dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 857 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

49 zł/m²210 m² 10 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zmodernizowany w 2013 roku budynek biurowy oferuje ponad 1000 m2 powierzchni biurowej oraz 6 miejsc postojowych na parkingu naziemnym. Do dyspozycji najemców taras na ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mokotów

Mokotów,Warszawa

60 zł/m²82 m² 4 938 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb- 14 04. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne. - powierzchnia przystosowana dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam atrakcyjny, gotowy do wejścia lokal gastronomiczny z wyeksponowanymi witrynami na Śródmieściu, wokół duży ruch samochodowy. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²156 m² 9 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Biurowiec z lat siedemdziesiątych zlokalizowany w ścisłym Centrum (rejon hotelu Novotel). Budynek kilka lat temu przeszedł gruntowną modernizację w związku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

49 zł/m²127 m² 6 223 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²62 m² 3 738 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-71 04. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy - 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

38 zł/m²500 m² 19 015 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-98 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Inwestycja położona przy Alejach Jerozolimskich oraz Łopuszańskiej. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

140 zł/m²250 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam luksusowy i nowoczesny lokal gastronomiczny o pow. 250 m2, położony w ścisłym centrum Warszawy. *** Atrakcyjna Lokalizacja *** Restauracja znajduje się na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jagiellońska

Żerań,Warszawa

35 zł/m²204 m² 7 126 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-81 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Szanowni Państwo mamy zaszczyt podjąć się wynajmu powierzchni komercyjnych po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

74,29 zł/m²70 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam lokal usługowy znajdujący się w biurowcu o wysokim standardzie na Śródmieściu. Propozycja idealna na reprezentacyjną siedzibę firmy, agencję reklamową, biuro rachunkowe, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Żerań

Żerań,Warszawa

27 zł/m²81 m² 2 195 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bm-81 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Annopol zlokalizowany jest w północnej części Warszawy, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

35,71 zł/m²43 m² 1 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bm-106. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . . Budynek położony przy Radzymińskiej na wysokości Szwedzkiej. 10 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

113,64 zł/m²22 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowo-biurowy w inwestycji u zbiegu ul. Dereniowej i Płaskowickiej, parter, wejście z ulicy, okno-witryna, sąsiedztwo lokali handlowo-usługowych, obok przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, Mokotów

Mokotów,Warszawa

50 zł/m²280 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze pasażu handlowo - usługowego na Mokotowie. * atrakcyjna lokalizacja * Obiekt znajduje się tuż przy jednej z głównych ulic Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

38 zł/m²402 m² 15 291 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-89 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnia biurowo - magazynowe, położone na pograniczu Targówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

35 zł/m²252 m² 8 838 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²150 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam lokal handlowo- usługowy znajdujący się w biurowcu o wysokim standardzie na Śródmieściu. Propozycja idealna na reprezentacyjną siedzibę firmy, agencję reklamową, biuro rachunkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

74,29 zł/m²21 m² 1 560 zł

 

 

 

Mokotów,Warszawa

42,31 zł/m²260 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tanie lokale użytkowe już od 100 m2 - blisko Galerii Mokotów. Oferowany lokal znajduje się na parterze w budynku biurowo - usługowym. Budynek dobrze widoczny, na obiekt prowadzi szeroka brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

122,50 zł/m²80 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

| lokal do wynajęcia o powierzchni 80 mkw usytuowany w nowym budynku z wejściem od strony pasażu. Duża witryna. Wysokość ok.5m. Dwa pomieszczenia socjalne. Najchętniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

62 zł/m²700 m² 43 406 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bl-98 00 Lokale usługowo - handlowe z dużymi witrynami na ulicę. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jagiellońska

Żerań,Warszawa

35 zł/m²251 m² 8 785 zł

 

 

 

Praga-Południe,Warszawa

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Office broker proponuje do wynajęcia powierzchnię handlowo- usługową w wolnostojącym obiekcie na Pradze.  Budynek z czerwonej cegły, z zachowanym klimatem starej fabryki, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Office Broker poleca na wynajem atrakcyjny Klub Muzyczny położony w ścisłym centrum Warszawy. Lokal posiada nowoczesną klimatyzację, 2 sale taneczne, 2 bary, kuchnię, zaplecza socjalne, szatnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

60 zł/m²19 m² 1 116 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb- 23 00 - biuro klimatyzowane. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Budynek położony przy głównych arteriach miasta - al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wola

Wola,Warszawa

114,58 zł/m²48 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Office Broker poleca - lokal gastronomiczny na bliskiej Woli do wynajęcia. Powierzchnia całkowita - 48 m2 Lokal bardo dobrze wyeksponowany. Strefa płatnego parkowania. Ogródek letni na chodniku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

31,47 zł/m²143 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mieszkanie z piękną, dużą loggią, w osiedlu Prezydenckim, vis a vis centrum handlowego Arkadia. 1 miejsce postojowe w podziemnym garażu. Kuchnia otwarta na dużą otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

40 zł/m²41 m² 1 656 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-49 00 - 40 zł/m2. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne. . Budynek położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²180 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Office Broker proponuje do wynajęcia lokal gastronomiczny położony przy jednej z głównych ulic Warszawy, blisko Placu Bankowego. Doskonała lokalizacja w pobliżu stacji metra. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Ochota

Ochota,Warszawa

43 zł/m²150 m² 6 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam lokal biurowo- usługowy znajdujący się w atrakcyjnym biurowcu klasy B. Nieruchomość położona jest w bardzo dobrej lokalizacji na Ochocie (róg ul. Bitwy Warszawskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

38 zł/m²200 m² 7 615 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

40 zł/m²40 m² 1 604 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Muranów

Muranów,Warszawa

106,67 zł/m²30 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal użytkowy 30 m2 do wynajęcia od zaraz na I piętrze w zespole pawilonów Pasaż Muranów. Lokalizacja w Śródmieściu przy Al. Jana Pawła II 45a róg Nowolipek.Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

130,91 zł/m²275 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem atrakcyjny lokal gastronomiczny o pow. 275 m2 w sercu Warszawy. Na oferowaną powierzchnię składa się 175 m2 na poziomie 0 oraz 100 m2 na poziomie -1. Zachowany styl loftowy, obie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

13,50 €/m²2 298 m² 31 023 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny, elegancki i innowacyjny park biurowy. Kampusowy charakter zabudowy oraz połączenie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych z innowacyjnym projektem architektonicznym sprawią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ochota

Ochota,Warszawa

14 €/m²250 m² 3 500 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy klasy A na Ochocie oferuje ponad 21 tys. m2 powierzchni biurowej na 14 kondygnacjach oraz ponad 250 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. W standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

74,81 zł/m²133 m² 9 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Office Broker poleca na wynajem lokal gastronomiczny położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w centrum Śródmieścia, blisko znanego i jednego z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

35 zł/m²113 m² 3 958 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

62,50 zł/m²160 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia całkowita lokalu 160 m2. Wynajem na cele biurowe. Duże przestrzenne pokoje. Recepcja w holu. 5 pokoi + aneks kuchenny + 2 x wc + serwerownia. Dwa balkony od strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

40 zł/m²41 m² 1 624 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

102,89 zł/m²190 m² 19 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem lokal gastronomiczny położony w kamienicy na Śródmieściu, w bliskiej odległości od Dworca Centralnego. Wejście do lokalu bezpośrednio z poziomu 0, duża witryna.