dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

72,35 zł/m²97 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal prawie 100 m2 z przeznaczeniem na cele biurowe. Doskonale nadaje się ze względu na wysoki standard wykończenia, jak i lokalizację- na kancelarie prawną. Wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

79,17 zł/m²48 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie typu , tuż przy Trakcie Królewskim, parku Ujazdowskim, sejmie, i stacji metra Politechnika, ładnie wykończone i urządzone. Klimatyzacja, mały ale "zgrabny" taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

58,82 zł/m²170 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Biuro 170 m2 zlokalizowane w kamienicy z charakterem, z ok. 1917 roku. Klatka frontowa, jest to następna kamienica za pięknie odrestaurowanym Hotelem Polonia, tuż przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

61,50 zł/m²50 m² 3 075 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy po generalnym remoncie, w doskonałej lokalizacji u zbiegu Al. Jerozolimskich i Marszałkowskiej. Pokoje 21 i 13 m2, kuchnia 10 m2, łazienka ok. 3 m2, przedpokój ok. 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

51,18 zł/m²34 m² 1 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal 34m Doskonała prestiżowa lokalizacja dla małej firmy. Ul. T. Boya-Żeleńskiego 6 m87. Parter wejście wprost z dworu przy skwerze im. M. Fogga. Stare budownictwo 3,6m wysokości, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

44,44 zł/m²81 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal przystosowany na biuro w przedwojennej kamienicy. Lokalizacja: warszawa, śródmieście, aleje Jerozolimskie 101, blisko Dworca Centralnego, bliska Ochota. Aktualnie mieści się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

33,33 zł/m²105 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odstąpię pizzerię w centrum Warszawy. Ok. 105 m2 powierzchni (także piwnica, doskonale nadająca się do przygotowania cateringu). W pełni wyposażona, funkcjonująca, stosowne pozwolenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²100 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal 100 M2 na prestiżowej Ul. Nowy świat Widok z okien na ul. Nowy Świat (2 okna i balkon) od strony płd-zach. Pierwsze piętro. Wejście od ulicy. Po remoncie. Pokoje o

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

64,94 zł/m²38 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni ok.40m kw,położony na pierwszym pietrze w Babka Tower. Lokal składa się z kuchni w aneksie z większym pokojem, aneks kuchenny umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²221 m² 22 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia pod gastronomię, klub itp - położona na parterze budynku biurowego w ścisłym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania Al.Jerozolimskich z ul. Marszałkowską. Do podanej kwoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

166,67 zł/m²60 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę atrakcyjny lokal użytkowy po kapitalnym remoncie o powierzchni 60m2 (+piwnica) w prestiżowej części Centrum Warszawy - Nowy Świat / Gałczyńskiego na: gabinet lekarski, kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

36,19 zł/m²64 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwupokojowe mieszkanie na Starym Mieście w pobliżu Barbakanu. Atrakcyjność położenia przesądza o walorach oferty! Dwa rozkładowe duże pokoje, duża widna kuchnia. . Meble, rtv, agd. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

38,71 zł/m²62 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa śródmieście 62m2 do wynajęcia Mieszkanie 2- pokojowe w centrum miasta (300 m od dworca centralnego i stacji metra), możliwa funkcja mieszkalna jak i biurowa, doskonały home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

89,29 zł/m²84 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odstąpię dobrze funkcjonujący salon fryzjerski Lokal znajduje się w scisłym centrum Warszawy. Bardzo dobra lokalizacja,duże witryny,obok znajdują się resteuracje , banki , ekskluzywne butiki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Litewska

Śródmieście,Warszawa

35,53 zł/m²76 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa śródmieście 76m2 do wynajęcia Słoneczne, wysokie, ciche mieszkanie w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Politechnika. W mieszkaniu znajdują się dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

80,77 zł/m²26 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter witryna - super punkt! Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego, położonego w samym centrum Warszawy przy ul. Nowolipki zaraz przy skrzyżowaniu z ul. Jana Pawła II. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, ul. Jasna

Śródmieście,Warszawa

93,46 zł/m²214 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 214 mkw. Poziom 0 - 138 mkw Poziom -1 76 mkw. Na poziomie -1 są toalety oraz magazyn(szatnia ) i sala dla Gości,która jest wyposażona w kompletne nagłośnienie muzyczne ze stanowiskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²80 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W chwili obecnej jest to nieduży komfortowy dwupoziomowy salon fryzjerki z wejściem od ulicy na 6 stanowisk pracy fryzjerskich, na dole znajduje się pomieszczenie służące do zabiegów kosmetycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

58,82 zł/m²170 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji! 7pokoi: ( 6 x ok. 20m2,plus 1en: 27m2) plus korytarz:ok. 30m z wygospodarowanym pom.socjalnym w końcu korytarza; - dla pow. biurowej - czynsz 15 Euro/m2 netto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

62,50 zł/m²48 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję Państwu do wynajęcia od 01.01.2013 r. lokal o powierzchni całkowitej 48 m/kw, (użytkowej - pokoje 25 i 9 m/kw) na biuro, kancelarię. Lokal usytuowany jest na I piętrze, kl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

26 zł/m²202 m² 5 252 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal po kancelarii prawnej 202 m2, wysoki parter po remoncie, urządzony, meble do uzgodnienia, internet, centrala telefoniczna , sieć komputerowa. Czynsz 26 zł/m2 + vat, odstępne 50 tys + kaucja 3 m-ce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

113,51 zł/m²37 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal handlowo-usługowy W śródmieściu! lokal na parterze ze stylową witryną W odrestaurowanej kamienicy! Lokal o pow: 37m.kw usytuowany jest w przyziemiu (do części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

149,61 zł/m²127 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter Z witryną przy Al.Jerozolimskie! Serdecznie zapraszam do wynajmu lokalu położonego w samym sercu Warszawy, zaraz przy najbardziej ruchliwej ulicy al.Jerozolimskie. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²80 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie na Krakowskim Przedmieściu na biuro. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w kamienicy bez windy. Mieszkanie posiada 4 pokoje o pow. 40m2, 20m2, 20m2, 12 m2, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

54,29 zł/m²70 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokalu biurowy o powierzchni 70m2 w kamienicy w ścisłym centrum Warszawy. Lokal przystosowany do prowadzenia biura. 2 duże pokoje z możliwością połączenia. mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szara

Śródmieście,Warszawa

33,75 zł/m²80 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow.80m2 składa sie z 4 pomieszczeń w tym z sekretariatu ,łazienki ,aneksu kuchennego Układ pomieszczeń umożliwia zorganizowanie recepcji z poczekalnią Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

117,65 zł/m²51 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Rozbrat! wyłączność! Znakomita lokalizacja! Zapraszam do wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 51m2 , w klimatycznej kamienicy na Powiślu - 5 minut pieszo od Placu Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

54,99 zł/m²73 m² 4 020 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow.73,10 5 pokoi,łazienka.Sieć komputerowa,linia telefoniczna ,klimatyzacja.Budynek z ochronną i recepcją.Lokal wolny od 1 kwietnia Do cenny należy doliczyć opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieumeblowane trzy pokoje; kuchnia do własnej aranżacji - w kamienicy " z duszą" - drugie piętro z windą; piękna klatka schodowa / wyremontowana. Świetna lokalizacja - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

63 zł/m²110 m² 6 930 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny lokal w zabytkowej kamienicy przy Krakowskim Przedmieściu, tuż przy Placu Zamkowym. Budynek z ochroną, winda, recepcja. Lokal po remoncie. Do podanej ceny dochodzi koszt energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

56,20 zł/m²121 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal zajmuje powierzchnię 121 m2 na parterze. Posiada dwa przeciwległe wejścia w tym główne reprezentacyjne z ogródkiem (100 m.kw.) i tarasem (10m). Lokal stanowią trzy pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²221 m² 22 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rewelacyjny lokal pod restaurację w Śródmieściu! nowa cena 24000pln 22100pln Budynek biurowo-usługowy położony w Śródmiesciu, niedaleko ronda Dmowskiego. Lokal o pow. 221 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Smocza

Śródmieście,Warszawa

41,38 zł/m²29 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładna kawalerka po odnowieniu - częściowo umeblowana. Oddzielna kuchnia - bez okna i duży pokój. Świetna lokalizacja Smocza / Anielewicza - świetna komunikacja - autobusy i tramwaje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Muranów

Muranów,Warszawa

85,71 zł/m²28 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 27 a, 28 metrów, al. Jana Pawła II nr 43a pasaż Muranów I piętro, jedno pomieszczenie plus pomieszczenie na zaplecze z wc Wykończony w dobrym standardzie. Opłata 2400 plus vat oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

63,64 zł/m²110 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Atrakcyjne biuro o powierzchni 110m 2 w Śródmieściu tuż przy stacji Metro Politechnika Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w kamienicy z windą. Klatka schodowa po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

250 zł/m²12 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

2 lokale 10m2 i 15m2 położone na parterze pawilonu usługowo gastronomicznego w ścisłym Centrum Warszawy, znakomicie nadają się na kiosk ruchu, kwiaciarnię, sklepik, salon operatora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

36,59 zł/m²82 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na biuro o pow.82 m2 3 samodzielne pokoje,łazienka,kuchnia.Blok w którym znajduje się lokal jest odremontowany,czyta klatka.Kontakt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętojerska

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²200 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. 200 mkw przy ul.Świętojerskiej. Lokal posiada sieć komputerową, klimatyzację. Do lokalu przynależą 2 miejsca. Kontakt Katarzyna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

1 450 000 zł120 m² 12 083,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany jest wewnątrz strzeżonego osiedla apartamentowego w Śródmieściu Warszawy. Biuro zajmuje powierzchnię 120,6 m.kw. na parterze i posiada dwa oddzielne wejścia: jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²15 m² 825 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wolne od lipca 2012 Wynajmę powierzchnię biurową o pow.15 m2 w biurowcu na ul. Żurawia. Budynek z ochroną i portiernią.Do ceny najmu należy doliczyć opłaty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²80 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na 1 piętrze w kamiennicy przy ul.wilczej Lokal o pow.80m2 składa się z 4 samodzielnych pokoi(20,20,12,6),toalety ,łazienki i kuchni.Wysokość mieszkania 3 m.Możliwość.