dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

79,42 zł/m²3 500 m² 277 970 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowoczesny, budynku biurowym na Warszawskim Powiślu. 7 kondygnacyjny obiekt oferuje do wynajęcia w sumie 12 000 m kw. powierzchni biurowej spełniającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

87,27 zł/m²200 m² 17 454 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek oferuje ponad 9.200 mkw powierzchni biurowej na wynajem zlokalizowanej na 22 kondygnacjach naziemnych oraz miejsca parkingowe dla samochodów. Biurowiec leży w centrum miasta, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

76,39 zł/m²1 500 m² 114 585 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa klasy A+ w nowoczesnym kompleksie biurowy, który składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni najmu ok. 51 000 m kw. Budynek oddaje do dyspozycji Najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

504 000 zł54 m² 9 281,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mieszkanie w kamienicy położonej w bardzo prestiżowej lokalizacji przy Trakcie Królewskim, w odległości ok. 150 m od najbardziej rozpoznawalnego współczesnego symbolu miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

103,23 zł/m²400 m² 41 292 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w luksusowym, inspirowanym włoskim renesansem budynkiem z lat 50-tych XX wieku. W 2011 roku budynek po przeprowadzonej modernizacji, stał się unikalnym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

53,68 zł/m²86 m² 4 621 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wysokiej klasy powierzchnia biurowa na Warszawskim w Powiślu w obiekcie poddanemu gruntownej modernizacji. Powierzchnie zagwarantują potencjalnemu Najemcy wszelkie udogodnienia. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

83,60 zł/m²562 m² 46 983 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe do wynajęcia w biurowcu zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta, w pobliżu stacji metra Świętokrzyska. Budynek wykończony w najwyższym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

68,52 zł/m²550 m² 37 687 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w wysokiej klasy budynku biurowym zlokalizowanym w ścisłym centrum Warszawy. Lokalizacja obiektu zapewnia dogodny dostęp do transportu miejskiego oraz wielu usług zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

75,24 zł/m²820 m² 61 696 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec składa się z dziesięciu kondygnacji naziemnych i dwóch podziemnych. Parking podziemny oferuje 102 miejsca postojowe do dyspozycji najemców. Wnętrza biurowe wykonane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

108,26 zł/m²1 000 m² 108 262 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec Rondo 1 to jeden z najbardziej prestiżowych obiektów tego typu w Warszawie. Oferuje ponad 60 000 m kw. powierzchni biurowej klasy aaa. Budynek usytuowany jest w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

167,20 zł/m²53 m² 8 861 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek unikalnie łączący nowoczesność i tradycję, zlokalizowany w odrestaurowanej ponad stuletniej zabytkowej kamienicy. Obiekt usytuowany jest w dogodnej lokalizacji w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

103,23 zł/m²800 m² 82 584 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

9-kondygnacyjny budynek biurowy klasy A z obszernymi tarasami na wyższych piętrach. Obiekt wyposażony w najwyższym standardzie zapewni przyszłym najemcom prestiżowe i komfortowe miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

81,04 zł/m²442 m² 35 819 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wysokiej klasy powierzchnia biurowa w biurowcu klasy A, w sąsiedztwie stacji metra Politechnika. Wysokiej klasy powierzchnie zapewniają komfortowe warunki pracy oraz indywidualne dopasowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

74,81 zł/m²1 600 m² 119 689 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w nowoczesnym kompleksie zmodernizowanych budynków oferujących około 3000 m kw powierzchni biurowo-usługowych do wynajęcia. Lokalizacja przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²19 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

lokal biurowy w biurowcu/ Centrum -oferta bez prowizji od Najemcy Lokal biurowy 19 m2 na 4 piętrze w 6-kondygnacyjnym budynku, oferującym powierzchnie biurowe na wynajem. Powierzchnia typowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

100,32 zł/m²209 m² 20 966 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny, nietuzinkowy i kameralny budynek biurowy usytuowany w historycznej, zabytkowej dzielnicy Śródmieścia. Charakteru inwestycji dodaje prestiżowe otoczenie oraz stylowo zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

79,42 zł/m²941 m² 74 719 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie do wynajęcia w reprezentacyjnym 25-kondygnacyjnym budynku biurowym zlokalizowanym w cichej i zielonej części Śródmieścia. Konstrukcja budynku umożliwia elastyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

100,32 zł/m²492 m² 49 402 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie do wynajęcia w bardzo nowoczesnym budynku biurowym zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta, przy alei Jana Pawła II. Biurowiec charakteryzuje się bardzo nowoczesną, przeszkloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

73,15 zł/m²472 m² 34 526 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny 9-kondygnacyjny budynek składający się z trzech połączonych ze sobą części z odrębnymi wejściami i recepcjami. Takie rozwiązanie, w połączeniu z efektywnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

104,50 zł/m²520 m² 54 340 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny, 11-kondygnacyjny budynek biurowy w ścisłym centrum miasta. Reprezentacyjna, przeszklona fasada świadczy o wysokim standardzie budynku ale także zapewnia komfortowe, doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²22 m² 1 290 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

L okal 21,50 m2 na 3 piętrze/centrum/niedaleko Giełdy -oferta bez prowizji od Najemcy Samodzielny lokal biurowy o powierzchni 21,50 m2 na 3 piętrze. Składa się z 1 pomieszczenia. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

103,59 zł/m²2 500 m² 258 968 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia z przeznaczeniem na gastronomię zlokalizowana tuż przy Rondzie De Gaulla - ekskluzywna odrestaurowana kamienica biurowa oferująca wysokiej klasy powierzchnie biurowe oraz handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4,14 zł/m²300 m² 1 243 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo nowoczesny kompleks biurowy, którego otwarcie planowane jest na 2017 rok. Biurowiec będzie zlokalizowany w strategicznym punkcie miasta, blisko jednej z głównych arterii miasta, al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4,13 zł/m²600 m² 2 477 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

103,86 zł/m²150 m² 15 578 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Unikalny projekt biurowo-handlowy bazujący na koncepcji architektonicznej z początki XX wieku. Odrestaurowany obiekt będzie składać się z 3 niezależnych budynków. W projekcie przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

86,71 zł/m²136 m² 11 792 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Pow. biurowa 136 m2/4 piętro/centrum *****oferta bez prowizji od Najemcy Powierzchnia biurowa w 20-kondygnacyjnym biurowcu (75 m wysokości) oferującym około 9 000 m2 powierzchni biurowej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

104,44 zł/m²728 m² 76 034 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²185 m² 12 025 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia całe piętro kameralnego budynku biurowego zlokalizowanego w samym środku Warszawskiego Śródmieścia (tuż obok ul. Nowy Świat). Idealne miejsce na kancelarie prawniczą lub wszelką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

79,42 zł/m²10 000 m² 794 200 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

61,94 zł/m²96 m² 5 921 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

75,24 zł/m²305 m² 22 948 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

144,83 zł/m²84 m² 12 177 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Dodatkowe koszty eksploatacyjne: 4,5 euro/ m2. Oferowana powierzchnia zawiera doliczony już współczynnik powierzchni wspólnej. Właściciel i zarządca obiektu na życzenie klienta wykonuje dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

65,97 zł/m²1 496 m² 98 688 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec ten to jeden z dwóch budynków kompleksu , położony w prestiżowej części Warszawy, blisko placu Konstytucji. Oryginalna fasada budynku zapewnia odpowiednią ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

108,68 zł/m²916 m² 99 529 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek znajdujący się w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji, w pobliżu Starego Miasta. W obiekcie zastosowano nowatorskie rozwiązania energooszczędne i ekologiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

194,60 zł/m²185 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy/usługowy znajdujący się w znakomitej lokalizacji na Trakcie Królewskim. Witryny i wejście od lokalu znajdują się od ulicy. Lokal bardzo wysoki. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

86,63 zł/m²550 m² 47 649 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

550 m2/ 2 piętro / w inteligentnym biurowcu klasy "A"/ Śródmieście _______(tutaj energię elektryczna odzyskuje się z pracy wind)________ -oferta bez prowizji od najemcy! Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

78,65 zł/m²800 m² 62 923 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

91,43 zł/m²600 m² 54 857 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa klasy A w nowoczesnym kompleksie biurowy, który składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni najmu ok. 47 000 m kw. Kompleks oddaje do dyspozycji Najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

95,79 zł/m²65 m² 6 264 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Powierzchnia w pięknej, całkowicie odrestaurowanej kamienicy biurowej zlokalizowanej kilka kroków od Pl. Trzech Krzyży i Traktu Królewskiego. Świetna komunikacja w każdym kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

99,74 zł/m²2 400 m² 239 379 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zrewitalizowana powierzchnia biurowa w samym centrum Warszawy. Budynek stanowi połączenie tradycji i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Biurowiec będzie oferował powierzchnię biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

100,32 zł/m²1 149 m² 115 267 zł