dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Wilanów

122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 000 000 zł109 m² 9 174,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży atrakcyjny lokal, położony na zamkniętym osiedlu w Wilanowie z przeznaczeniem na mieszkanie lub biuro. Do lokalu przynależą dwa ogródki, dwa tarasy oraz miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Zawady

Zawady,Warszawa

100 zł/m²35 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowo handlowy znajduje się na parterze budynku położonego bezpośrednio przy ul. Vogla. Wejście narożne z Vogla-Murawy. Dwie witryny na Vogla i przystanek autobusowy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marconich

Wilanów,Warszawa

30,62 zł/m²160 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny apartament czteropokojowy w Wilanowie, w chronionym, zamkniętym osiedlu. Salon, widna kuchnia, jadalnia, trzy sypialnie, dwie łazienki, osobne wc, pralnia. Nieumeblowany, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam mieszkanie dwupokojowe, z przeznaczeniem na Biuro, umeblowane. I pokój - 4 stanowiska do pracy, II pokój - 1 stanowisko do pracy ze stołem konferencyjnym. W cenie jedno miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Husarii

Wilanów,Warszawa

23 zł/m²85 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia na biuro parter domu jednorodzinnego: 2 pokoje 25 i 12mkw., kuchnia 15mkw., toaleta oraz w piwnicy powierzchnia magazynowa 25mkw. Czynsz 2500pln + opłaty za media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

90 zł/m²74 m² 6 660 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy, wilanów, 74 m2. - lokal zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego w sąsiedztwie innych lokali handlowo-usługowych, w środku osiedla, duża liczba mieszkańców,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

70 zł/m²68 m² 4 760 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy, wilanów, 68 m2. - lokal w stanie developerskim zlokalizowany na parterze nowego budynku mieszkalnego w sąsiedztwie innych lokali handlowo-usługowych, wokół duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

33,33 zł/m²69 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia tylko na biuro mieszkanie o powierzchni 69m.kw. w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie położone na 3 piętrze 4 piętrowym bloku zlokalizowane w Wilanowie przy ulicy Sarmackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

5 500 000 zł360 m² 15 277 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Super lokalizacja. Skrajny segment o trzech kondygnacjach: parter ok.80mkw. -otwarta powierzchnia + pomieszczenie sanitarne, piętro ok. 100mkw. -4 pomieszczenia od 8mkw. do 42mkw. + sanitariat, poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

28,75 zł/m²800 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

266 Do wynajęcia rezydencję - reprezentacyjny dom o powierzchni użytkowej ok. 800 m2 w Warszawie na Wilanowie. Jest to wolnostojący budynek o pięknej architekturze i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

22,97 zł/m²640 m² 14 700 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wymiary zewnętrzne 30x20 Powierzchnia użytkowa 550m2 - hala; 90m2 biuro (parter + piętro) Posadzka niepyląca Wysokość w najniższym punkcie 5m Magazyn pokryty płytą obornicką o grubości 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

27 zł/m²200 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaże w bryle budynku

Przedmiotem oferty wynajmu jest dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 200 mkw. Dom posiada 3 kondygnacje, w których udało się zagospodarować wiele pomieszczeń. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

28,75 zł/m²800 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rezydencja - reprezentacyjny dom o powierzchni użytkowej ok. 800 m2 w Wilanowie. Wolnostojący budynek o wysokim standardzie - może on być zarówno rezydencją mieszkalną, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

900 000 zł110 m² 8 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Miasteczko Wilanów. Lokal użytkowy 110 m2 , na parterze bloku , z witryną , widoczny z ulicy. Na sklep , usługi , biuro. Bez ciężkiej gastronomii - brak wentylacji. Do lokalu przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

104 zł/m²113 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy w stanie deweloperskim do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji: wilanów Królewskie Przedmieście. Lokal znajduje się w osiedlu, które w przyszłości stanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

62 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro do wynajęcia, wilanów, 40 m2 - lokal znajduje się na parterze przy jednej z głównych ulic, posiada wejście z klatki schodowej, - stan lokalu bardzo dobry, wykończony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

61,11 zł/m²90 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w Miasteczku Wilanów , z witrynami , od ulicy. Na działalność handlowo- usługowo - biurową. Przed lokalem miejsca parkingowe. Obok biuro podróży , apteka , dentysta i przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

69 zł/m²65 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy, wilanów, 65 m2. - lokal przy samej ulicy, duże witryny, wejście z ulicy oraz wejście od zaplecza, bardzo ustawny i doskonale widoczny, - stan developerski, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

61 zł/m²130 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy, wilanów, 130 m2. - lokal przy samej ulicy, duże witryny, wejście z ulicy oraz dwa wejścia od zaplecza, bardzo ustawny i doskonale widoczny, - stan developerski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Obornicka

Wilanów,Warszawa

26 zł/m²68 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

DO wynajęcia 3 pokojowy lokal W kamienicy na wilanowie-Ul. Obornicka - 65.6 m2 ; 1700 zł / mc Opis lokalu: Lokal w cichej i klimatycznej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

55,21 zł/m²163 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal biurowy do wynajęcia, wysoki standard, warszawa, wilanów, ul. Sarmacka, 163m2, 9000zł Atrakcyjne biuro położone w wyjątkowym apartamentowcu zlokalizowanym w nowej i bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

189,65 zł/m²68 m² 12 896 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia narożny lokal usługowy z witrynami idealny na sklep, biuro, pralnię, oddział banku, aptekę itp. Metraż 67,8 m2 w stanie deweloperskim w Miasteczku Wilanów, przy nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

31,03 zł/m²580 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Luksusowy dom w Wilanowie o powierzchni 580m2, składający się z trzech kondygnacji naziemnych oraz użytkowej piwnicy. Kondygnacja o powierzchni ok 150m2. Dwa garaże, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Potockiego

Wilanów,Warszawa

89,29 zł/m²210 m² 18 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy projektowany i budowany z myślą o sklepie spożywczym lub restauracji. Powierzchnia na parterze 150m2, witryny na ulicę, 4 wejścia - dwa od ulicy (możliwy podział lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

720 000 zł72 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji , bardzo przyszłościowa okolica! Stan lokalu- deweloperski, do własnej aranżacji.Lokal może być przeznaczony pod gastronomię lub inne usługi. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

97,22 zł/m²72 m² 7 000 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

40 zł/m²2 400 m² 96 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek o powierzchni łącznej 2400m2, składający się z garażu podziemnego na ok 13-15 aut, parteru z witrynami i wejściem od ulicy, kondygnacji 1-4 (powtarzalna powierzchnia biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

45,80 zł/m²655 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek usługowo-biurowy o łącznej powierzchni 655m2 na 3 kondygnacjach, bezpośrednio przy ulicy Wiertniczej. Budynek wykończony. Na parterze recepcja. Składa się z gabinetów i sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

142,86 zł/m²126 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy, narożny o powierzchni 126m2 z ogródkiem 200m2 na parterze. Wejście z ulicy, dodatkowe przez klatkę schodową oraz dwa wyjścia do ogródka, gdzie można dodatkowo zrobić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

45,59 €/m²68 m² 3 100 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

80 zł/m²57 m² 4 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia niezależna powierzchnia biurowo-usługowa na poziomie +3 (antresola) o powierzchni 57m2. Winda na poziom +2 i bezpośrednia klatka schodowa. Wejście z parteru, hall ok 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

33,33 zł/m²750 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia dom o powierzchni 750m2, składający się z parteru, piętra, użytkowej piwnicy oraz poddasza. Dom możliwy do podziału na dwa osobne segmenty, posiada dwie klatki schodowe, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

31,03 zł/m²580 m² 18 000 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

84,15 zł/m²590 m² 49 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia niezależna powierzchnia biurowo-usługowa na poziomie +1 o powierzchni 240m2, +2 o powierzchni 230m2 + antresola o powierzchni 50m2. Własna winda i klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

31,03 zł/m²580 m² 18 000 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

120 zł/m²238 m² 28 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 238m2 pod restauracje lub inne usługi. Narożny z tarasem przed lokalem o powierzchni 115m2. Stan deweloperski. Lokal narożny. 3 wejścia. Okna i witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Potockiego

Wilanów,Warszawa

89,29 zł/m²210 m² 18 750 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

105 zł/m²120 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy, o powierzchni 120m2, narożny, witryny z dwóch stron. Lokal jest w połowie podwyższony, przez co jest wysoki. Posiada także taras. Doskonały na mały sklepik, czy biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Potockiego

Wilanów,Warszawa

150 zł/m²30 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 30m2 z witrynami i wejściem bezpośrednio z ulicy w Wilanowie. Miejsca parkingowe zarówno przed jak i za budynkiem. Lokal wysoki na ponad 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

85,71 zł/m²105 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Apartament z możliwością przekształcenia na biurowo-usługowy z racji jego położenia. Lokal znajduje się na parterze i posiada blisko 200m2 ogródka przylegającego bezpośrednio do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Potockiego

Wilanów,Warszawa

48,74 zł/m²1 550 m² 75 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek usługowy w Wilanowie składający się z: piwnicy z powierzchniami magazynowymi o metrażu 210m2, socjalnymi oraz windą towarową połączoną z lokalem na parterze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij