dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

124,42 zł/m²828 m² 103 016 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe znajdujące się w nowoczesnym budynku biurowym położonym w ścisłym centrum Warszawy. Budynek przejdzie modernizację i będzie oferował powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²143 m² 7 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zachęcam do obejrzenia lokalu biurowego o powierzchni 143 m 2 usytuowanego na III piętrze budynku biurowego. Budynek położony jest przy Ulicy Nowogrodzkiej w ścisłym centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

190 zł/m²30 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 30 m2, plus zaplecze. Jest to wolnostojący pawilon, zlokalizowanego w bardzo ruchliwym punkcie miasta, przy przystanku autobusowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

617 000 zł67 m² 9 208,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Prawdziwa okazja tylko U mnie! 4 pokojowe mieszkanie z cudnym widokiem na pałac błękitny za jedyne 9tys/m2! oferta na wyłączność! Mieszkanie o wielkim potencjale, w bardzo zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

72,58 zł/m²520 m² 37 740 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku biurowym położonym w ścisłym centrum Warszawy. Lokalizacja gwarantuje bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej (liczne linie tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

149,30 zł/m²75 m² 11 257 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parterowy lokal handlowo-usługowy usytuowany w nowoczesnym kompleksie zmodernizowanych budynków oferujących około 3000 m kw powierzchni biurowo-usługowych. Lokalizacja przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²124 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 124,11m.kw po KAPITALNYM REMONCIE znajdujący się w Centrum Warszawy przy Pl. Konstytucji. Lokal wykończony w wysokim standardzie. Wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

136,67 zł/m²60 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia od zaraz bardzo atrakcyjny 60-metrowy lokal użytkowy przy Trakcie Królewskim. Lokal położony na tyłach kamienicy przy ul. Nowy Świat, niedaleko Chmielnej.Wejście do lokalu oddziela od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

110,51 zł/m²156 m² 17 251 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy usytuowany w nowoczesnym kompleksie zmodernizowanych budynków oferujących około 3000 m kw powierzchni biurowo-usługowych. Lokalizacja przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

290,30 zł/m²19 m² 5 516 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal handlowy w lobby 5* hotelu w topowej lokalizacji! Dostępna powierzchnia: - 19 m2 parter; czynsz wyjściowy: 70 eur/ m2 ; Dostępność: od zaraz; dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

109,49 zł/m²185 m² 20 255 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

42,55 zł/m²47 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

| lokal biurowy położony na 1 piętrze przedwojennej, odnowionej kamienicy, w drugiej linii zabudowy od Nowego Światu (rejon ul. Foksal) w centrum Warszawy. Lokal o wysokości 3.2m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

4,15 zł/m²104 m² 433 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

7-piętrowy biurowiec zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy, przy ulicy Wspólnej. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewnia komfortowe miejsca pracy. Do dyspozycji najemców przeznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

149,30 zł/m²200 m² 29 860 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parterowy lokal gastronomiczny usytuowany w nowoczesnym kompleksie zmodernizowanych budynków oferujących około 3000 m kw powierzchni biurowo-usługowych. Lokalizacja przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Unii Lubelskiej

Śródmieście,Warszawa

62,21 zł/m²135 m² 8 398 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa do wynajęcia w eleganckiej kamienicy biurowej, w prestiżowej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Mokotowa. Lokal znajduje się na III piętrze. Biuro jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

145,15 zł/m²309 m² 44 852 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek znajdujący się w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. W obiekcie zastosowano nowatorskie rozwiązania energooszczędne i ekologiczne, np.: ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

15 zł/m²80 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wolny od zaraz przestronny 80 metrowy,duże 3 pokoje plus pokój socjalny z przeznaczeniem na działalność biurową. Lokal na Pańskiej w samym sercu miasta, położony na 2-piętrze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

71,76 zł/m²149 m² 10 692 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Gotowy do wynajmu od marca roku bardzo prestiżowy i elegancki 149-metrowy lokal biurowy przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy Nowy Świat. Lokal położony na 2-piętrze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

103,68 zł/m²370 m² 38 362 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

61,11 zł/m²90 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-uslugowy 90m2 W samym centrum znajdujacy się naprzeciwko "international business center 2" obok nowego biurowca "zebra tower". Lokalizacja bardzo dobra przed lokalem znajduje się wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²124 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęci sklep o powierzchni 124,11m2 po kapitalnym remoncie znajdujący się w Centrum Warszawy przy Pl. Konstytucji. Lokal o bardzo wysokim standardzie jest wyposażony w sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

99,53 zł/m²338 m² 33 642 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie do wynajęcia w bardzo nowoczesnym budynku biurowym zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta, przy alei Jana Pawła II. Biurowiec charakteryzuje się bardzo nowoczesną, przeszkloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

57,69 zł/m²156 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Luksusowa, zabytkowa kamienica w ścisłym centrum piękna/krucza.Elegancko utrzymana, klatka po remoncie, nowa winda. Pomieszczenia 50, 30, 20, 20. Recepcja. Nowoczesna kuchnia socjalna. kontakt, osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

77,83 zł/m²191 m² 14 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro w pięknej, odrestaurowanej kamienicy przy Trakcie Królewskim w otoczeniu budynków użyteczności publicznej. Prestiżowa okolica, wysoki standard powierzchni. W celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

79,24 zł/m²79 m² 6 250 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

107,83 zł/m²415 m² 44 748 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

62,21 zł/m²132 m² 8 243 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia w popularnym biurowcu, znajdującym się w Centralnym Obszarze Biznesu. Doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje, metro, stacja pkp). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

69,23 zł/m²65 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy na warszawskim Muranowie, zaadoptowany na salon kosmetyczny. 3 pomieszczenia, parter, witryna. Lokal wysoki 4m, wentylacja, alarm, prad siła, woda, telefon, ekonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²80 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy 80m2 w centrum W-wy, pl. Konstytucji. 5 pokoi (17m2, 13m2, 10m2, 9m2, 5m2), oddzielna kuchnia, łazienka i toaleta. Lokal położony na 3-cim piętrze 5-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

76,72 zł/m²240 m² 18 414 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec ten to jeden z dwóch budynków kompleksu , położony w prestiżowej części Warszawy, blisko placu Konstytucji. Oryginalna fasada budynku zapewnia odpowiednią ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

94,04 zł/m²106 m² 9 968 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w odrestaurowanej kamienicy w ścisłym Centrum Warszawy. Lokal idealny na siedzibę każdej firmy. Lokalizacja oraz budynek charakteryzują się dużym prestiżem. Biuro wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

95,39 zł/m²112 m² 10 704 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w kameralnym i ekskluzywnym budynku biurowym oferującym ok 3 500 mkw powierzchni do wynajęcia. Lokalizacja w centrum Warszawy zapewnia dogodną komunikacje z każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

91,24 zł/m²204 m² 18 613 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie do wynajęcia w reprezentacyjnym 25-kondygnacyjnym budynku biurowym zlokalizowanym w cichej i zielonej części Śródmieścia. Konstrukcja budynku umożliwia elastyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

103,68 zł/m²296 m² 30 689 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

85,58 zł/m²79 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia w pięknej, całkowicie odrestaurowanej kamienicy biurowej zlokalizowanej kilka kroków od Pl. Trzech Krzyży i Traktu Królewskiego. Świetna komunikacja w każdym kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

124,42 zł/m²132 m² 16 423 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ekskluzywny biurowiec w Centralnym Obszarze Biznesu. Położony w pobliżu stacji metra Świętokrzyska. Dodatkowo dogodna komunikacja autobusowa i tramwajowa. W okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

84,16 zł/m²101 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Śródmieście. lokal położony jest na parterze w budynku wielorodzinnym.Powierzchnia całkowita lokalu to 101,52 m2, w tym: 94,52 m2 (powierzchnia użytkowa) i 7,00 m2 (piwnica). wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

161,74 zł/m²409 m² 66 152 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pasaż Lipińskiego to unikalne połączenie nowoczesności i tradycji zlokalizowany w odrestaurowanej ponad stuletniej zabytkowej kamienicy. Obiekt usytuowany jest w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

248,83 zł/m²107 m² 26 737 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia komercyjna na parterze w kameralnej kamienicy zlokalizowanej na ulicy Chmielnej tuż przy ul. Nowy Świat. Budynek przeszedł generalny remont, dzięki czemu stał się unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

73,27 zł/m²108 m² 7 950 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

47,27 zł/m²55 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie 55 m2 na biuro rynek starego miasta 55m2 , pierwsze piętro , widok na rynek dwa duże, przestronne, piękne pokoje, aneks kuchenny, duży przedpokój , duża łazienka. Mieszkanie po remoncie,.