dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Wilanów

121 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

121 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy

Wilanów,Warszawa

90,83 zł/m²109 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Wykończony lokal o powierzchni 109m znajdujący się przy bardzo ruchliwej ulicy na Wilanowie. Lokal jest wykończony. Wcześniej w lokalu prowadzona była działalność związana z nauką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lentza

Wilanów,Warszawa

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 60 m2 na2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul.Lentza,poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lentza

Wilanów,Warszawa

45 zł/m²135 m² 6 075 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 135 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul.Lentza,poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Przyczółkowa

Wilanów,Warszawa

32,86 zł/m²70 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo dobry dojazd, bardzo dobre sąsiedztwo, bardzo dobrze wybudowany i wykończony garaż. Idealne miejsce na magazynowanie, parkowanie itp. Automatyczna brama wjazdową i garażowa. Po więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

13,50 €/m²428 m² 5 778 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.428 m2, na warszawskim Wilanowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - *Najemca nie płaci prowizji dla Agencji* - Dostępność -od zaraz Lokal biurowy usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lentza

Wilanów,Warszawa

45 zł/m²135 m² 6 075 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal biurowy 135 na 2 piętrze w kamienicy w okolicach ul.Lentza na warszawskim Wilanowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji* -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Zawady,Warszawa

67,74 zł/m²310 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o pow. 310 m2 zlokalizowany na parterze budynku handlowo- usługowego w dzielnicy Wilanów - Zawady. Przeznaczenie lokalu na handel, usługi, jak również biuro. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²370 m² 5 365 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.370 m2 na parterze w nowoczesnym kameralnym budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda, poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

17 €/m²926 m² 15 741 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:tak

podnajem - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 925,92m2 na warszawskim Wilanowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od marca 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

13,50 €/m²950 m² 12 825 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.950 m2, na warszawskim Wilanowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - *Najemca nie płaci prowizji dla Agencji* - Dostępność -od zaraz Lokal biurowy usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

45 000 zł15 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Avenue Estate oferuje na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej na warszawskim Wilanowie przy ulicy Alei Wilanowskiej 9. Cechy miejsca parkingowego: całodobowa ochrona w budynku system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

13,50 €/m²370 m² 4 995 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.370 m2, na warszawskim Wilanowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - *Najemca nie płaci prowizji dla Agencji* - Dostępność -od zaraz Lokal biurowy usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

60 000 zł15 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Avenue Estate oferuje na sprzedaż miejsce postojowe na dwa samochody w hali garażowej na warszawskim Wilanowie przy ulicy Alei Wilanowskiej 9. Cechy miejsca parkingowego: całodobowa ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Zawady,Warszawa

6 840 000 zł353 m² 19 379,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal biurowy zlokalizowany, w samym sercu Górnego Mokotowa, w otoczeniu zieleni Parku Morskie Oko. To kameralny budynek biurowy, który łączy doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wilanów,Warszawa

90,76 zł/m²66 m² 5 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Wykończony lokal o powierzchni 66m znajdujący się w miasteczku Wilanów. Lokal wykończony po branży beauty. Lokal idealny pod beauty, fryzjera, biuro lub inne usługi. Lokal klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

325 zł/m²1 m² 325 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

biuro wirtualne w biurowcu na warszawskim Wilanowie, w okolicy ul. Hlonda, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz. Biuro wirtualne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

261 zł/m²29 m² 7 580 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

5-osobowe umeblowane prywatne biuro w biurowcu na warszawskim Wilanowie, w okolicy ul. Hlonda, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

196 zł/m²5 m² 980 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu zlokalizowane w biurowcu na warszawskim Wilanowie, w okolicy ul. Hlonda, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

120 zł/m²3 m² 359 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biurko w coworkingu zlokalizowane w biurowcu na warszawskim Wilanowie, w okolicy ul. Hlonda, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

329 zł/m²45 m² 14 770 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

15-osobowe umeblowane biuro w biurowcu na warszawskim Wilanowie, w okolicy ul. Hlonda, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

227 zł/m²4 m² 909 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

342 zł/m²15 m² 5 090 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia: 3-4-osobowe umeblowane biuro w biurowcu na warszawskim Wilanowie, w okolicy ul. Hlonda, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

263 zł/m²100 m² 26 330 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

15-osobowe biuro serwisowane w biurowcu na warszawskim Wilanowie, w okolicy ul. Hlonda, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

120 zł/m²3 m² 359 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

196 zł/m²5 m² 980 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

86,64 zł/m²73 m² 6 297 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok .73 m 2 z małym magazynkiem ,w komercyjnym biurowcu na Wilanowie .(poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

86,64 zł/m²25 m² 2 183 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok. 26 m 2 z magazynkiem ,w komercyjnym biurowcu na Wilanowie .(poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

90 zł/m²300 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy 300M2, do adaptacji, zawady dane techniczne: lokal usługowo-handlowy o powierzchni całkowitej 300m2. Standard wykończenia: nieruchomość do adaptacji według potrzeb potencjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

84 zł/m²490 m² 41 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker opis oferty Wiertnicza 133 to nowoczesny, kameralny biurowiec klasy A o powierzchni 1 074 m2 wybudowany w 2018 roku. Budynek posiada 5 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

64,81 zł/m²108 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Osiedle "ostoja Wilanów" ciche zielone miejsce obok pięknego parku. Mieszkanie na 3 strony świata, słoneczne i ciche. Dostępne od zaraz czyste, wycyklinowane podłogi i pomalowane ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 399 000 zł113 m² 21 170,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Eurovilla prezentuje nowoczesny apartament przystosowany na cele biurowe położony w Miasteczku Wilanów. Idealny pod prestiżową siedzibę firmy lub biuro dla kreatywnego zespołu. Lokalizacja Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Wilanów,Warszawa

110,62 zł/m²138 m² 15 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite poleca Przestronne biuro o powierzchni 137,5m2 znajdujące się w kameralnym budynku na warszawskim Wilanowie, blisko ul. Królewicza Jakuba. Oferowana powierzchnia znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

110,62 zł/m²138 m² 15 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem oferujemy lokal biurowy o imponującej powierzchni 137,5 m2, znajdujący się na parterze biurowca Wilanów Business Center, usytuowanego na prestiżowym Wilanowie przy ul. Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Rzodkiewki

Wilanów,Warszawa

86,67 zł/m²150 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

NA Wynajem 150 m2 || 5 pokoi || 2 łazienki || taras ogród || 4 miejsca postojowe na terenie posesji || teren monitorowany || zabudowa jednorodzinna w otoczeniu zieleni Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Wilanów,Warszawa

109,66 zł/m²168 m² 18 478 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. ok 170 m 2 w prestiżowym obiekcie komercyjnym na Wilanowie. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Wilanów,Warszawa

110,62 zł/m²138 m² 15 210 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. ok 140 m 2 w prestiżowym obiekcie komercyjnym na Wilanowie .(poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

80 zł/m²350 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 350 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku dwukondygnacyjnym. Jedna otwarta przestrzeń do dowolnej aranżacji. Miejsca parkingowe dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chorągwi Pancernej

Wilanów,Warszawa

4 600 000 zł680 m² 6 764,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

Avenue Estate prezentuje wyjątkowy budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w Królewskim Wilanowie. Możliwy zakup inwestycyjny z najemcą. Lokalizacja Posiadłość zlokalizowana jest w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

73,33 zł/m²45 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Przestronne dwupokojowe, wysokie (3,4 m) mieszkanie z ogródkiem znajdujące się na Osiedlu Królewski Park w Miasteczku Wilanów, idealne na nowoczesne biuro. Budynek Nowoczesny i elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wilanów,Warszawa

90 zł/m²63 m² 5 670 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

English version below Avenue Estate prezentuje lokal usługowy o pow. 63 m2 na Mokotowie Wiślanym. Bezpośredni dostęp do lokalu, duża witryna. Możliwość parkowania na ulicy. Lokalizacja: mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wilanów,Warszawa

60,32 zł/m²63 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2