dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

103,68 zł/m²142 m² 14 712 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przepięknie zmodernizowana kamienica, w samym Centrum Warszawy. Na parterze znajdują się ekskluzywne lokale handlowe, restauracji i inne usługi. Lokale biurowe wyposażone są w: klimatyzację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

78,80 zł/m²143 m² 11 268 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-4713 Wyjątkowa oferta podnajmu powierzchni w prestiżowym biurowcu w centrum miasta. Biurowiec znajduje się w ścisłym centrum, w rejonie ulic Mokotowskiej i Pięknej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

58,18 zł/m²55 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Dostępne praktycznie od zaraz 55 metrowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Hożej tuż obok Placu Trzech Krzyży z przeznaczeniem go na biuro. Bardzo funkcjonalny lokal na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

64,62 zł/m²65 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Wolny od zaraz bardzo ładny i funkcjonalny 65 m lokal biurowy w znakomitej śródmiejskiej lokalizacji przy ul. Pięknej. Położony na parterze zadbanej kamienicy z 1911 roku, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

89,16 zł/m²142 m² 12 661 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piękny, nowoczesny biurowiec o niepowtarzalnej architekturze, oferujący powierzchnie biurowe do wynajęcia w wysokim standardzie wykończenia. W przestronnym atrium znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

48 zł/m²120 m² 5 760 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-1423 Do wynajęcia dobrze doświetlony lokal biurowy w pobliżu Placu Trzech Krzyży! Dostępne powierzchnie: - 330 m2 48 pln/m2 V piętro Opłaty: 11 pln/m2 koszty eksploatacyjne Dostępność:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

120 zł/m²400 m² 48 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w budynku przy ul Foksal. Szczegóły Jolanta Dudek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy lokal biurowy w budynku mieszkalnym na I pietrze w doskonałym miejscu pod wzgledem komunikacyjnym. Nieruchomośc oddana do uzytku w pażdzierniku - na podłogach marmur, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowiniarska

Śródmieście,Warszawa

33,60 zł/m²125 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przestronny, słoneczny, 5 pokojowy lokal mieszkalny, usytuowany na 1 piętrze w 5 piętrowej, eleganckiej kamienicy, w prestiżowej lokalizacji, w okolicach Nowego Miasta, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy, w świetnym punkcie komunikacyjnym. Cena do negocjacji Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

68,43 zł/m²238 m² 16 286 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w odrestaurowanej kamienicy biurowej, zlokalizowanej niedaleko Placu Konstytucji. Powierzchnia 238m2, 10% współczynnik powierzchni wspólnej, 16,5 eur/m2 czynsz, 22,33 pln/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

63,64 zł/m²55 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Unikalne mieszkanie w blisko 200-letniej kamienicy na Pl. Grzybowskim do wynajęcia na cele biurowe/gabinet lekarski. Mieszkanie po generalnym remoncie, ok. 4 m wysokości. 3 pomieszczenia: 28, 12.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

545 000 zł60 m² 9 083,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa cena Mieszkanie 3 pokojowe w ścisłym centrum miasta z niskim czynszem 400zł. Łączna powierzchnia 59,9m2: pokoje 21m2, 19m2 i 7m2, kuchnia w aneksie. Łazienka po remoncie. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

87,09 zł/m²198 m² 17 244 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe w kompleksowo zmodernizowanym budynku biurowym, który obecnie reprezentuje biurowiec klasy A. Biurowiec zlokalizowany w pobliżu Placu Powstańców Warszawy. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²124 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 124,11m.kw po KAPITALNYM REMONCIE znajdujący się w Centrum Warszawy przy Pl. Konstytucji. Lokal wykończony w wysokim standardzie. Wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

87,09 zł/m²136 m² 11 844 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

57,14 zł/m²140 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie 140 m2 w budynku Babka Tower na ostatnim 24 piętrze. Przepiękny widok na panoramę miasta. Świetna lokalizacja w centrum. Mieszkanie dwustronne wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

114,58 zł/m²48 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawska Starówka , super lokalizacja,na kawiarenkę, lokal handlowy, klub.,galeria. Lokal narożny.Odstępne. Polecamy. Kontakt, osoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969 Oferta wysłana z programu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

66,67 zł/m²75 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przytulny pub w na tyłach Nowego Światu (jedno z najbardziej znanych miejsc na imprezowej mapie Warszawy), po remoncie w 2011 i 2013 roku. Koncesja abc do 2015 roku, pełne wyposażenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

91 zł/m²99 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przepiękne nowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 99 m2 w Centrum na ul. Grzybowskiej. Mieszkanie może być zarówno na biuro jak i na cele mieszkalne, może być bez mebli lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

81,08 zł/m²37 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy składający się z jednego dużego pomieszczenia 37 m2 w al. Jana Pawła II. Świetna lokalizacja niedaleko ch Arkadia. Doskonały dojazd z Centrum, pragi, żoliborza, woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mysia

Śródmieście,Warszawa

269,79 zł/m²50 m² 13 355 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super Luksusowy lokal na Butik.Mysia.Duża Witryna. W grę wchodzi cesja umowy, okres do zakończenia umowy 3,5 roku. Lokal w pełni wykończony i gotowy do przejęcia.Odstępne.Kontakt :,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

70,50 zł/m²212 m² 14 961 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe w całkowicie zmodernizowanej kamienicy biurowej, położonej niedaleko Pl. Dąbrowskiego. czynsz 17 eur/m2, 23 pln/m2 koszta ekspl. 10% współczynnik powierzchni wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

770 000 zł90 m² 8 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mieszkanie 3 pokojowe, w przedwojennej kamienicy z 1936r. Bardzo rozkładowe, składające się z dwóch pokoi po 20m2 oraz pokoju o pow.17m2. Z przedpokoju wchodzi się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

94,19 zł/m²155 m² 14 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przepiękny lokal Z bardzo dużą witryną! Serdecznie polecam ten przepiekny lokal usługowy na parterze o pow. 155m2 z bardzo dużą widoczną witryną! Lokal jest po całkowitym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 50 m2 do wynajęcia na ul. Marszałkowskiej niedaleko Placu Konstytucji. Lokal typu "open space" składa się z jednego dużego pokoju 35 m2, jednego małego zamykanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

49,59 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60,5 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Mieszkanie jest na parterze budynku z lat 50-tych, w Śródmieściu na Muranowie, na ulicy Nowolipki. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

87,09 zł/m²575 m² 50 077 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

2 115 000 zł141 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Narożny lokal z dużymi witrynami w ścisłym centrum Warszawy. Piękny, widny, przestronny lokal o powierzchni 141 m2 w nowej ekskluzywnej kamienicy. Lokal posiada duże witryny po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²240 m² 14 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Komfortowa powierzchnia biurowa w kameralnym budynku na warszawskim Powiślu. Na powierzchni obecnie znajduje się 10 gabinetów, aneks oraz toalety. W budynku istnieje możliwość zmian aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

790 000 zł49 m² 16 122,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica przy ulicy Mokotowskiej znajduje się na odcinku między ulicami Piękną i Wilczą, po stronie parzystej. Doskonała lokalizacja ulica Mokotowska mieszkanie w kamienicy z 1953 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

39,39 zł/m²165 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Bardzo przestronny apartament w centrum miasta.Praktyczny rozkład pomieszczeń. Cztery pokoje o pow. 39, 30, 22.5 i 17 m2. Przynależne do pokoi łazienki 3 m2 i 8 m2, garderoba 4 m2.Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Podwale

Śródmieście,Warszawa

59,09 zł/m²44 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mieszkanie do wynajęcia na biuro lub cele mieszkalne bez mebli na Starym Mieście na parterze. Wcześniej było przez kilka lat wynajmowane na biuro. Kable do podłączenia internetu oraz telefonu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

8 000 000 zł282 m² 28 368,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomośc komercyjna w parterowej części kamienicy przy Krakowskim Przedmieściu. Obecnie gastronomia - podpisana długoletnia umowa. Szczegóły Jolanta Dudek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

70,50 zł/m²104 m² 7 339 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł146 m² 8 219,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny, przestronnyy apartament w ,rezydencji Prezydenckiej" w pobliżu Arkadii. Nieruchomość usytuowana na 11 piętrze w 13 piętrowym budynku Debudu z pięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

2 520 000 zł281 m² 8 983 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy położony w nowych pawilonach handlowo-usługowych przy Al. Jana Pawła II.w Pasażu Muranów UMOWA WYNAJMU PODPISANA,KORZYSTNA STOPA ZWROTU ZAINWESTOWANEGO KAPITAŁU. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

465 000 zł39 m² 12 046,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży atrakcyjny lokal użytkowy w samym centrum Warszawy pomiędzy Placem Bankowym i ulicą Jana Pawła II okolice Hali Mirowskiej. Lokal położony na parterze z witryna wystawową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²60 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 60m2 w Centrum ul.Wspólna 1 piętro z windą, 3 pokoje Duży hall, kuchnia, łazienka, oddzielne WC. Lokal dobrze widoczny z ul. Marszałkowskiej i od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

1 313 000 zł101 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal apartamentowcu przy ul.Pory Duże witryny Lokal na każdą działalność Do ceny nalezy doliczyć 23% VAT Szczegóły

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

70,50 zł/m²205 m² 14 481 zł

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij