dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

56,67 zł/m²15 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę wysoki i jasny pokój 15m2 na cele biurowe w centrum Warszawy na ul. Chmielnej (odcinek pomiędzy ul. Bracką a Nowym Światem). Całe mieszkanie jest używane jako biuro, pokój jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętojerska

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²505 m² 30 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o pow. 505 m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym z 1960 roku. Powierzchnia zawiera 15 pokoi biurowych, pomieszczenie socjalne i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

51,95 zł/m²77 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 77 m2, usytuowane na II piętrze zabytkowej kamienicy, przy ulicy Nowogrodzkiej (róg ul. Pankiewicza), znajdującej się niedaleko Dworca Centralnego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

170 zł/m²44 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przeznaczenie - sklep, gastronomia. Lokal na sklep lub gastronomię 44m.kw ( 9x5m) na parterze nowych. Ciąg kilkudziesieciu pawilonów handlowych. Lokal znajduje się 1,5 km od Dworca Centralnego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²36 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji, skrzyżowanie al. Solidarności i Jana Pawla. Istnieje możliwość podnajmu dowolnych powierzchni biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²75 m² 3 375 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal w kamienicy ul. Emilii Plater, na poddaszu. Do dworca i Zlotych Tarasów 500m,Metro 900m jest winda. Lokal składa się z dużego pokoju z aneksem ok 30 m2, dwóch pokojów każdy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

89,66 zł/m²145 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe w doskonałej lokalizacji. W skład lokalu wchodzą: sala konferencyjna, trzy pokoje, recepcja, pomieszczenie techniczne, aneks kuchenny. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²22 m² 1 210 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonała lokalizacja biurowa w Warszawie, świetny dostęp do środków komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje), bardzo blisko sąd oraz ministerstwa, w niedalekiej odległości sklepy, hotele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

35,54 zł/m²83 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal 83m2 w samym centrum blisko ambasad, ministerstwa pracy,bankow, sklepów,kawiarnii,restauracji. 2 pomieszczenia plus kuchnia z możliwościa adaptacji na trzeci gabinet. Lokal odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. 29 Listopada

Powiśle,Warszawa

370 000 zł42 m² 8 809,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. 45 m2, bezpośredni dostęp do lokalu z ulicy. Lokal znajduje się na parterze luksusowego budynku 4 piętrowego przy Agrykoli, tuż obok łazienek królewskich. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

150 zł/m²221 m² 33 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal handlowo-gastronomiczny w prestiżowej lokalizacji, skrzyżowanie Żurawiej i Marszałkowskiej.Istnieje możliwość podnajmu dowolnych powierzchni biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

72 zł/m²505 m² 36 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 505 m2 podzielona na pokoje w budynku biurowym klasy A w doskonałym punkcie lokalizacyjnym w pobliżu Pl. Zawiszy. Łatwy i szybki dostęp do Dworaca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

72 zł/m²130 m² 9 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 150 m2 podzielona na pokoje w budynku biurowym klasy A w doskonałym punkcie lokalizacyjnym w pobliżu Pl. Zawiszy. Łatwy i szybki dostęp do Dworaca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

51 zł/m²74 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia na biuro, śródmieście, 74 m2. - nieumeblowane 2 pokoje (27m2 i 22,2m2), kuchnia przerobiona na pokój (12,5m2), łazienka, przedpokój (12,2m2), balkon, - linie telefoniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

116,67 zł/m²30 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy na poziomie + 1 w ciagu innych lokali handlowych. Powierzchnia handlowa 25m2 oraz zaplecze socjalne.Lokal posiada witryny. Wysokość pomieszczen 3m. Doskonałe położenie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

98,21 zł/m²56 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 56 m2, usytuowany na parterze w budynku 4 piętrowym z 2007 roku. Duże witryny sprawiają, iż nieruchomość idealnie się nadaje na biuro, usługi, handel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

52 zł/m²100 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro do wynajęcia w samym centrum Warszawy. Możliwość wynajęcia tylko części powierzchni. Zaplecze socjalne. Możliwość zagospodarowania miejsca na recepcję. Bardzo widne pomieszczenia. Cena -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

62 zł/m²40 m² 2 480 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Rewelacyjny lokal biurowy o pow. 40 m 2 Budynek biurowo-usługowy położony w Śródmiesciu, niedaleko ronda Dmowskiego. Biuro o pow. 40m 2 miesci się na II piętrze. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

72 zł/m²300 m² 21 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 300 m2 podzielona na pokoje w budynku biurowym klasy A w doskonałym punkcie lokalizacyjnym w pobliżu Pl. Zawiszy. Łatwy i szybki dostęp do Dworaca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

64 zł/m²70 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajecia bardzo ladne 3 pokojowe mieszkanie o pow.70 m2 przy pl.Konstytucji (wejście od ulicy Pięknej przez portiernię). Mieszkanie składa sie z hallu, przejściowej biblioteki (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

64,93 zł/m²134 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w idealnym stanie technicznym. Doskonała, prestiżowa lokalizacja w wyjątkowej, zabytkowej, secesyjnej kamienicy w centrum miasta. Budynek jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

74 zł/m²30 m² 2 235 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Gotowy lokal! Dobra lokalizacja, lokal na poziomie (+1), wejście od al. Jana Pawła II, pow. 30 M2! Ciąg pawilonów handlowych, cena 2235zł netto. Lokal użytkowy w centrum warszawy, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

64,10 zł/m²156 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Marszałkowskiej. Lokal składa się z sześciu przestronnie rozmieszczonych pokoi, 2 łazienek oraz kuchni. Do mieszkania są dwa wejścia przez dwie oddzielne klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

39,74 zł/m²78 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal śródmieście krucza, blisko metro 78m2 idealne dla firmy 4 pomieszczenia/pokoje, lokalizacja bardzo prestizowa, w budynku miesći się Biuro Paszportowe. Lokal składa sie z 4 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²22 m² 1 210 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Pomieszczenia biurowe w Śródmieściu! Budynek położony przy głównych arteriach miasta - al. Solidarności i al. Jana Pawła II oraz w bliskim sąsiedztwie prestiżowych placów: placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

72 zł/m²250 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 250 m2 podzielona na pokoje w budynku biurowym klasy A w doskonałym punkcie lokalizacyjnym w pobliżu Pl. Zawiszy. Łatwy i szybki dostęp do Dworaca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

215 zł/m²116 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze - bardzo widoczny Z ulicy! Zapraszam do wynajmu lokalu w topowej lokalizacji w Warszawie przy ul. Pięknej. Nieruchomość o pow.116m2 z wejściem i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

85 zł/m²196 m² 16 660 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal znajdujący się samym w centrum Warszawy o powierzchni 196 m2 pod dowolną działalność. Lokal dwupoziomowy wyposażony w meble, bar, jacuzzi. Powierzchnia nadaje się na gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jezierskiego

Powiśle,Warszawa

62,32 zł/m²170 m² 10 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

4 pokoje, 2X wc, pomieszczenie socjalne, 1 miejsce parkingowe niestrzeżone

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

84,91 zł/m²53 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Luksusowy apartament o pow. 53 m2 w nowoczesnej kamienicy (restaura górskiego), położonej w ścisłym centrum, w najbardziej reprezentacyjnej części Warszawy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

57 zł/m²35 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Gotowy lokal! Dobra lokalizacja, lokal na poziomie (-1), wejście od al. Jana Pawła II, pow. 35 M2! Ciąg pawilonów handlowych, cena 2000zł netto. Lokal użytkowy w centrum warszawy, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

64,52 zł/m²62 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

-świetna lokalizacja w samym sercu miasta -dobry dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją publiczną -funkcjonalne wnętrze -piękny widok na całą Warszawę -3 pokoje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

116,67 zł/m²90 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Prestiżowa lokalizacja - Nowy Świat /gałczyńskiego, niedaleko Foksal. Obecnie najatrakcyjniejsza lokalizacja w Warszawie na sklep, butik odzieżowy, galerie, salon kosmetyczny, kawiarnie, mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

86 zł/m²75 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy, śródmieście/powiśle , 75m2. - lokal handlowo-usługowy na parterze kamienicy, dobrze widoczny z dwiema witrynami, zlokalizowany w pobliżu skrzyżowania, duży ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

130,77 zł/m²65 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal handlowo-usługowy w centrum Warszawy z przeznaczeniem na różne formy działalności gospodarczej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

64,93 zł/m²134 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa usytuowana na parterze 134 m2 podzielona na 6 pomieszczeń, kuchnię oraz wc w przepięknej zbytkowej secesyjnej kamienicy położonej w parku im. Rydza-Śmigłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

91,23 zł/m²114 m² 10 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

oferujemy do wynajęcia lokal biurowy w klimatycznej kamienicy w prestiżowym miejscu w okolicy ulic Krakowskie Przedmieście i Miodowej, kościoła Św. Anny i hotelu Bristol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Szucha

Śródmieście,Warszawa

53,15 zł/m²111 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Piękny lokal na kancelarię lub prestiżowe biuro na Al. Szucha w Warszawie. Wyremontowana kamienica z 1935r. zaraz przy banku Millenium. Prestiżowe otoczenie ministerstw i ambasad instytucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²70 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na biuro, wola/śródmieście, 70 m2. - nowy lokal do wynajęcia w apartamentowcu, cicha okolica, w budynku mieszczą się biura, kancelarie, - 3 pokoje, ( pow. ok 31m2, ok 13m2, ok 11m2) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Róż

Śródmieście,Warszawa

58,33 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal na cela biurowe w doskonałej lokalizacji. 2 pokoje : 21m i 17m, oraz trzecie pomieszczenie: 14m mogace służyć za recepcję. Pomieszczenia rozkładowe. Do podanej kwoty należy doliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

39,39 zł/m²99 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal nafirmę, biuro, kacelarię itp. Zadbana przedwojenna kamienica, odnowione podworko, winda,pięknie wykończone. Trzy pokoje w reprezentacyjnej odrestaurowanej kamienicy z windą. Pokoje -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij