dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Smocza

Śródmieście,Warszawa

84,95 zł/m²93 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy na parterze w 4 piętrowym budynku apartamentowo-biurowym na warszawskim Śródmieściu, w okolicy ulic Smocza i Jana Pawła II. Powierzchnia 93 mkw. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

51,79 zł/m²112 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mieszkanie o powierzchni 112 mkw na I piętrze, idealne na biuro. 5 osobnych pokoi o powierzchni: 11, 12, 13, 27 i 29 mkw, mała kuchnia 3,3 mkw urządzona w dawnej łazience, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

48 zł/m²330 m² 15 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 18997. Biurowiec jest położony w ścisłym centrum Warszawy. Przy wejściu, na parterze budynku znajduje się stanowisko portierni. Aktualnie oferowana powierzchnia: 7p: 330m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

99,91 €/m²74 m² 7 393 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa znajdująca się w budynku klasy A zlokalizowanym w centrum Warszawy. Doskonały punkt komunikacyjny obok centrum handlowego. W pobliży znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²152 m² 10 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal na ekskluzywny boutique, galerię sztuki, renomowaną kancelarię prawną, notarialną, biuro rachunkowe, siedzibę znanej firmy itp. w doskonałej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

66,67 zł/m²24 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w centrum Warszawy, na stacji pkp Śródmieście. Lokal położony w ciągu lokali użytkowych. Lokal posiada powierzchnię użytkową 24 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

78,19 €/m²359 m² 28 071 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa znajdująca się w całkowicie zrewitalizowanym biurowcu położonym w centrum Warszawy. Budynek znajduje się blisko przystanków autobusowych, tramwajowych oraz II linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

140,63 zł/m²128 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Loka 128 m. wysokość 7 m.handlowo gastronomiczny(całkowita aranżacja i wyposażenie po stronie najemcy,w grę wchodzą tylko rozpoznawalne na rynku firmy) u zbiegu ulic Al.Solidarności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Próżna

Śródmieście,Warszawa

156,60 €/m²154 m² 24 101 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal z dwoma wejściami na parterze prestiżowej kamienicy przy pl. Grzybowskim. Lokal posiada witryny. Stan deweloperski - dowolność aranżacji. Cześciowo objęty ochroną konserwatora zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

122,73 zł/m²110 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 110m handlowo usługowy przy ul.Nowy Świat ,jeden z najbardziej ruchliwych deptaków w Warszawie,szlak turystyczny zagospodarowany licznymi kafejkami,restauracjami,butikami.Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

72,79 €/m²261 m² 18 997 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Moduł 261m2 netto na 11 piętrze dostępny od maja 2015 w biurowcu klasy B+ zlokalizowanyw samym centrum Warszawy przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i Chałubińskiego. Budynek oferuję wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

108,20 €/m²60 m² 6 492 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Obrzeża ścisłego centrum Warszawy. Przy trasach wylotowych w kierunku Krakowa i Katowic, jak również przy ulicy dojazdowej z centrum na lotnisko. W promieniu kilkuset.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

58 zł/m²540 m² 31 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa do wynajęcia u zbiegu ul. Żelaznej i al. Jerozolimskich. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus, obie linie metra) oraz podmiejskiej (warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł122 m² 7 765,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy z dużą witryną i wejściem odkolica ul. Andersa , usytuowany na parterze i w piwnicy budynku wielorodzinnego o łącznej powierzchni użytkowej 122,33 m2. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²167 m² 7 515 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 16630. Budynek biurowy położony przy Al. Solidarności na warszawskim Muranowie. Dogodne połączenia środkami komunikacji (tramwaje, autobusy, metro Ratusz). Powierzchnia będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

107,85 €/m²423 m² 45 622 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna powierzchnia w prestiżowej lokalizacji - ścisłe centrum z widokiem na zieleń. Elegancki, nowoczesny budynek z recepcją bardzo blisko Placu Trzech Krzyży. Bardzo wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

73,34 €/m²80 m² 5 867 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne i przestrzenne powierzchnie biurowe w kameralnym budynku klasy A+, w ścisłym Centrum. Biura o wysokości przekraczającej 3,5 m można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

25 €/m²280 m² 7 000 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Biurowiec znajduje się w ścisłym Śródmieściu Warszawy w pobliżu skrzyżowania Alej Jerozolimskch i Marszałkowskiej, w pobliżu komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

15 €/m²157 m² 2 355 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 14981/. Biura do wynajęcia Warszawa Śródmieście od 150m2 Stylowa kamienica biurowa zlokalizowana w ścisłym centrum w sąsiedztwie stacji metra. Budynek jest aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²250 m² 5 500 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 16589. Kameralny budynek biurowy zlokalizowany w Śródmieściu na zapleczu ul. Nowy Świat. Obiekt nawiązuje architekturą do modernizmu. Lokal biurowy zajmuje część piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

100,23 €/m²197 m² 19 745 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa do wynajęcia zlokalizowana w budynku biurowym klasy A składającym się z dwóch niezależnych elementów naziemnych. W budynku nie ma wewnętrznych kolumn co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

76,77 €/m²300 m² 23 032 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny biurowiec w ścisłym centrum Warszawy oferuje do wynajęcia powierzchnię od ok. 100 m2. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji przy Rondzie onz, tym samym zapewnia najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²425 m² 21 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 425 m2 (całe piętro), położony w ścisłym centrum Warszawy, o wysokim standardzie. Idealny na siedzibę dużej renomowanej firmy. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

58,82 zł/m²51 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do wynajęcia nieruchomość przeznaczoną na mieszkanie lub lokal biurowy usytuowany na parterze w przedwojennej kamienicy z 1911 roku w bezpośrednim sąsiedztwie Hali Koszyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 732 000 zł307 m² 8 899,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 14540. Lokal biurowy do sprzedaży o pow. 307m2 położony na 1 piętrze budynku biurowo-mieszkalnego. Lokal dysponuje dwoma wejściami,duża dowolność w aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo handlowy,parter,duże przeszklone witryny od ul. Poznańskiej okolica o bardzo dużym natężeniu ruchu.W okolicy restauracje,biura. Cena najmu 10000 zł Netto Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

25 €/m²346 m² 8 650 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 14886. Powierzchnia handlowo-wystawowa na poziomie parteru budynku biurowego. Oferowana powierzchnia handlowa: przyziemie- do 346 m2, dwa wejscia z ulicy, dostęp osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

24 €/m²440 m² 10 560 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 13877. Biura do wynajęcia Warszawa Stare Miasto od 440 Nowy budynek biurowy odbudowany z zachowaniem zabytkowej architektury nawiązującej do lat 30 XX wieku. Wewnątrz budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

96,33 €/m²97 m² 9 344 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Moduł 97m2 netto na 7 piętrze w kameralnym biurowicu zlokalizowanym w samym sercu Śródmieścia Warszawy a jednocześnie w cichej i zielonej okolicy. Bliskość największego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

7 400 000 zł584 m² 12 671,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal handlowo-usługowy wynajęty na długoterminowych umowach najmu położony przy Al. Jana Pawła II. Stabilni najemcy, atrakcyjna stopa zwrotu. Lokal narożny, wejście do lokalu bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szwoleżerów

Śródmieście,Warszawa

46 zł/m²850 m² 39 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Opis Biuro w kameralnym budynku biurowym o pow. 2450 m2 zlokalizowanym na dolnym Mokotowie w rejonie Łazienek Królewskich. Powierzchnie biurowe reprezentują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

32,77 €/m²318 m² 10 420 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Nowy biurowiec zlokalizowany w rejonie skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Alej Jerozolimskich.Budynek jest biurowcem klasy A. Nieruchomość jest zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

30 €/m²400 m² 12 000 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 17963. Zabytkowa kamienica z początku XX wieku. Budynek zostanie poddany kompletnej modernizacji na cele budynku biurowego z częścią parterową przeznaczoną na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²130 m² 8 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Kameralna kamienica biurowa blisko Łazienek Królewskich. Prestiżowa lokalizacja w sąsiedztwie Placu Unii Lubelskiej i msz. Doskonały dostęp do komunikacji miejskiej oraz głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

100,23 €/m²300 m² 30 069 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

65,16 €/m²250 m² 16 290 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna powierzchnia biurowa do wynajęcia w ścisłym centrum miasta. Bliskość takich arterii komunikacyjnych jak ul. Marszałkowska i Świętokrzyska, al. Jerozolimskich i al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

87,77 €/m²135 m² 11 849 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Moduł o powierzchni 135m2 netto na parterze w budynku Riverside Park. Kompleks oferuje powierzchnie biurowe w wysokim standardzie. Budynki oferują m. in.: wysokiej jakości wykończenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60,82 €/m²167 m² 10 156 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia handlowa zlokalizowana w nowoczesnym budynku biurowym oferującym łącznie ponad 15 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu na 9 kondygnacjach nadziemnych. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

192,98 zł/m²114 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo handlowy 114 m parter,duże witryny od ulicy,w okolicy Ronda onz i stacji metra.Miejsce o dużym natężeniu pieszych.Preferowany handel , usługi , nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

64 zł/m²650 m² 41 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w doskonałej lokalizacji. Bardzo blisko zbiegu Al. Jana Pawła II i Al. Solidarności. Bardzo dobry dojazd autem oraz dostęp do komunikacji miejskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

76,77 €/m²150 m² 11 516 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking