dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 857 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²800 m² 11 600 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

11-kondygnacyjny budynek biurowy najnowszej generacji oferujący około 35 000 m2 nowoczesnej powierzchni do wynajęcia. Do dyspozycji najemców przeznaczony jest parking podziemny na ponad 1200 samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Słoneczna

Mokotów,Warszawa

51 zł/m²90 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość jest położona w unikatowej okolicy Starego Mokotowa, w sąsiedztwie Belwederu, parku Łazienkowskiego, parku Morskie Oko, licznych ambasad, hoteli Karat i Hyat, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

85,71 zł/m²63 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferuję lokal do wynajęcia na Ursynowie w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu lokalu możliwość zaparkowania. Duże natężenie ruchu kołowego i pieszego. Lokal nie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Mokotów

Mokotów,Warszawa

95 zł/m²80 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na działalność usługowo-handlową- biurową o powierzchni całkowitej 80m2 i wysokości 3,65m, nowy położony na parterze apartamentowca. Lokal częściowo zaadoptowany. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

100 zł/m²140 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy w ciągu handlowym usytuowanym na parterze kompleksu mieszkaniowego przy ulicy Kawy. Lokal z witrynami antywłamaniowymi o powierzchni 140 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

62 zł/m²602 m² 37 312 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bl-98 00 Lokale usługowo - handlowe z dużymi witrynami na ulicę. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mokotów

Mokotów,Warszawa

48,33 zł/m²49 m² 2 368 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal 48,82 m2 - Dwa pomieszczenia biurowe, serwerownia, pokój socjalny. Lokal o charakterze biurowym z pełnym okablowanie na terenie firmy omig sa. Czynsz: 48,50 zł netto (łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22,50 €/m²400 m² 9 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oryginalny, nowoczesny, 17-kondygnacyjny budynek biurowy oferujący ponad 17 000 m2 powierzchni do wynajęcia. Do dyspozycji najemców oddano 124 miejsca parkingowe. Obiekt cechuje bardzo wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mokotów

Mokotów,Warszawa

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal w budynku wolnostojącym, 150m2. Bardzo dobrze widoczny przez wszystkich przejeżdżających przy głównej ulicy. Blisko przystanek autobusowy. Miejsca parkingowe wzdłuż ulicy oraz na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

200 zł/m²40 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowo-biurowy W pasażu handlowym. Pasaż przystosowany jest dla osób na wózkach inwalidzkich ( są podjazdy umożliwiające wjazd do pawilonu oraz przemieszczanie się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22,50 €/m²1 637 m² 36 833 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

22,50 €/m²948 m² 21 330 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

22,50 €/m²500 m² 11 250 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

86,84 zł/m²38 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal usługowy o dużym potencjale dzielnica Ursynów-Natolin Ul. Lanciego 14/16 lok. 157 Lokal gastronomiczny z wentylacją mech. z wylotem na dach Lokal w budynku mieszkalnym /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

91,89 zł/m²111 m² 10 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal usługowy o dużym potencjale dzielnica Wilanów Ul. Rzeczypospolitej 33 róg al. Wilanowskiej wjazd do Miasteczka Wilanów Lokal jest na nowo oddanym osiedlu w ciągu handlowym gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Kaleńska

Praga-Południe,Warszawa

51,11 zł/m²180 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Agencja oferuje Kaleńska okolice Ronda Wiatraczna lokal biurowy Lokal biurowy przy ul. Kaleńskiej w okolicy Ronda Wiatraczna, mieszczący się w niedużym budynku biurowym. Powierzchnia 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

64,71 zł/m²51 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowo/ Handlowo/ Gastronomiczny w nowo powstałym osiedlu Ursynów. Lokal o powierzchni 51 m2 ma bardzo dużą witrynę dlatego idealnie nadają się na sklep spożywczy czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

43,97 zł/m²116 m² 5 101 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica znajduje się na odcinku między Wilczą a Piękną. Ta prestiżowa lokalizacja zapewnia dostęp do ogromnego zaplecza gastronomicznego i usługowego. Lokal znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

91,35 zł/m²104 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro z doskonałym klimatem, w kamienicy z 1886 roku Bardzo prestiżowa lokalizacja, w doskonałym punkcie komunikacyjnym Zostały zachowane elementy zabytkowe (sztukaterie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

39 zł/m²134 m² 5 226 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa na pierwszym piętrze w budynku biurowym. Wysokość pomieszczeń 320cm. Pełna klimatyzacja, możliwość otwierania okien. Wiele miejsc parkingowych przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sapieżyńska

Śródmieście,Warszawa

69,23 zł/m²65 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 65m2 idealny dla biura księgowego lub małej kancelarii, składa się z 2 pomieszczeń, oddzielonych szklaną zabudową z drzwiami, aneksu kuchennego i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Warszawa

Ochota,Warszawa

90,91 zł/m²18 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Użytkowy w budynku biurowo-mieszkalnym - Cała powierzchnia do wykorzystania użytkowego - sanitariat w korytarzu - Ściana od ulicy to praktycznie sama witryna , którą warto przeznaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

71 zł/m²154 m² 10 934 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 154 m2 usytuowany na parterze 7 piętrowego budynku. Obiekt uprzywilejowany komunikacyjnie dzięki położeniu obok stacji metra, u zbiegu dwóch ważnych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²98 m² 2 156 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny, kameralny budynek biurowy kl. A zlokalizowany w Śródmieściu Warszawy.Nowy Jest to 6-piętrowy budynek, oferujący nowoczesne biura do wynajęcia o łącznej powierzchni ok. 3 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

50 zł/m²84 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od grudnia lokal biurowy w budynku apartamentowym z garażem ulicy Racławickiej / skrzyżowaniu z Mołdawską. Lokal o powierzchni 84 m2 w skład którego wchodzą 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

72,12 zł/m²104 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal na Ursynowie o powierzchni 104m2 położony w ciągu handlowym. W pobliżu przystanki autobusowe, metro. Lokal idealnie nadaje się na działalność handlowo usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

42,97 zł/m²64 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ładne, dwustronne mieszkanie w przedwojennej, dobrze utrzymanej kamienicy, elegancka klatka schodowa, 3 piętro , w budynku jest winda. Do wynajęcia na cele biurowe, siedzibę firmy. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

14,50 €/m²300 m² 4 350 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek apartamentowo-biurowy oferuje ok. 11,5 tys. m2 powierzchni biurowej oraz 675 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Budynek zlokalizowany jest w Śródmieściu, w pobliżu granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

61,97 zł/m²71 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal w ciągu handlowym , 71m2 na Ursynowie. Przeznaczenie lokalu może być m.in. na działalność handlową, biurową,usługową (nie ma zgody na sprzedaż spożywczą). Brak wentylacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²78 m² 5 432 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bk- 50 05 - Idealna na kancelarię notarialną, kancelarię prawną itp. - k L I M A T Y Z A C J A. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²450 m² 10 350 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowy budynek biurowy klasy A, oferujący ok. 19 000 m2 powierzchni. Przeszklenia w pełnej wysokości zapewnią najemcom dużą ilość naturalnego światła nawet w pochmurne dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

48,65 zł/m²74 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na biuro, kancelarię o powierzchni 74 m 2 , w ścisłym centrum Warszawy w sąsiedztwie Placu Konstytucji. Lokal do wynajęcia od zaraz - składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

70 zł/m²160 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjne biuro na Ursynowie zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie przy stacji metra, w pobliżu liczne punkty handlowo usługowe, parking przed budynkiem. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

46 zł/m²300 m² 13 809 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-98 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Inwestycja położona przy Alejach Jerozolimskich oraz Łopuszańskiej. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

18 €/m²1 000 m² 18 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

16-kondygnacyjny budynek biurowy klasy A usytuowany w samym sercu stolicy. Doskonały dostęp do komunikacji miejskiej oraz kolei, a także do szerokiej bazy hotelowej sprawia, że budynek ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

62 zł/m²418 m² 25 916 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²34 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal W doskonałej lokalizacji! Lokal o powierzchni 34 m2 w wysokim standardzie wykończenia, znajdujący się na parterze kamienicy. W budynku recepcja, ochrona, patio. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

18 €/m²1 500 m² 27 000 €

 

 

 

Mokotów,Warszawa

86,33 zł/m²139 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do odstąpienia lokal pod restauracje zlokalizowaną wśród biurowców oraz apartamentowców na Mokotowie. Wg szacunków liczba pracowników - ok. 100.000 oraz mieszkańców ok. 15.000. Restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

61,76 zł/m²68 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 68 m2 położony blisko Pl.Politechniki, przy ulicy Lwowskiej. Okna wychodzą na plac Politechniki i na ul. Lwowską. Idealne na biuro, kancelarię lub szkołę językową. 2pokoje po 20m2 każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

208,33 zł/m²120 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy topowa lokalizacja. Lokal usytuowany jest w jednym z najbardziej ruchliwych miejsc w Warszawie. Posiada ogromne,bardzo dobrze widoczne witryny! Lokal.