dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

89,29 zł/m²28 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro w budynku biurowym przy ul. Świętokrzyskiej - 200 m od budowanej stacji Metro nowy świat. 28m - na wprost wyjścia z windy Powierzchnia lokalu to około 28 m2 + pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

106,01 zł/m²156 m² 16 537 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek nowoczesny. wśród apartamentów i biurowców-handlowych. W okolicy takich ulic jak Pławska Niedaleko Pl. Politechnika. Centrum handlowe Doskonała komunikacja. Lokal Handlowy na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

66,35 zł/m²52 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal użytkowy - 52 m2 o funkcji mieszkalno -biurowej, położony w centrum Warszawy, przy st. metro świetokrzyska. Trzy pomieszczenia, aneks kuchenny, toaleta - w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

112,50 zł/m²80 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wolny od zaraz do wynajęcia bardzo dobrze prosperujący lokal gastronomiczny typu kawiarnia o powierzchni 80 m położony w samym centrum modnego i kultowego Powiśla. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Miedziana

Śródmieście,Warszawa

49,59 zł/m²121 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Gotowy do wynajmu od zaraz bardzo ładny i funkcjonalny 121-metrowy lokal po generalnym remoncie zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Miedzianej róg Twardej z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

79,97 zł/m²562 m² 44 943 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 562 metrów na 4 piętrze. Biurowiec Wolf Zielna odtwarza przedwojenne pierzeje ulic i harmonizuje z historycznym warszawskim wieżowcem - budynkiem past - y.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

72,09 zł/m²48 m² 3 460 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek mieści się w ścisłym centrum. Prawdziwy drapacz chmur. 40 kondygnacji. Powierzchnia typowego biura 1000m2 aktualna dostepna pow. ok. 354m2 Ceny za pow. biurową zaczynaja się od 17euro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

93,40 zł/m²1 043 m² 97 412 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ekskluzywny biurowiec znajdujący się w samym centrum Warszawy. Dzisiejszy budynek Royal Trakt Offices wzniesiony został u zbiegu ulicy Wilczej i Alei Ujazdowskich około 1876 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

76,42 zł/m²1 015 m² 77 570 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Powierzchni usługowa na poziomie -1 z wejściem od ul. Nowy Świat. Powierzchnia z przeznaczeniem na klub, klub fitness, market spożywczy. Powierzchnia całkowita 1015m2 w tym około 850m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

834 zł/m²10 m² 8 340 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynajmę biuro w samym Centrum Warszawy. Biurowiec znajduje się w pobliżu stacji Metra Arsenał w dobrze skomunikowanym miejscu, co umożliwia szybką komunikację z innymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

58,82 zł/m²68 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Wolny do wynajmu od zaraz ładny i funkcjonalny 4-pokojowy (68 m) lokal biurowy w świetnej lokalizacji w ścisłym centrum miasta tuż przy Pl. Politechniki. Lokal na I piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Próżna

Śródmieście,Warszawa

99,65 zł/m²106 m² 10 563 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek w prestiżowej, niedawno wyremontowanej ulicy. Budynek zaprojektowano tak by oddawal klimat dawnego placu Grzybowskiego ktory też doczekał się całkowitej przemiany. Sam budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²10 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

79,97 zł/m²137 m² 10 956 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 137 metrów kwadratowych na parterze. Warsaw Towers to nowoczesny budynek oferujący biura o wysokiej efektywności i elastyczności. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bankowy

Śródmieście,Warszawa

105,22 zł/m²330 m² 34 724 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia parter o powierzchni 330 metrów kwadratowych pod powierzchnię handlową. Plac Bankowy 1 to projekt przekształcenia zabytkowego budynku nieczynnego hotelu Saski w nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

72,09 zł/m²120 m² 8 650 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

99,96 zł/m²150 m² 14 994 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 150 metrów kwadratowych usytuowany na 4 piętrze. Royal Trakt Offices to odrestaurowana reprezentacyjna kamienica oferująca biura do wynajęcia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

50,89 zł/m²90 m² 4 579 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy niedawno wybudowany kameralny biurowiec. 8 kondygnacji. Nowoczesnie podświetlony. Wybudowany ze zgodnymi miedzynarodowymi standardami. Z niskimi cenami za parking naziemny jak i podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

93,29 zł/m²289 m² 26 961 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ekskluzywny biurowiec w samym centrum Warszawy. Jest budynkiem typu A ,który posiada wszystkie udogodnienia dla biznesmenów. Pod biurowcem znajduje się centrum handlowe z siłownią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

103,12 zł/m²71 m² 7 321 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 71 metrów kwadratowych usytuowany na 5 piętrze. Biurowiec Skylight oferuje wysokiej klasy powierzchni biurowe na osiemnastu kondygnacjach (około 21.500 mkw.). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek o standardzie B Dostępnych powierzchni od zaraz na tą chwile jest 201m2. składająca sie z 3 pomieszczeń biurowych: ulica jest jedną z bardziej prestiżowych ulic Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

90 zł/m²110 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy mieszczący się w wyremontowanej kamienicy przy al. Wyzwolenia zaraz przy placu Zbawiciela. Lokal ma powierzchnię 110 m2. Składa się: z pomieszczenia sprzedaży, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

68,97 zł/m²58 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy - 58 m2 w odrestaurowanej kamienicy na Powiślu. Budynek z klimatem, autentyczny 100-letni poddany skrupulatnej i pieczołowitej rewitalizacji i kompleksowej modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²25 m² 1 125 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek znajduje w świetnej lokalizacji. Przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic. W samym sercu centrum biznesowego. Budynek o standardzie A. Parking naziemny: do uzgodnienia parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

79,97 zł/m²501 m² 40 065 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 501 metrów na 7 piętrze. Biurowiec Wolf Zielna odtwarza przedwojenne pierzeje ulic i harmonizuje z historycznym warszawskim wieżowcem - budynkiem past - y.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²26 m² 1 542 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, al. Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

46,34 zł/m²82 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia od zaraz 4-ro pokojowe mieszkanie z przeznaczeniem na biuro, położone na wysokim parterze w okolicy ul. Koszykowej i Al. Niepodległości. 4 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

114,58 zł/m²192 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal znajduje się w samym Centrum Warszawy, na jednej z bardziej prestiżowych ulic. W pobliżu mieści się Sejm, kancelaria Prezydenta, muzeum Ziemi pan, hotel Sheraton, czy teatr Studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

58,96 zł/m²100 m² 5 896 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale w bardzo reprezentatywnym biurowcu w centrum Warszawy. Budynek składa się z dwóch zintegrowanych ze sobą części: wysokiej na 82 m wieży oraz części niższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szkolna

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²17 m² 1 136 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy w budynku klasy B 17,48m2. Standard - gładzie scienne. Drzwi wejsciowe drewniane. Łazienki na kazdym piętrze. Reprezentacyjny Hall główny. Wysokosc pom. ok. 280cm. Gdyby jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

55,55 zł/m²100 m² 5 555 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ekskluzywny biurowiec znajdujący się blisko centrum Warszawy. Nieruchomość jest ogrodzona i monitorowany przez ochronę. Obok znajduje sie centrum handlowe z restauracjami oraz komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

55,13 zł/m²161 m² 8 875 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek miesci się przy jednej z głownych ulic Warszawy. Powierzchnia typowego pietra to ok. 1300m2. W okolicy mieści się wiele restaracji, stacja kolejowa. Doskonała komunikacja tramwaj metro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Topiel

Śródmieście,Warszawa

71,41 zł/m²425 m² 30 358 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia usługowa ok. 425 m2 zlokalizowana na parterze budynku mieszkalnego z funkcją usługową na parterze (kondygnacje nadziemne: 6, kondygnacje podziemne: 3) Wysokość Lokalu 3,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

72,09 zł/m²140 m² 10 092 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek położony w ścisłym centrum w okolicy ul. Nowogrodzkiej i Żurawiej, z doskonałą komunikacją. Sam budynek o wyskim standardzie. Minimalna pow. najmu to 50m2 17euro /m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

58,93 zł/m²491 m² 28 932 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 491 metrów kwadratowych na 3 piętrze. Warta Tower oferuje biura do wynajęcia o łącznej powierzchni najmu 27.000 mkw. Powierzchnie w biurowcu umożliwiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²103 m² 4 635 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

88 zł/m²165 m² 14 479 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

67,85 zł/m²480 m² 32 567 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrium Centrum jest częscią kompleksju Atrium Business Center skłądającego się z czterech budynków biurowo-handlowych. Jest to wysokiej jakości siedmiokondygnacyjny obiekt zapewniający biura do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

72,09 zł/m²30 m² 2 162 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

67,85 zł/m²570 m² 38 673 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek jest drugim z czterech budynków Położonych w sercu biznesowego Centrum miasta. Zbudowany zgodnie z miedzynarodowymi standardami. Budynek oferuje na 12 pietrach. 11.000m2 Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²15 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1