dowolna

Lokale użytkowe Warszawa ul. Nowogrodzka

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

40 zł/m²45 m² 1 781 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwa pokoje biurowe w biurowcu w centrum Warszawy w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Al.Jerozolimskich. Czynsz za 1mkw. 40 pln + 18 pln za opłaty eksploatacyjne. Do podanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

40 zł/m²25 m² 1 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pokój biurowy w biurowcu w centrum Warszawy w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Al.Jerozolimskich. Czynsz za 1mkw. 40 pln + 18 pln za opłaty eksploatacyjne. Do podanych cen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 382 080 zł43 m² 32 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o łącznej powierzchni 43,19 M2. Wejście bezpośrednio od ulicy i zaplecza. W skład wchodzą 2 pomieszczenia plus wc. Obecnie lokal wynajęty od 2018 roku. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

678 400 zł21 m² 32 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agencja nieruchomości sprzeda lokal usługowy o łącznej powierzchni 21,20 M2. Wejście bezpośrednio z ulicy. Lokal znajduje się w Warszawie. W chwili obecnej posiada najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

58 zł/m²18 m² 1 044 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnie biurowe zlokalizowane w budynku biurowym w odległości zaledwie 200 m od stacji metra "centrum" Dostępne powierzchnie biurowe: piętro I 27,22 - dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

97,50 zł/m²40 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem lokal użytkowy znajdujący się na parterze w odnowionej, przedwojennej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy! Lokal o powierzchni 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

627 000 zł40 m² 15 675 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal użytkowy znajdujący się na parterze w odnowionej, przedwojennej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy! Lokal o powierzchni 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

87 zł/m²105 m² 9 135 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowe biuro w eleganckim budynku przy ulicy Nowogrodzkiej. Lokalizacja ta podkreśla prestiż firm, które mają w nim swoje siedziby. Ulica Nowogrodzka położona jest w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

87 zł/m²302 m² 26 274 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

87 zł/m²450 m² 39 150 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

615 000 zł40 m² 15 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usytuowany jest na parterze w starej, przedwojennej kamienicy z 1911 r. w samym Centrum Warszawy ul. Nowogrodzka. Lokal po generalnym remoncie i modernizacji. Obecnie prowadzony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

58 zł/m²32 m² 1 856 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pokój biurowy w biurowcu w centrum Warszawy w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Al.Jerozolimskich. Czynsz za 1mkw. 58 pln + 18 pln za opłaty eksploatacyjne. Do podanych cen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

58 zł/m²38 m² 2 204 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

50,65 zł/m²77 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

4 pokoje, 77 m2 - Na Biuro lub Do Zamieszkania - Ścisłe centrum! - ul. Nowogrodzka / ul. Poznańska Do wynajęcia lokal o powierzchni 77 m2 w zabytkowej kamienicy z 1908 r., u zbiegu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

57 zł/m²25 m² 1 442 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pokój biurowy w biurowcu w centrum Warszawy w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Al.Jerozolimskich. Czynsz za 1mkw. 57 pln + 18 pln za opłaty eksploatacyjne. Do podanych cen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

21,50 €/m²304 m² 6 536 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dziewięciokondygnacyjny budynek biurowy, oferujący najemcom blisko 3000 m2 do wynajęcia. Obiekt klasy A, wyposażony we wszystkie udogodnienia dla tej klasy budynków biurowych. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

21,50 €/m²450 m² 9 684 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

21,50 €/m²303 m² 6 504 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

57 zł/m²27 m² 1 552 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

57 zł/m²29 m² 1 664 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

57 zł/m²32 m² 1 830 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa w biurowcu w centrum Warszawy w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Al.Jerozolimskich. Czynsz za 1mkw.57 PLN + 18 PLN za opłaty eksploatacyjne. Do podanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

13,80 €/m²174 m² 2 401 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jest to ośmiokondygnacyjny budynek biurowy zapewniający ponad 4000 m2 powierzchni biurowej. Najemcy mogą korzystać z 54 podziemnych miejsc parkingowych. Ponadto lokalizacja obiektu zapewnia sprawną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

21,50 €/m²156 m² 3 352 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

21,50 €/m²146 m² 3 139 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

57 zł/m²31 m² 1 777 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwa pomieszczenia biurowe w biurowcu w centrum Warszawy w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Al.Jerozolimskich. Czynsz za 1mkw. 57 pln + 18 pln za opłaty eksploatacyjne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²140 m² 2 380 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

9 kondygnacyjny budynek biurowy oferujący blisko 7000 m2 powierzchni biurowej o wysokim standardzie wykończenia wnętrz. Posiada klimatyzację, nowoczesny system telekomunikacji, a wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²130 m² 2 210 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

57 zł/m²30 m² 1 702 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pokój biurowy w biurowcu w centrum Warszawy w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Al.Jerozolimskich. Czynsz za 1mkw. 57 pln + 16,5 pln za opłaty eksploatacyjne. Do podanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

57 zł/m²45 m² 2 538 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pokój biurowy w biurowcu w centrum Warszawy w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Al.Jerozolimskich. Czynsz za 1mkw. 57 pln + 16 pln za opłaty eksploatacyjne. Do podanej ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowogrodzka

Ochota,Warszawa

13 €/m²351 m² 4 565 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny budynek biurowy położony niedaleko skrzyżowania Alei Jerozolimskich i al. Jana Pawła II. Dogodna lokalizacja zapewnia dostęp do środków komunikacji miejskiej, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

57,14 zł/m²52 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia przytulne biuro o powierzchni 52,5 m2 przy ul. Nowogrodzkiej. W skład lokalu wchodzą dwa oddzielne pokoje, których okna wychodzą na dziedziniec, kuchnia, łazienka, pojemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowogrodzka

Ochota,Warszawa

13 €/m²121 m² 1 572 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

49,35 zł/m²77 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Stylowe 3 pokojowe mieszkanie zabytkowej kamienicy, przy ulicy Nowogrodzkiej, oddalonej o kilkanaście kroków od Dworca Centralnego. Powierzchnia lokalu wynosi 77 m2. 3 duże pokoje / dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

61,80 zł/m²89 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum stolicy - pieszy dystans do metra. Doskonały na kancelarię, biuro adwokackie, showroom! rozkład i standard: składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

57 zł/m²35 m² 2 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pokój biurowy w biurowcu w centrum Warszawy w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Al.Jerozolimskich. Czynsz za 1mkw. 57 pln + 15 pln za opłaty eksploatacyjne. Do podanej ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł89 m² 11 797,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Piękne mieszkanie przystosowane na cele biurowe, po remoncie, wysokie na 4 m, w odrestaurowanej kamienicy W samym centrum miasta - 400 m do stacji metra! rozkład i standard: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

74,42 zł/m²43 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy Z antresolą, pow. 43 m2 - W zabytkowej kamienicy! - Ścisłe centrum - ul. Nowogrodzka / ul. Poznańska Do wynajęcia klimatyczny lokal użytkowy o powierzchni 43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

68,71 zł/m²71 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w przyziemiu Z witryną, 71 m2 - w kamienicy! - Ścisłe centrum - ul. Nowogrodzka / ul. Poznańska Do wynajęcia klimatyczny lokal użytkowy o powierzchni 71 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

61,80 zł/m²89 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 89 m2 przy ul. Nowogrodzkiej, znajdujący się w bogato zdobionej i niedawno odremontowanej kamienicy z 1903 roku w samym sercu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

61,80 zł/m²89 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy 1903r. Posesja chroniona, ogrodzona, z ładnym, pełnym zieleni podwórzem. Mieszkanie dwustronne, trzypokojowe: 25, 24.5 i 13 m2, ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 900 000 zł173 m² 10 982,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Warszawa -śródmieście. Piękna, przedwojenna kamienica z początku ub. wieku. Okolica ul.Nowogrodzkiej. Oferujemy do sprzedania prestiżowy lokal o pow. 173,68 m. Wysokość pomieszczeń to.