dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Bankowy

Śródmieście,Warszawa

93,83 €/m²252 m² 23 646 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Moduł 252 m2 netto na 13 piętrze. Powierzchnia do aranżacji. Prestiżowa i dogodna lokalizacja na biuro dzięki stacji metra oraz licznym przystankom autobusowym oraz tramwajowym. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

49,38 zł/m²81 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Gotowy do wynajmu od połowy listopada bardzo ładny i funkcjonalny klimatyzowany 81-metrowy 3-pokojowy lokal biurowy w znakomitej lokalizacji przy ul. Marszałkowskiej, pomiędzy Pl. Zbawiciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

53,85 zł/m²26 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z witryną w pasażu w części uzytkowej apartamentowca- , lokal z wydzielona recepcja ( poczekalnia ) wc, wbudowana szafa W sąsiedztwie banki, ubezpieczenia, firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

66,67 zł/m²24 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w centrum Warszawy, na stacji pkp Śródmieście. Lokal położony w ciągu lokali użytkowych. Lokal posiada powierzchnię użytkową 24 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

73,83 zł/m²107 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny, luksusowy, elegancki lokal biurowy o powierzchni 107 mkw, usytuowany na I piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu w Centrum Warszawy przy ul. Hożej. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 990 000 zł270 m² 14 777,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*** Stylowy lokal gastronomiczny o pow. 270 m2 w ścisłym centrum miasta ***   parter z witrynami, wejście od strony ruchliwej ulicy. Lokal dwupoziomowy z antresolą. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Gotowy do wynajmu od zaraz bardzo ładny i klimatyczny 3-pokojowy (80 m) lokal biurowy w świetnej Śródmiejskiej lokalizacji u zbiegu ul. Wilczej i Emilli Plater. Lokal w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Muranów

Muranów,Warszawa

110 zł/m²70 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy pod gastronomię! z opcją alkoholu wolny od 1 listopada. Możliwa także inna działalność. Ruch pieszy i kołowy. Czynsz najmu: 7.700 zł + VAT + c.o., woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Stawki

Śródmieście Północne,Warszawa

78,99 zł/m²138 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Dostępny od zaraz całkowicie nowy, ładny i funkcjonalny klimatyzowany 138-metrowy lokal użytkowy w świetnej śródmiejskiej lokalizacji róg Stawki i Andersa. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

93,92 €/m²143 m² 13 431 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Moduł 143m2 w nowoczesnym budynku biurowym przy al. Jana Pawła II. Moduł jest dostępny od zaraz. Doskonała widoczność budynku, nowoczesna, zaawansowana infrastruktura. Opłaty eksploatacyjne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

80,25 zł/m²81 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Wolny od zaraz piękny, klimatyczny i bardzo funkcjonalny 4-pokojowy lokal biurowy (81 m) w świetnej Śródmiejskiej lokalizacji przy ul. Marszałkowskiej, tuż obok Pl. Konstytucji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

72,58 €/m²338 m² 24 501 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Moduł 337 m2 netto w biurowcu kl. A przy ul. Emilii Plater. Budynek oferuje powierzchnie w wysokim standardzie odpowiadające tej klasy budynkom. Zdjęcia przedstawiają standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Plac marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Warszawa

149,28 €/m²122 m² 18 212 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy o powierzchni 122m2 na parterze budynku biurowego w centrum Warszawy przy pl. Piłsudskiego. W budynku mają swoje sklepy najbardziej eskluzywne marki na świecie. Znany punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

63,83 zł/m²141 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcie lokal na super biuro o powierzchni 141 m2 położony na parterze w przedwojennej kamienicy w samym Centrum. Idealny na kancelarię prawniczą, notarialną, siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

297,03 €/m²48 m² 14 257 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze kamienicy z dużymi witrynami na ul. Świętokrzyską. Lokal o powierzchni 48m2 (70 /m2) z możliwością powiększenia do około 133m2 (cena całkowita 7000 ). Dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Warszawa

123,65 €/m²350 m² 43 279 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Biura od 170 m2 do 2200 netto. Bardzo wysoki standard powierzchni. Biura znajdują się w połączonych ze sobą zabytkowa kamienicy oraz nowygo, zaprojektowany od podstaw budynek oferują łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²18 m² 1 157 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biurowiec .Powierzchnia biurowa w dobrym standardzie z dobrym dojazdem komunikacją miejska w biurowcu. Powierzchnia składa się z 1 pokoju o powierzchni. 17,8m2,. Pokój jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

100,33 €/m²110 m² 11 036 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Moduł 110 m2 netto na 4 piętrze. Biuro składa się z 6 pomieszczeń. Powierzchni będzie dostępna od 1 czerwca. Możliwa jest przebudowa obecnego podziału. Biuro wymaga lekkiego odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

77,27 zł/m²110 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal mieszczący się w wyremontowanej kamienicy przy al. Wyzwolenia zaraz przy placu Zbawiciela. Lokal ma powierzchnię 110 m2. Składa się: z pomieszczenia sprzedaży, pokoju z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieumeblowane trzy pokoje; kuchnia do własnej aranżacji (do uzgodnienia warunki aranżacji kuchni) - w kamienicy " z duszą" - drugie piętro z windą; piękna klatka schodowa /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

90,26 zł/m²175 m² 15 795 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal pod gastronomię, kosmetykę, sklep z używaną odzieżą lub inną działalność. Lokal mieści się na parterze, przyjazny dla niepełnosprawnych, wysoki 3,6m. Miejsca postojowe przed lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 800 000 zł249 m² 15 285,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w płn. części Śródmieścia, okolice Królewskiej, grzybowskiej. Powierzchnia całkowita składająca się z 2 mniejszych lokali (pow.112,6m2 i 136m2). Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bankowy

Śródmieście,Warszawa

14,90 €/m²166 m² 2 474 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Budynek wysokościowy Blue Tower jest zlokalizowany przy Placu Bankowym. Atutem lokalizacji jest bliskość stacji metra i dostęp do komunikacji tramwajowej oraz autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

63,91 €/m²83 m² 5 305 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Atrakcyjna powierzchnia biurowa w kameralnym budynku otoczonym zielenią na Powiślu. Bardzo wysoki standard wykończenia powierzchni wspólnej, do dyspozycji Najemcy również taras na dachu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, stacja metra Rondo ONZ

Śródmieście,Warszawa

67,78 zł/m²250 m² 16 944 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy zlokalizowany w Śródmieściu tuż przy węźle komunikacyjnym o doskonałym połączeniu ze wszystkimi dzielnicami miasta (metro, tramwaje, autobusy). WB 4398 Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

72,44 €/m²330 m² 23 904 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²104 m² 7 264 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Biuro z dozorem ochroniarskim, w centrum Warszawy w sąsiedztwie gmachu głównego Politechniki Warszawskiej. Powierzchnia 103,77m2 na 3 piętrze składająca się z 5 pokoi. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

223,32 €/m²133 m² 29 703 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

127,30 €/m²222 m² 28 260 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze prestiżowej kamienicy biurowej. Bardzo dobra ekspozycja. Bardzo duży ruch pieszych. Wejście od ulicy. Lokal znajduje się na 2 poziomach - parter ok 106 oraz poziom 01 ok 116 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

97,43 zł/m²1 920 m² 187 070 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A położony w Centralnym Obszarze Biznesu. Budynek zapewnia najwyższy komfort środowiska pracy. Bliskość głównych węzłów komunikacyjnych miasta oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²723 m² 32 535 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Powierzchnia w budynku biurowym zlokalizowanym w ścisłym centrum Warszawy. Położenie obiektu gwarantuje doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (metro, tramwaje, autobusy). Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

67,78 zł/m²1 496 m² 101 397 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-3714 Reprezentacyjny biurowiec w ścisłym centrum Warszawy, nieopodal Placu Konstytucji i ul. Poznańskiej. Lokalizacja obiektu umożliwia korzystanie z wszystkich środków transportu.