dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

64 zł/m²3 600 m² 230 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 3600 m2 w budynku biurowym klasy A. Budynek trio to obiekt o doskonałej lokalizacji,łączący funkcjonalność, komfort i ciekawą architekturę. Budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

140 zł/m²150 m² 20 930 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy na parterze 149,50 m2 w budynku biurowym usytuowanym w ścisłym Centrum Warszawy. Polecamy Janusz Stawikowski

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

12,55 zł/m²73 m² 916 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Haus Nieruchomości, 0% prowizji - 100% Satysfakcji. Uwaga! najemca nie płaci prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel lokalu. Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

66 zł/m²1 000 m² 66 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 1000 m2 z 28486 m2 w budynku biurowym klasy B. Budynek jest pierwszym w stolicy wieżowcem z umieszczonym centralnie trzonem mieszczącym windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

57 zł/m²217 m² 12 369 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 217 m2 podzielona na pokoje w kamienicy w ścisłym centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja obiektu tuż przy ulicy Nowy Świat, zapewnia dostęp do licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

81,40 zł/m²86 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wejście bezpośrednio z ulicy Grzybowskiej. Drugie wejście od podwórza. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym. Możliwość wydzielenia pomieszczeń w lokalu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²165 m² 9 075 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 165 m2 podzielony na 5 pomieszczeń w prestiżowym miejscu komunikacyjnym. Budynek cały jest klimatyzowany, pełna infrastruktura telefoniczna i komputerowa doprowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Waliców

Śródmieście,Warszawa

72 zł/m²120 m² 8 640 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 120 m2 z 5030 m2 w biurowcu klasy B+ Budynek usytuowany jest w doskonałej lokalizacji z dostępem do głównych ciągów komunikacyjnych Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

60,89 zł/m²33 m² 2 017 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 33,13 m2 podzielona na 2 pokoje w biurowcu w samym Centrum Warszawy przy ul. Marszałkowskiej. Doskonała lokalizacja u zbiegu wszystkich dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

62,16 zł/m²111 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na biuro doskonałe na kancelarie lub inne prestiżowe biuro. Elegancka kamienica zaraz przy banku Millennium. W pobliżu otoczenie ministerstw i ambasad. Świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²34 m² 1 870 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 34 m2 podzielony na 2 pokoje w prestiżowym miejscu komunikacyjnym. Budynek cały jest klimatyzowany, pełna infrastruktura telefoniczna i komputerowa doprowadzona do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

76,50 zł/m²240 m² 18 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 240 m2 w nowo odrestaurowanym budynku biurowym w Centrum Warszawy. Powierzchnia została elegancko wykończona i wyposażona w wysokim standarcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

96 zł/m²261 m² 25 056 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 261 m2 w budynku biurowym klasy A. Centrum Zielna to unikalny projekt w centrum Warszawy, stanowiący połączenie historycznego budynku z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

59,45 zł/m²61 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal mieszkalny przystosowany na biuro. Wszystkie okna wychodzą na ciche podwórze. Klatka schodowa, z której wchodzi się do lokalu znajduje się na podwórku.?3 duże, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

40,85 zł/m²71 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Apartament z antresolą, w doskonałej lokalizacji przy ul. Mokotowskiej. Całkowita powierzchnia 71m2 (46 m2 na parterze + 15 m2 antresola). Mieszkanie posiada osobne wejście przez taras. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

90 zł/m²265 m² 23 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnia usługowa na parterze 265 m2 dotychczas wykorzystywna na fitness w budynku biurowym klasy A w doskonałym punkcie lokalizacyjnym w pobliżu Pl. Zawiszy. Łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

80,46 zł/m²87 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 87 m2 usytuowany na I piętrze w 3 piętrowym budynku mieszkalnym, składający się z 4 pomieszczeń (20 m2, 22 m2, 16,5 m2, 12 m2) kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

85,50 zł/m²80 m² 6 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 80 m2 jako jeden duży pokój z oddzielnym pomieszczeniem socjalnym w kamienicy biurowo- mieszkalnej. Doskonała lokalizcja i dostęp do wszystkich środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²294 m² 17 640 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 294 m2 podzielona na pokoje w prestiżowym miejscu komunikacyjnym tuż przy hotelu Novotel. Pełna infrastruktura telefoniczna i komputerowa doprowadzona do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²193 m² 19 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia Lokal biurowy 193 m2 na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalno-usługowym. Lokal usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie windy i schodów. Od strony holu, cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²149 m² 8 195 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 149 m2 w prestiżowym miejscu komunikacyjnym. Budynek cały jest klimatyzowany, pełna infrastruktura telefoniczna i komputerowa doprowadzona do pomieszczeń. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

96 zł/m²216 m² 20 736 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 216 m2 w budynku biurowym klasy A. Centrum Zielna to unikalny projekt w centrum Warszawy, stanowiący połączenie historycznego budynku z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

232,13 zł/m²221 m² 51 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy usytuowany na parterze 221 m2 w doskonałej lokalizacji w samym Centrum miasta przy ul. Marszałkowskiej w pobliżu Rotundy. Polecamy Janusz Stawikowski

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

112 zł/m²318 m² 35 616 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 318 m2 w przepięknej kamienicy biurowej klasy A w samym centrum miasta. W pobliżu liczne restauracje, hotel Sheraton i doskonały dostęp do głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

67,50 zł/m²1 100 m² 74 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:36

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 1100 m2 usytuowana w zabytkowej kamienicy biurowej z 1920 r. Powierzchnia ta zajmuje całą kamienicę i jest rozłożona na 7 piętrach. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²53 m² 2 915 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia pokój biurowy53 m2 podzielony na 2 pokoje w prestiżowym miejscu komunikacyjnym. Budynek cały jest klimatyzowany, pełna infrastruktura telefoniczna i komputerowa doprowadzona do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

96 zł/m²170 m² 16 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 170 m2 z 19500 m2 w Biurowcu klasy A. Budynek usytuowany w pobliżu stacji metra Politechnika i Ronda Jazdy Polskiej. Elewacja pokryta szkłem, aluminium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

105,75 zł/m²151 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia ekskluzywny lokal handlowy o powierzchni 151,3 m kw. usytuowany na parterze nowego osiedla apartamentowców w Warszawie. Lokal znajduje się w niezwykle prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

54,29 zł/m²70 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w samym centrum miasta. Całkowita powierzchnia 70 m2. 5 pomieszczeń. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w kamienicy na rogu Wilczej i Marszałkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

67,50 zł/m²139 m² 9 376 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 138,90 m2 usytuowana na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej z 1920 r. Budynek położony jest w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

88 zł/m²408 m² 35 904 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 408 m2 z 2200 m2 w ścisłym Centrum Warszawy w reprezentacyjnym budynku klasy A.Centrum LIM - jest kompleksem biurowo-handlowym, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

65,22 zł/m²46 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Uwaga! najemca/wynagrodzenie biura pokrywa właściciel lokalu. Al. Jerozolimskie Lokal biurowy Nieumeblowany ok 46 m2 Dwa pokoje, kuchnia/zaplecze, łazienka 1-piętro w bloku mieszkalnym Wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²40 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny lokal na parterze, z ogródkiem. Pokój biurowy z łazienką. Budynek z ochroną i monitoringiem. Miejsce w garażu opcjonalnie w cenie 300 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

54,29 zł/m²70 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mieszkanie w przedwojennej, eleganckiej kamienicy, wejście od podwórka, jedyne mieszkanie na piętrze. Ciche, kameralne, idealne na biuro / kancelarię. Haus Nieruchomości, 0% prowizji - 100%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

261,54 zł/m²65 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parter witryna - pod każdą działalność! Lokal w pierwszej linii zabudowy od Nowego Świata, ładne duże witryny od ulicy, lokal po remoncie. Każda działalność mile widziana na dobrym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²300 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia na parterze powierzchnia usługowa 750 m2 w budynku biurowym klasy A. Budynek trio to obiekt o doskonałej lokalizacji, łączący funkcjonalność, komfort i ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

76 zł/m²356 m² 27 056 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 356 m2 , która może być podzielona na mniejszy moduł poczynając od 170 m2. Prima Court to kameralny ośmiopiętrowy budynek biurowy położony w centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

205 zł/m²170 m² 34 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy z dużymi witrynami na ulicę. Przeznaczenie lokalu najchętniej gastronomia. Doskonała lokalizacja samo Centum Warszawy. W pobliżu liczne biurowce, hotele, banki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Uwaga!oferta specjalna! najemca nie płaci prowizji!wynagrodzenie biura pokrywa właściciel mieszkania! Idealny lokal biurowy w znakomitej lokalizacji róg Alei Jerozolimskich i ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

62,50 zł/m²64 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę mieszkanie na XIII piętrze na cele biurowe. 3 pokoje biurowe, pomieszczenie socjalne, łazienka, loggia z widokiem na 3 strony świata. Na podłogach wykładzina dywanowa. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

67 zł/m²450 m² 30 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal w samym Centrum na każdą działalność. Całkowita powierzchnia 450 m2. Lokal w pełni wyremontowany, klimatyzowany, wykończony w wysokim standardzie. Nadaje się do prowadzenia.