dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Wilanów

122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

51,28 zł/m²234 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal 234m2 idealny na biuro,salon samochodowy, gastronomię (nigdy nie było i trzeba wszystko zainstalować). Na parterze- open space 128m2(można prze aranżować do swoich potrzeb), pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

99 zł/m²126 m² 12 474 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 126m2. Witryny oraz wejście znajdują się od głównej alteri al. Rzeczypospolitej. Lokal jest bardzo dobrze widoczny idealne do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wilanów Wysoki

Wilanów Wysoki,Warszawa

46,99 zł/m²83 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia mieszkanie na cele biurowe. 3-pokojowe 83 m2 na 1 piętrze, zlokalizowane w Miasteczku Wilanów. Wysoki standard budynku. Na lokal biurowy składają się 2 gabinety 17 i 11 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 912 500 zł233 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal o powierzchni 233 m2 usytuowany w ciągu lokali usługowych w budynku apartamentowo-handlowym. Ustawny i przestronny lokal w stanie deweloperskim. Lokal posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

85 zł/m²63 m² 5 355 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajmu ciekawy lokal użytkowy w Miasteczku Wilanów. Lokal w nowym apartamentowcu z 2010 roku z ogromną powierzchnią przeszklonych witryn od strony ulicy, wejście przez podwójne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

85 zł/m²100 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy na Wilanowie, przy głównej ulicy. Lokal w doskonałej lokalizacji. I piętro. Lokal składa się z : 4 pokoi kuchni łazienki schowka recepcji Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

90 zł/m²74 m² 6 660 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal 73 m2 z przeznaczeniem na handel, usługi lub gastronomię, przy jednej z głównych ulic Miasteczka Wilanów. Duże witryny od strony ulicy. Bardzo wysoki lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

54,22 zł/m²83 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro w budynku wolnostojącym na Wilanowie. 3 piętro bez windy, w bardzo cichej lokalizacji. Dogodne miejsca parkingowe dla pracowników i gości: na uliczce wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

100 zł/m²35 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 35m2 położony w nowym budynku mieszkalnym (miasteczko Wilanów), ok. 150m od ul. Klimczaka. Lokal pod każdą działalność oprócz gastronomii. Stan developerski do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 000 000 zł105 m² 9 523,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal o powierzchni 105 m2 usytuowany w ciągu lokali usługowych w budynku apartamentowo-handlowym. Lokal wykończony, z witrynami i wejściem od ulicy. Dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

80 zł/m²55 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 55m2. Witryny oraz wejście znajdują się od głównej alteri al. Rzeczypospolitej. Lokal jest bardzo dobrze widoczny idealne do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 662 500 zł133 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal o powierzchni 133 m2 usytuowany w ciągu lokali usługowych w budynku apartamentowo-handlowym. Ustawny i przestronny lokal w stanie deweloperskim. Lokal posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

67,14 zł/m²85 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z dużą witryną o powierzchni 85m2, w nowym apartamentowcu z basenem, pod każdą działalność handlową biurową , sklep i usługi. Cena 5700 zł netto, wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

49,69 zł/m²322 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajmu 3-kondygnacyjny budynek znajduje się przy skrzyżowaniu ulic. Posesja jest ogrodzona. Na terenie nieruchomości jest dostępnych 7 miejsc parkingowych. Budynek jest przystosowany do funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 810 944 zł256 m² 7 074 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy w Miasteczku Wilanów. Lokal w nowym apartamentowcu z ogromną powierzchnią przeszklonych witryn. Wszystkie media miejskie, nowe instalacje. Bardzo duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

76,19 zł/m²105 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługo wykończony w bardzo dobrej lokalizacji w Miasteczku Wilanów. Duże przeszklone witryny, wysoki i reprezentacyjny lokal. W lokalu możliwość prowadzenia każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wilanów

Wilanów,Warszawa

550 000 zł53 m² 10 377,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonała inwestycja! do sprzedaży lokal użytkowy z najemcą wykończony w wysokim standardzie. Powierzchnia 53 m2 w tym: dwa gabinety, recepcja, hol, pomieszczenie socjalne, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 495 000 zł115 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal o powierzchni 115 m2 usytuowany w ciągu lokali usługowych w budynku apartamentowo-handlowym. Ustawny i przestronny lokal w stanie deweloperskim. Lokal posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

90 zł/m²135 m² 12 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy w najlepszej lokalizacji na Miasteczku Wilanów bezpośrednio przy Al. Rzeczpospolitej. Biorąc pod uwagę metraż, położenie, kształt, wielkość witryny jest to lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

80 zł/m²300 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 270 000 zł100 m² 12 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż wykończony lokal użytkowy w najlepszej lokalizacji na Miasteczku Wilanów bezpośrednio przy głównej ulicy. Biorąc pod uwagę metraż, położenie, kształt, wielkość witryny jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

40 zł/m²384 m² 15 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia w biurowcu. Na każdej kondygnacji od 9 do 12 pokoi ( od 15m2 do 90m2 ), 2 łazienki, pomieszczenia socjalne, przestronny hall oraz klatka schodowa z windą (kursującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

94,11 zł/m²85 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal w stanie deweloperskim o powierzchni 85m2 na Wilanowie. Lokal nadaje się pod sklep / gastronomię / biuro / placówkę banku - rzut lokalu w załączniku. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Wilanów,Warszawa

859 100 zł 0 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo- usługowy w stanie developerskim na sprzedaż Osiedle powstaje w zielonej części Miasteczka Wilanów. Jednym z największych atutów osiedla jest strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wilanów

Wilanów,Warszawa

37,50 zł/m²320 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Dom położony w starej, spokojnej, eleganckiej części Wilanowa niedaleko kompleksu pałacowego. W pobliżu restauracje, kawiarnie, poczta. Łatwy dojazd do centrum. Budynek po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Urszuli

Wilanów,Warszawa

35,38 zł/m²65 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie, z balkonem i garażem. Salon z kuchnią w aneksie - 32.9m2 - Salon : kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

80 zł/m²71 m² 5 680 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 71m2. Witryny oraz wejście znajdują się od głównej alteri al. Rzeczypospolitej. Lokal jest bardzo dobrze widoczny idealne do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal handlowo-usługowy o powierzchni 40m2 w miasteczku Wilanów - Wejście bezpośrednio z chodnika, obok lokalu miejsca parkingowe - Media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

37,14 zł/m²70 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

2 pokoje, 70 m.kw, taras 15 m.kw, parter, od strony ulicy Kazachskiej, ciche w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie. Wysokie na 3.00 m. Do tego dodatkowo płatne miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²400 m² 5 800 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec klasy A w Wilanowie oferuje blisko 30 tys. m powierzchni biurowej na 4 kondygnacjach naziemnych oraz 910 miejsc parkingowych na 3 kondygnacjach garażu. W standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

43,94 zł/m²66 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Mieszkanie z przeznaczeniem na biuro w apartamentowcu na Wilanowie (inwestycja Apartamenty Impresja). Mieszkanie znajduje się wewnątrz osiedla na parterze, co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²800 m² 11 600 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł84 m² 13 095,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 84 mkw na parterze z dużymi witrynami usytuowany w budynku mieszkalnym .Wysokość lokalu w stanie surowym 3 metry (bez sufitów podwieszanych, które tam w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

100 zł/m²44 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy 44,4m2 do własnej aranżacji w bardzo dobrej lokalizacji w Miasteczku Wilanów. Duże przeszklone witryny, wysoki i reprezentacyjny lokal. Nie ma przystosowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

26,58 zł/m²395 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Otoczenie domu: ulica prostopadła do trasy wylotowej z Warszawy (724) na Konstancin-Jeziornę, piaseczno, jednocześnie równoległa do Jeziorka Powsinkowskiego, przy którym znajduje się plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²600 m² 8 700 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²1 400 m² 20 300 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²450 m² 6 525 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w 5- kondygnacyjnym budynku o łącznej powierzchni najmu 35 000 metrów kwadratowych. Na parterze znajduje się wiele punktów handlowych oraz usługowych, m.in. restauracja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

120 zł/m²54 m² 6 480 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy. Najatrakcyjniejszy lokal w okolicy. Bardzo duże witryny. Przy głównej ulicy. Widoczny dla pieszych i zmotoryzowanych. Ze względu na położenie przed lokalem przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

936 000 zł72 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 72m2. Witryny oraz wejście znajdują się od głównej alteri al. Rzeczypospolitej. Lokal jest bardzo dobrze widoczny idealne do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²300 m² 4 350 €

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij