dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

70,03 zł/m²46 m² 3 221 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prestiżowy, nowy obiekt biurowy ,maison De Luxe to odrestaurowany 7 piętrowy budynek biurowy o łącznej powierzchni 1200 m 2 znajdujący się w centrum miasta , wzdłuż Skarpy Wiślanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

86,23 zł/m²138 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku apartamentowym przy ulicy Pokornej w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze, wejście od ulicy. Jego powierzchnia wynosi 138 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

69,89 zł/m²228 m² 15 899 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Moduł 227,5 m2 netto na 4 piętrze. Biuro składa się z 12 pomieszczeń. Powierzchni będzie dostępna od 1 czerwca. Możliwa jest przebudowa obecnego podziału. Biuro wymaga lekkiego odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

200 zł/m²65 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 65 m2 jest położony przy prestiżowej ulicy Śródmieścia Warszawy. Duża witryna, wejście od ulicy. Składa się z 2 pomieszczeń: -większego o powierzchni 45 m2 i wysokości 5,3 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²104 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal dwupoziomowy, handlowo-usługowy. Idealny na placówkę bankową, gastronomię, sklep, zakład fryzjerski itp. Atrakcyjna lokalizacja. Duże natężenie ruchu pieszego. Blisko do Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

89,06 zł/m²112 m² 9 974 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

N21 to nowoczesny i ekskluzywny biurowiec, który jest 9-kondygnacyjnym budynkiem biurowym klasy A, oferujący prawie 3 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Nowoczesny sposób zaprojektowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

72,50 zł/m²115 m² 8 337 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Parter z bezpośrednim wejściem z dziedzińca z dużymi witrynowymi oknami z widokiem na dziedziniec i trakt główny. Typowy loft , wysokie ponad 4,20m wysokości, podciągi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

90,63 zł/m²228 m² 20 708 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Moduł 228,5 m netto gotowy do wprowadzenia się od zaraz. Składa się z 4 pomieszczeń gabinetowych, recepcji , serwerowni, kuchni oraz magazynku/serwerowni. Budynek kl. A oferuje bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

115,35 zł/m²670 m² 77 314 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Moduł 670,28 m2 netto (całe piętro 1 lub 2) Kl. A Norway House to nowoczesny 9-kondygnacyjny butikowy budynek biurowy o ciekawej infrastrukturze. Oferuje on biura na wynajem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bankowy

Śródmieście,Warszawa

91,29 zł/m²252 m² 23 004 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Moduł 252 m2 netto na 13 piętrze. Powierzchnia do aranżacji. Prestiżowa i dogodna lokalizacja na biuro dzięki stacji metra oraz licznym przystankom autobusowym oraz tramwajowym. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Unii Lubelskiej

Śródmieście,Warszawa

86,33 zł/m²281 m² 24 259 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Moduł 281 m2 na2 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym kl. A+ przy pl. Unii Lubelskiej. Znakomita lokalizacja, najwyższe standardy oraz harmonijne połączenie funkcji biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

70,03 zł/m²320 m² 22 410 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w odnowionym budynku biurowym przy ul. Rozbrat w przyjemnej, zielonej okolicy - w sercu głównej części Powiśla. Budynek oferuje wysoki standard powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

13,85 €/m²450 m² 6 232 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 19245. Powierzchnie biurowe w kamienicy biurowej położonej w Centrum Warszawy w rejonie świętokrzyska/jasna. Budynek w trakcie generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

208,35 zł/m²560 m² 116 675 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal w nowym butikowym budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym bezpośrednio przy pl. Zamkowym. Lokal dwupoziomowy z ogromnymi witrynami. Nadaje się na każdy rodzaj gastronomii. Idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bankowy

Śródmieście,Warszawa

332,36 zł/m²226 m² 75 113 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal na parterze budynku biurowego przy pl. Bankowym. Czynsz do dużej negocjacji! Bardzo duży ruch pieszych oraz samochodów. Lokal posiada bardzo duże witryny od strony pl. Bankowego. Bezpośrednio obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jasna

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²64 m² 4 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy budynku klasy B. 45,76m2 z wspólną powierzchnią 64,42m2. Oraz drugi obiekt składajacy sie z dwóch lokali z jednym wejsciem. 10,28m2 i 11,25m2. W sumie te trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

90,44 zł/m²96 m² 8 682 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Moduł 101,76 m2 (96m2 brutto) na 2 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym przy al. Jana Pawła II. Moduł jest dostępny od zaraz. Doskonała widoczność budynku, nowoczesna, zaawansowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

120 zł/m²145 m² 17 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy przy ul. Dobrej (wejście od ul. Tamka) o powierzchni 145m2 Lokal posiada witryny od strony ulicy. Składa się z dziewięciu pomieszczeń oraz korytarza. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

65,78 zł/m²248 m² 16 312 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Moduł 248m2 na 2 piętrze w buddynku kl. A przy al. Jerozolimskich. Moduł posiada bardzo duże okna na al. Jerozolimskie. Biuro posiada open space o pow. ok 180m2 Budynek oferuje przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

197,33 zł/m²240 m² 47 359 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal w prestiżowej kamienicy biurowej przy pl. Zamkowym z możliwością zrobienia ogródka o powierzchni około 130m2. Lokal dostępny od zaraz. Wysokość lokalu to 404cm. Rozmiar witryny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

69,89 zł/m²804 m² 56 211 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:-

Moduł 804,3 m2 netto w biurowcu kl. A przy ul. Emilii Plater. Budynek oferuje powierzchnie w wysokim standardzie odpowiadające tej klasy budynkom. Zdjęcia przedstawiają standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Śniegockiej

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł110 m² 11 363,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Czteropokojowy apartament w przedwojennej kamienicy przy ulicy Cecylii Śniegockiej w Warszawie Apartament składa się z: 1. Salonu: 21,5 m2 2. Kuchni: 12 m2 3. Sypialni:18 m2 4. Sypialni: 18 m2 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

83,18 zł/m²165 m² 13 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Wspólnej w Warszawie. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze. Jego powierzchnia wynosi 163 metry kwadratowe, wysokości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

48 zł/m²210 m² 10 080 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 3826/2. Biurowiec zlokalizowany na Powiślu. Budynek prezentuje dobry standard - jest całodobowo chroniony, wyposażony w instalacje komputerową i telefoniczną stałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

72,49 zł/m²20 100 m² 1 457 054 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ekskluzywny biurowiec znajdujący się w samym centrum Warszawy. Jest budynkiem typu A+ ,dlatego ma wszelkie udogodnienia dla biznesmenów. Jego lokalizacja znajduje się w sercu Warszawy co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

81,47 zł/m²66 m² 5 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Wiejskiej w Warszawie. Lokal znajduje się na 3 piętrze. Jego powierzchnia wynosi 65 metrów kwadratowych, wysokości do sufitu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

90,63 zł/m²167 m² 15 146 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Moduł 167,13m2 netto na 21 piętrze dostępny od zaraz w biurowcu klasy B+ zlokalizowanyw samym centrum Warszawy przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i Chałubińskiego. Budynek oferuję wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

88,39 zł/m²72 m² 6 363 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Małe biuro w reprezentacyjnym i idealne zlokalizowanym budynku w samym centrum Warszawy. Budynek oferuje nowoczesną powierzchnię biuroweą oraz atrakcyjną powierzchnię handlowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

78,71 zł/m²101 m² 7 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-1405 Lokalizacja: śródmieście, ul. Marszałkowska Dostępna powierzchnia: 101 m2 - 7950 pln parter 165 m2 - 13100 pln I piętro 172 m2 - 13500 pln I piętro 168 m2 - 13300 pln II piętro 177.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ludna

Śródmieście,Warszawa

71 zł/m²294 m² 20 846 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Moduł biurowy o powierzchni 293,61 m2 netto na I piętrze dostępna od zaraz. Lokalizacja ta pozwala najemcom budynku m.in. na bezpośredni dostęp do najważniejszych arterii komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szkolna

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²67 m² 4 383 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

3 lokale użytkowe w budynku klasy B z jednym wejsciem 67,43m2. Standard - gładzie scienne. Drzwi wejsciowe drewniane. Łazienki na kazdym piętrze. Reprezentacyjny Hall główny. Wysokosc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

1 561 000 zł124 m² 12 542,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Więcej zdjęć pod linkiem:albums?authkey=ckvbtmcttpau3qe Czteropokojowy apartament w budynku apartamentowym "apartamenty Murano" przy ulicy Pokornej w Warszawie Mieszkanie składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

164,44 zł/m²222 m² 36 506 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal z możliwością prowadzenia gastronomii przy ul. Nowogrodzkiej w pobliżu ul. Kruczej. Lokal do dostosowania na restaurację. Ścianki działowe do zburzenia. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

71,95 zł/m²80 m² 5 755 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

59,61 zł/m²192 m² 11 475 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowoczesny budynek biurowy stanowiący część kompleksu Atrium oferujący na 7 kondygnacjach nowoczesną powierzchnię biurową. Budynek posiada 2 poziomowy parking podziemny. Usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 285 000 zł300 m² 7 616,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal biurowy w nowoczesnym budynku w świetnej lokalizacji. Cztery pomieszczenia plus open space (możliwość dowolnej aranżacji wnętrza), pomieszczenie socjalne, dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

86,33 zł/m²80 m² 6 906 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Moduł 80 m2 netto w Spektrum -nowoczesnym biurowiecu o powierzchni najmu około 28 000 m2. Wysoki standard powierzchni, możliwość dowolnej aranżacji lub walking office - zaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

74 zł/m²192 m² 14 245 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Moduł o pow. 192,5m2 netto na 10 piętrze w 112-metrowym budynku biurowo-handlowym klasy B+ położony w centrum Warszawy. W budynku usytuowane są sale konferencyjne oraz galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jasna

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²46 m² 2 974 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

2 lokale użytkowe budynku klasy B z jednym wejściem. 45,76m2 z wspólną powierzchnią 64,42m2. Z czego jeden pokoj ma ok. 30m2 a drugi 15,76m2. Standard wykonczenia lokali oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

45,45 zł/m²77 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Gotowy do wynajmu od lipca ładny i przestronno-rozkładowy klimatyzowany 4-pokojowy (77 m) lokal biurowo-usługowy w eleganckiej i zadbanej kamienicy w świetnej Śródmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

113,21 zł/m²122 m² 13 777 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Moduł 121,7 m2 netto na 2 piętrze w bardzo prestiżowym budynku biurowym kl. A. Moduł składa się z 3 pomieszczeń o pow. 42,2 m2, 13,5 m2, 38,1m2 oraz recepcji o pow. 22,5 m2. h.