dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Wilanów

121 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

121 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Wilanów

Wilanów,Warszawa

50 zł/m²270 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 270 m2 położony na Wilanowie w Warszawie. Lokal świetnie nadaje się do działalności związanej z gastronomią, handlem i usługami, dostępny jest od zaraz. Idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

83,33 zł/m²78 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal idealnie nadający się pod lekką gastronomię, sklep, księgarnio-kawiarnię czy inny punkt usługowo-handlowy. Nieruchomość składa się z dużej sali podzielonej na część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

53,03 zł/m²66 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Idealne na biuro. Do wynajęcia mieszkanie z przeznaczeniem na biuro w apartamentowcu na Wilanowie (inwestycja Apartamenty Impresja). Mieszkanie znajduje się wewnątrz osiedla na parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gieysztora

Miasteczko Wilanów,Warszawa

61,35 zł/m²163 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy w stanie deweloperskim, o pow. 163 m2 , Miasteczko Wilanów, przeznaczenie m.in na gastronomię, parter w nowym, oddanym w 2014 r. budynku (w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

12 500 000 zł1 355 m² 9 225 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży oferowany jest wysokiej jakości budynek biurowy usytuowany w prestiżowej części dzilenicy Wilanów. Budynek oddany do użytku w 2014 roku. Powierzchnia całkowiat 1350 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

13 €/m²800 m² 10 400 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks biurowy składający się z 3 budynków o łącznej powierzchni najmu 37000 m2. Ten 3-kondygnacyjny budynek oferuje około 7 800 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Efektywne układy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jakuba

Wilanów,Warszawa

3 450 000 zł309 m² 11 165 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wilanów Dom wolnostojący o powierzchni 309m2. Budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymagającego klienta. Super lokalizacja, prestiżowa ulica. Dom wykończony w 2012r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

13 €/m²553 m² 7 189 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks biurowy składający się z 3 budynków o łącznej powierzchni najmu 37000 m2. Ten 3-kondygnacyjny budynek oferuje około 10400 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Efektywne układy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

13 €/m²700 m² 9 100 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

58,57 zł/m²35 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy (35 m2) w Wilanowie. Lokal w pełni wyposażony, rozkładowy. Podłogi: wykładzina. Okna: nowe, plastikowe. Znajduje się na 1. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²1 800 m² 26 100 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec klasy A w Wilanowie oferuje blisko 30 tys. m powierzchni biurowej na 4 kondygnacjach naziemnych oraz 910 miejsc parkingowych na 3 kondygnacjach garażu. W standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

13 €/m²890 m² 11 570 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²650 m² 9 425 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

26,92 zł/m²260 m² 6 999 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. segment środkowy 4 kondygnacyjny o pow całkowitej 280/ uzytkowej 260m2, powierzchnia podzielona jest na 9 pokoi; rozkład: na poziomie 0: 3 pok, wc, parter; kuchnia,jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

13 €/m²1 521 m² 19 773 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

37,74 zł/m²106 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przestronne, słoneczne mieszkanie na wysokim parterze ze 140-metrowym ogródkiem w apartmentowcu w Miasteczku Nowy Wilanów. Do wynajęcia na cele biurowe. Salon z aneksem kuchennym (łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 220 313 zł106 850 m² 39,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o metrażu 729 m2 (umowa 40-letniej dzierżawy, ważna do 2021r. Właściciele wystąpili o przekształcenie użytkowania we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

12 500 000 zł1 430 m² 8 741,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek zlokalizowany w sąsiedztwie ul.Wiertniczej. Przeznaczenie biurowo/usługowe. Powierzchnia użytkowa budynku - 950 m kw na trzech kondygnacjach (bez klatek schodowych i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²250 m² 3 625 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Wolne od 1 kwietnia! Jasny, słoneczny i idealnie cichy apartament usytuowany na ostatnim, trzecim piętrze kameralnego budynku z 2015 roku w Miasteczku Wilanów przy ul. Kieślowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²550 m² 7 975 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²1 050 m² 15 225 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

1 zł/m²500 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia oferujemy budynek na szkołę lub przedszkole wybudowany w 2015 roku w nowoczesnej technologii i bardzo atrakcyjnej formie Budynek w dokumentach jest już szkołą i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²850 m² 12 325 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²450 m² 6 525 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

13 €/m²242 m² 3 146 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²1 700 m² 24 650 €

 

 

 

Miasteczko Wilanów,Warszawa

51,47 zł/m²68 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o pow. 68 m2 (z dwiema garderobami), wykończone w bardzo wysokim standardzie przy ul. Gieysztora w Wilanowie. Jasny, słoneczny i idealnie cichy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

13 €/m²1 200 m² 15 600 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²350 m² 5 075 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²1 250 m² 18 125 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²950 m² 13 775 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

13 €/m²1 000 m² 13 000 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²1 350 m² 19 575 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²1 550 m² 22 475 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

13 €/m²600 m² 7 800 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²1 150 m² 16 675 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

76,12 zł/m²67 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 67 m2 znajdujący się w Warszawie, w dzielnicy Wilanów. Lokal usytuowany jest na parterze nowego bloku w ciągu lokali handlowo-usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²1 450 m² 21 025 €

 

 

 

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²1 650 m² 23 925 €

 

 

 

Powsin,Warszawa

3 000 000 zł212 m² 14 150,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkiem o przeznaczeniu gastronomicznym, który obecnie stanowi dochodową restaurację ze stałą klientelą. Obiekt położony jest w okolicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij