dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Włochy

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

4 401 600 zł293 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Szukasz bezpiecznej alternatywy dla rynku kapitałowego? Zainwestuj w portfel nieruchomości komercyjnych w jednej z najdynamiczniej rosnących dzielnic Warszawy. Oferujemy pakiet lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

50 zł/m²21 m² 1 068 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 21,36 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Włochy,Warszawa

12 €/m²116 m² 1 386 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia lokal handlowy powierzchni 105m2, znajdujący się na parterze budynku biurowego na Włochach przy Al. Jerozolimskich. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

17 €/m²36 m² 621 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.36,50 m2 na warszawskich Włochach, w okolicach lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Węgorzewska

Okęcie,Warszawa

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 80 m2 na 1 piętrze domu jednorodzinnego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Węgorzewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

750 000 zł40 m² 18 987,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz idealnego miejsca na własny biznes lub bezpiecznej przystani dla swojego kapitału? Prezentujemy nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 39,5 m, zlokalizowany przy tętniącej życiem ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

42,51 zł/m²100 m² 4 251 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnie biurowe do wynajęcia 25 - 1000 mkw. Dostępne różne gabinety, możno je połączyć. Czynsz wyjściowy: 12,00* eur/mkw/m-c. Opłaty eksploatacyjne: 4,00* eur/mkw/m-c. 1 miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Włochy,Warszawa

47,30 zł/m²105 m² 4 967 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia narożny i dobrze wyeksponowany lokal na parterze o pow. 105 m2, trójstronny , wysoki ok 5 m ,ustawny w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Saperów

Włochy,Warszawa

77,50 zł/m²200 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia Warsztat Samochodowy powierzchnia 200m2 z biurem 30m2 zlokalizowany Warszawa Włochy standard: brama wjazdowa 3 x poziom '0' 4/4m media: prąd, woda, gaz 2 x podnośnik kolumnowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

51,85 zł/m²27 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

17 €/m²36 m² 621 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja 4 Czerwca 1989 r.

Włochy,Warszawa

8 800 000 zł589 m² 14 940,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Opis inwestycji Na sprzedaż wyjątkowy pakiet 8 niezależnych lokali usługowych, położonych na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego przy Al. 4 czerwca 1989 r. w Warszawie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Buńczuk

Włochy,Warszawa

61,19 zł/m²67 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

# # English below # # Do wynajęcia 67m samodzielnej przestrzeni biurowej, sklepowej, usługowej przy ulicy Buńczuk w Warszawie-Włochach. Jest to cały parter wolnostojącego budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

17 €/m²36 m² 621 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Węgorzewska

Okęcie,Warszawa

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleja 4 Czerwca 1989 r.

Solipse,Warszawa

1 150 000 zł64 m² 17 968,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 64 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku z 2022 roku, w gęsto zaludnionej okolicy z dużym ruchem pieszym. Lokal doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Włochy,Warszawa

19,48 zł/m²385 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę ładne biuro + magazyn w dobrej lokalizacji - 285m2 plus 100m2 magazynu na parterze w super cenie 7500zł netto plus opłaty licznikowe lokal po remoncie z windą towarową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

2 079 000 zł120 m² 17 257,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 120,47 m z witryną, tarasem i najemcą Warszawa, włochy, ul. Pola Karolińskie 2 Cena podana w ogłoszeniu 2 079 000 zł jest kwotą netto + miejsce postojowe 40 000 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

50 zł/m²21 m² 1 068 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

1 675 000 zł108 m² 15 489,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość w doskonałej lokalizacji Warszawa Włochy, w rejonie pomiędzy Bemowem a Ursusem. To doskonałe rozwiązanie dla inwestorów szukających bezpiecznego i dochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Ryżowa

Włochy,Warszawa

71,88 zł/m²308 m² 22 140 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia dwupoziomowy lokal handlowo-usługowy o pow. 308 m2, z ogródkiem o pow. ok. 130 m2, zlokalizowany przy ul. Ryżowej w dzielnicy Włochy. W okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

17 €/m²36 m² 621 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

16 €/m²32 m² 510 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 31,90 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

17 €/m²116 m² 1 972 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 116 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Włochy,Warszawa

97,56 zł/m²82 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy na wynajem lokal usługowy o powierzchni ok. 82 m2, usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko wkd Aleje Jerozolimskie i Marketu Makro. Pierwsza linii zabudowy. Lokal dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

14 €/m²161 m² 2 248 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

możliwość podziału powierzchni - Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 160,60 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Stare Włochy,Warszawa

44,59 zł/m²157 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal 157m2, piętro 2/4 bez windy, w budynku z 2018r., Stare Włochy. Dostępne całe piętro w budynku, lokal idealny na biuro, kancelarię, showroom, gabinet kosmetyczny, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Węgorzewska

Okęcie,Warszawa

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

780 000 zł40 m² 19 746,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal inwestycyjny Warszawa, włochy, ul. Pola Karolińskie Podana cena w ogłoszeniu 780 000 zł jest ceną netto Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 39,5 m, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Włochy,Warszawa

72,92 zł/m²24 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy przy głównej ulicy warszawskich Włoch, ul Globusowa, w pobliżu stacji pkp Włochy. Lokal doskonale nadaje się na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

17 €/m²36 m² 621 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Węgorzewska

Okęcie,Warszawa

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Stare Włochy,Warszawa

1 080 000 zł120 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal 120m2, parter/3 w budynku z 2013 r., Stare Włochy. W stanie deweloperskim, duża witryna, dwa wejścia, miejsce na szyld. Idealny na sklep, salon beauty, aptekę, klinikę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szczęsna

Stare Włochy,Warszawa

70,32 zł/m²54 m² 3 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy Z dużymi witrynami Tuż obok Żabki | Zgoda na gastronomię i alkohol | Możliwość montażu klimatyzacji i chłodnictwa | Monitoring | Blisko komunikacji miejskiej Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Węgorzewska

Okęcie,Warszawa

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

777 000 zł54 m² 14 416 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na parterze Z witrynami Witryny od ulicy | Zgoda na gastronomię i alkohol | Możliwość montażu klimatyzacji i chłodnictwa | Monitoring na terenie osiedla | Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wałowicka

Włochy,Warszawa

110 zł/m²10 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia ładny, samodzielny pokój biurowy w działającym biurze. Biuro znajduje się na parterze. Nowoczesny blok. Reprezentacyjne otoczenie. Do dyspozycji najemcy sala konferencyjna, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

17 €/m²116 m² 1 972 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Łopuszańska