dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

72,09 zł/m²24 m² 1 730 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek mieści się w ścisłym centrum. Prawdziwy drapacz chmur. 40 kondygnacji. Powierzchnia typowego biura 1000m2 aktualna dostepna pow. ok. 354m2 Ceny za pow. biurową zaczynaja się od 17euro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

90,20 zł/m²235 m² 21 197 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Biuro o powierzchni 235m2 na 4 piętrze w butikowej kamienicy przy ull. Pięknej. Biuro składa się z 6 pokoi biurowych, sali konferencyjnej, serwerowni, wc oraz aneksu. Biuro dostępne jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

38,04 zł/m²184 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w centrum Warszawy przy jednej z największych arterii (duże natężenie ruchu: pieszego i kołowego). Wejście z ulicy, ale sam lokal położony jest na - 1 poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

96,81 zł/m²1 024 m² 99 130 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 1024 metrów kwadratowych na 25 piętrze. (Możliwość negocjacji ceny). Warsaw Financial Center jest wysokiej jakości 33-kondygnacyjnym budynkiem, który posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Próżna

Śródmieście,Warszawa

131,46 zł/m²160 m² 21 032 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek w prestiżowej, niedawno wyremontowanej ulicy. Budynek zaprojektowano tak by oddawal klimat dawnego placu Grzybowskiego ktory też doczekał się całkowitej przemiany. Sam budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

88,39 zł/m²297 m² 26 251 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 297 metrów kwadratowych na 8 piętrze. Saski Crescent jest wysokiej klasy budynkiem oferującym biura do wynajęcia klasy A o powierzchni 15.000 mkw. na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

67,34 zł/m²332 m² 22 358 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 332 metrów kwadratowych na 3 piętrze. Riverside Park to bardzo prestiżowy, wysokiej jakości biurowiec klasy A, który składa się z dwóch bliźniaczych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

105,22 zł/m²291 m² 30 620 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 292 metrów kwadratowych na 1 piętrze. Wolf Marszałkowska to elegancki, nowoczesny budynek oferujący atrakcyjne powierzchnie biurowe do wynajęcia. Przeszklony parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

64 zł/m²650 m² 41 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w budynku typu B. Budynek znajduje się w śródmieściu przy ruchliwej ulicy. W okolicy sklepy restauracje, fast-foody, świetny dojazd z każdej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

101,02 zł/m²65 m² 6 566 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 60 metrów kwadratowych na 4 piętrze. Możliwość negocjacji ceny. Budynek został zrealizowany w 1952 r. przez wybitnego architekta prof. Marka Leykama. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

63,61 zł/m²104 m² 6 615 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek Położony w ścisłym centrum 27 kondygnacji. Standard B+ z kontrola dostępu. Budynek z charakterystyczna architekturą co czyni go znanym obiektem na biznesowej mapie Miasta. Uklad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

57,69 zł/m²310 m² 17 883 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ekskluzywny biurowiec znajdujący się blisko centrum Warszawy. Nieruchomość jest ogrodzona i monitorowany przez ochronę. Obok znajduje sie centrum handlowe z restauracjami oraz komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

71,55 zł/m²791 m² 56 598 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 791 metrów kwadratowych na 5 piętrze. Warsaw Corporate Center to biurowiec położony w samym sercu administracyjnego i finansowego centrum Warszawy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia na cele biurowe lub mieszkalne lokal świeżo po remoncie w bloku z cegły. Dwa pokoje po 20 m2, z balkonem wzdłuż nich (z balkonu widok na rondo de Gaulle'a). Widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, stacja metra Rondo ONZ

Śródmieście,Warszawa

105,22 zł/m²420 m² 44 194 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 420 metrów kwadratowych usytuowany na 13 piętrze. Rondo 1 to nowoczesny budynek biurowy klasy A+. Jest jednym z najwyższych i najbardziej widocznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

58,96 zł/m²120 m² 7 075 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale w bardzo reprezentatywnym biurowcu w centrum Warszawy. Budynek składa się z dwóch zintegrowanych ze sobą części: wysokiej na 82 m wieży oraz części niższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Muranów

Muranów,Warszawa

65,31 zł/m²145 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Okazja! Świetny lokal użytkowy usytuowany na parterze w ciągu handlowym na Muranowie. Lokal ma powierzchnię 145,47 m2 i jest rozlokowany na dwóch poziomach. Parter o powierzchni 91,59m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jasna

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²64 m² 4 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

2 lokale użytkowe budynku klasy B z jednym wejściem. 45,76m2 z wspólną powierzchnią 18m2 w sumie ok. 64m2. Z czego jeden pokoj ma ok. 30m2 a drugi 15,76m2. Standard wykonczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

73,83 zł/m²107 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowy na 1 piętrze do wynajęcia w doskonałej lokalizacji przy ulicy Hożej w samym sercu Warszawy. 5 minut od przystanku tramwajowego, autobusowego oraz Dworca Centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

55,13 zł/m²225 m² 12 403 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek miesci się przy jednej z głownych ulic Warszawy. Powierzchnia typowego pietra to ok. 1300m2. W okolicy mieści się wiele restaracji, stacja kolejowa. Doskonała komunikacja tramwaj metro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

233,52 zł/m²240 m² 56 044 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal w prestiżowej kamienicy biurowej przy pl. Zamkowym z możliwością zrobienia ogródka o powierzchni około 130m2. Lokal dostępny od zaraz. Wysokość lokalu to 404cm. Rozmiar witryny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

72,86 zł/m²150 m² 10 928 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale w reprezentatywnym biurowcu w centrum Warszawy. 22-kondygnacyjny budynek oferujący około 9 200 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. W standardzie wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

55,55 zł/m²280 m² 15 554 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

99,34 zł/m²190 m² 18 874 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa mieści się w prestiżowej okolicy, pomiędzy placem trzech krzyży, a żurawią. Budynek po kompleksowym remoncie, z nowoczesnym oświetleniem. W okolicy mnustwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, stacja metra Rondo ONZ

Śródmieście,Warszawa

105,22 zł/m²1 020 m² 107 329 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 1020 metrów kwadratowych usytuowany na 1 piętrze. Rondo 1 to nowoczesny budynek biurowy klasy A+. Jest jednym z najwyższych i najbardziej widocznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²16 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę biuro w samym Centrum Warszawy. Biurowiec znajduje się w pobliżu stacji Metra Arsenał w dobrze skomunikowanym miejscu, co umożliwia szybką komunikację z innymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

106,15 zł/m²196 m² 20 766 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Lokal handlowy usytuowany na parterze budynku biurowego przy al. Jana Pawła II. Składa się z sali sprzedażowej oraz około 12 małych pomieszczeń. Posiada wejście z ulicy oraz bardzo duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²308 m² 23 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal na parterze budynku apartamentowego. Doskonale widoczny, posiada bardzo duże witryny, doskonale doświetlony. 2 wejścia. Idealny na usługi medyczne. Lokal jest w stanie deweloperskim do dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

1 039 000 zł121 m² 8 586,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany jest wewnątrz strzeżonego osiedla apartamentowego przy ul.Ptasiej w Śródmieściu Warszawy (obok Pl.Bankowy i Pl.Grzybowski). Biuro zajmuje powierzchnie 121 m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

67,85 zł/m²112 m² 7 598 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek o wysokim standardzie. Powstał pod koniec 2014r. W okolicy pl. Konstytucji. ul Marszałkowska. Liczne sklepy, biurowce i restauracje. Typowa powierzchnia na pietrze to 1400m2 Minimalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

70,50 zł/m²167 m² 11 782 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Moduł 167,13 m2 brutto na 32 piętrze w biurowcu kl. B+ przy dw. Gdańskim. Moduł składa się z 6 pomieszczeń. Istnieje możliwość wynajmu strzeżonych miejsc parkingowych w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

92,63 zł/m²260 m² 24 083 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mokotowska 33/35 to nowy projekt biurowy w centrum Warszawy polegający na rewitalizacji historycznego budynku. Nowy właściciel nieruchomości, inwestor o uznanej reputacji, przeprowadził prace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

59 zł/m²365 m² 21 535 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek o standardzie B 38 kondygnacji. Wizytówka Śródmiescia Muranów. Drugiego Centrum Biznesowego w Warszawie. W doskonałej lokalizacji. Blisko Centra Handlowe Arkadia. Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jasna

Śródmieście,Warszawa

72,09 zł/m²104 m² 7 497 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ekskluzywny biurowiec znajdujący się w Centrum Warszawy. Posiada doskonałą lokalizacje ponieważ jest blisko do komunikacji miejskiej , super marketu, centrum handlowego oraz sieci restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, stacja metra Rondo ONZ

Śródmieście,Warszawa

105,22 zł/m²430 m² 45 246 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 430 metrów kwadratowych usytuowany na 9 piętrze. Rondo 1 to nowoczesny budynek biurowy klasy A+. Jest jednym z najwyższych i najbardziej widocznych.