchu pieszego. W lokalu możliwe jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

82,80 €/m²270 m² 22 357 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prosta Tower to prestiżowy, wysokiej klasy obiekt biurowy klasy A zgodnej z oczekiwaniami najbardziej wymagających klientów, oferujący powierzchnie biurowe na 19 piętrach. Atutem obiektu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

61,01 €/m²211 m² 12 874 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Inwestycja składa się z czterech , nowoczesnych budynków biurowych. Użytkownicy kompleksu mogą korzystać z takich usług jak: restauracja, sale konferencyjne, fitness, kwiaciarnia oraz salonik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa