dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Wesoła

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słowackiego

Wesoła,Warszawa

85,61 zł/m²57 m² 4 880 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa ok. Słowackiego lokal usługowy o pow. 57 m2 wynajem. Lokal położony w centralnym punkcie osiedla wielorodzinnego, w bardzo widocznym i dobrze wyeksponowanym miejscu. Parter.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Warszawa, Wesoła

Włącz powiadomienia

  • 1
  • ...
  • ...

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij