dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

205,88 zł/m²340 m² 70 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy na parterze w kameralnej 3 piętrowej kamienicy na warszawskim Śródmieściu, w okolicy ulicy Mokotowskiej. Lokal ma powierzchnię 341 mkw. Trzy kondygnajce, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²370 m² 8 140 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 16191. Nowoczesny i oryginalny biurowiec klasy A zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy. Budynek stanowi część kompleksu handlowego Złote Tarasy, jest jednak od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieumeblowane trzy pokoje; kuchnia do własnej aranżacji (do uzgodnienia warunki aranżacji kuchni) - w kamienicy " z duszą" - drugie piętro z windą; piękna klatka schodowa /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

33,02 zł/m²106 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny do wynajmu od zaraz ładny i funkcjonalny (106m) rozkładowy 4-pokojowy lokal biurowy w apartamentowcu z 2000 roku przy ul. Łuckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu hilton,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

40 zł/m²845 m² 33 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Biura do wynajęcia Warszawa Śródmieście Kamienica biurowa położona w Śródmieściu przy ulicy Kruczej w pobliżu Placu Trzech Krzyży. Rejon ulicy Kruczej jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

72,70 zł/m²196 m² 14 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Gotowy do wynajmu od zaraz bardzo ładny i funkcjonalny 196 metrowy lokal biurowy w pięknej zabytkowej kamienicy przy ul. Wiejskiej, pomiędzy Pl. Trzech Krzyży i Sejmem rp. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²205 m² 3 485 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Kamienica biurowa zlokalizowana w Śródmieściu w pobliżu ulicy Świętokrzyskiej. Budynek po całkowitej modernizacji z reprezentacyjnym hallem głównym, windami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kredytowa

Śródmieście,Warszawa

300 000 zł22 m² 13 636,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo handlowy 22 m.witryna i wejście od ulicy,wynajmowany za 2500 zł.po kapitalnym remoncie. Cena 300000 zł Lokal Sprzedany Kontakt Wiesław Szymoński Specjalista d.s.rynku nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

4 000 001 zł318 m² 12 578,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 5513. Budynek jest kilkuletni. Dolne kondygnacje przeznaczone są na lokale usługowe i biura. Piętra wyższe użytkowane są na cele mieszkaniowe. Lokal oferowany do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

300 zł/m²30 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo handlowy 30 m sala sprzedaży 18 m i zaplecze 12 m ,wc i umywalka wysokość 4 m ul.Krakowskie Przedmieście duża przeszklona witryna od ulicy,duże nasilenie ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

58 zł/m²196 m² 11 368 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 4347. Zabytkowy budynek biurowy położony w ścisłym Śródmieściu Warszawy. Parter budynku wykorzystywany jest przez instytucje finansowe. Podział powierzchni wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł121 m² 9 950,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Parametry techniczne i plan: lokal zajmuje powierzchnię 121 m2 na parterze. Posiada dwa przeciwległe wejścia w tym główne reprezentacyjne z ogródkiem (100 m.kw.) i tarasem (10m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

107,85 €/m²120 m² 12 942 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia w kameralnym budynku klasy A+, w ścisłym Centrum, która nadaje biznesowi wyjątkową oprawę i zapewnia niepowtarzalny klimat, bardzo blisko głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

136,99 zł/m²73 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo handlowy 73 m duże witryny i wejście od ul.Chmielnej .Chętnie widziana działalność handlowa bez artykułów koncesjonowanych(alkohol i gastronomi). Cena najmu 10000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Szucha

Oleandrów,Warszawa

79,65 zł/m²226 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Dostępny od zaraz bardzo ładny i elegancki klimatyzowany 8-pokojowy (226 m) lokal biurowy położony w zabytkowej i zadbanej kamienicy w prestiżowej lokalizacji przy Al. Szucha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

171,26 €/m²330 m² 56 516 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal na parterze budynku biurowego w samym centrum w pobliżu ronda onz. Lokal posiada bardzo duże witryny. Idealny na poradnię medyczną, usługi medyczne, usługi finansowe, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Plac marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Warszawa

170,60 €/m²80 m² 13 648 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy o powierzchni 80m2 na parterze budynku biurowego w centrum Warszawy przy pl. Piłsudskiego. W budynku mają swoje sklepy najbardziej eskluzywne marki na świecie. Znany punkt na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

53,03 zł/m²66 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w atrakcyjnej lokalizacji na Śródmieściu, ul. Nowy Świat w kamienicy na pierwszym piętrze o powierzchni 66 m2. Idealny na biuro lub usługi. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

56,08 €/m²163 m² 9 142 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia w kameralnym budynku biurowym, zlokalizowanym w samym centrum miasta. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską: autobusy, tramwaje. Budynek oferuje do wynajęcia: 163 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

52,47 zł/m²71 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Gotowy do wynajmu jasny i funkcjonalny lokal biurowy 70,51 m2 położony w ścisłym centrum Warszawy w bardzo prestiżowej lokalizacji. Lokal usytuowany na 3 piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

62,84 zł/m²49 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Gotowy do wynajmu jasny i przestronny lokal biurowy 49,33 m2 położony w ścisłym centrum Warszawy w bardzo prestiżowej lokalizacji. Lokal usytuowany na 1 piętrze w unikalnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²40 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Uwaga!- biuro nie pobiera wynagrodzenia od Najemcy. Do wynajęcia lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji na pograniczu Woli i Środmieścia. Usytuowany bezpośrednio przy ulicy o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²191 m² 10 505 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 18701. Kameralny budynek biurowy klasy B zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Kruczej. Oferowana powierzchnia: 7 p:191m2.Powierzchnia podzielona na 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

56 zł/m²440 m² 24 640 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 18701. Kameralny budynek biurowy klasy B zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy przu ulicy Kruczej. W otoczeniu budynku przeważa zabudowa biurowa i kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

78,66 zł/m²164 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowe do wynajmu od połowy stycznia 2016 roku bardzo ładne, eleganckie i przestronno-rozkładowe klimatyzowane 6-pokojowe (164 m) biuro w bardzo eleganckiej i zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

64,71 €/m²155 m² 10 030 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna powierzchnia biurowa do wynajęcia w reprezentacyjnej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy. Lokalizacja przy jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta skutkuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

111,11 zł/m²36 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal handlowo - usługowy o powierzchni 36 m2, znajdujący się na parterze w zabytkowej kamienicy. Wysokość pomieszczenia 4 metry. Idealny na butik, show room, atelier, salon fryzjerski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lipowa

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²73 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy na parterze w budynku mieszkalno lokalowym na warszawskim Śródmieściu, w okolicy ulic Lipowej i Browarnej. Lokal ma powierzchnię 73 mkw. Możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

56 zł/m²50 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia w lokalu usługowym w ścisłym centrum Warszawy o powierzchni około. 50 m2. Lokal składający się z 4 pomieszczeń z zachowanym stylem loftowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ordynacka

Śródmieście,Warszawa

137,36 zł/m²91 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Parterowy lokal usługowy zlokalizowany w reprezentacyjnej kamienicy przy Trakcie Królewskim - o powierzchni 90 m i wysokości 3,60 m przy ruchliwej ulicy Ordynackiej - róg ulicy Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

85,30 €/m²630 m² 53 740 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny biurowiec w ścisłym centrum Warszawy oferuje do wynajęcia powierzchnię ok 630 m2 na piętrze XII. Możliwość wynajęcia również mniejszej lub większej powierzchni w tym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

138,60 zł/m²57 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo usługowy gastronomiczny 57 m Parter, witryna, wejście od ulicy. Po remoncie, toaleta, zaplecze socjalne. Możliwość aranżacji lokalu. Cena 79000 zł. Kontakt Wiesław Szymoński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

42,86 zł/m²84 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy na 2 piętrze w 4-piętrowej kamienicy. Lokal o powierzchni 84 m2 składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju i toalety. Na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

*** promocja! 0% prowizji! *** Tanie lokale użytkowe w centrum miasta, zaledwie 5 min. od Dworca Centralnego pkp i pks. Przestronny lokal biurowo - usługowy o pow. 150 m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

94,19 €/m²182 m² 17 190 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Moduł 182,5 m netto na 1. Składa się z 4 pomieszczeń gabinetowych oraz open space. Budynek Warsaw Corporate Center to biurowiec kl. A oferujący bardzo wysoki standard powierzchni. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

72,49 €/m²167 m² 12 105 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Powierzchnia handlowa na parterze budynku biurowego Do wynajęcia lokal na parterze ładnego budynku biurowego. Loka na handel lub usługi. Lokal znajduje się w drugiej linii zabudowy. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

89,65 €/m²180 m² 16 138 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Moduł 180 m2 netto w Spektrum -nowoczesnym biurowiecu o powierzchni najmu około 28 000 m2. Wysoki standard powierzchni, możliwość dowolnej aranżacji lub walking office - zaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²74 m² 3 330 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w doskonałej lokalizacji. Bardzo blisko zbiegu Al. Jana Pawła II i Al. Solidarności. Bardzo dobry dojazd autem oraz dostęp do komunikacji miejskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

48,65 zł/m²74 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

o wynajęcia lokal biurowy położony przy ul.Marszałkowskiej róg Wilczej, w samym centrum miasta. Lokal położony jest na siódmym piętrze w kamienicy. Lokal posiada powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²28 m² 1 830 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 28,16 m2 w kamienicy na parterze w centrum Warszawy. Dobra lokalizacja, blisko stacji metra. Lokal składa się z 2 połączonych drzwiami pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

72,82 zł/m²103 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy na parterze w nowym apartamentowcu na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Gdański Business Centre. Przeznaczony na działalność biurowo-usługowo-handlową.