dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Okólnik

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowe do wynajmu od zaraz bardzo ładne i pełne klimatu i 3-pokojowe (80 m) mieszkanie z przeznaczeniem na biuro w pięknie zrewitalizowanej kamienicy z windą z 1912 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Szucha

Śródmieście,Warszawa

108,97 zł/m²78 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wolny od zaraz luksusowy klimatyzowany 78-metrowy apartament z przeznaczeniem na prestiżowe biuro przy ul. Aleja Szucha, w bardzo cenionej i uznanej okolicy, bezpośrednio w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

62,50 zł/m²48 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od lutego bardzo ładny i kameralny klimatyzowany 48 m lokal biurowy w eleganckiej dozorowanej kamienicy przy Nowym Świecie, u zbiegu ul. Foksal. Lokal na II piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Szucha

Oleandrów,Warszawa

62,50 zł/m²120 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od zaraz bardzo funkcjonalny i ładny 6-pokojowy (120 m) lokal biurowy położony w zabytkowej i zadbanej kamienicy w prestiżowej lokalizacji przy Al. Szucha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

61,40 zł/m²114 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowe do wynajęcia od zaraz bardzo ładne eleganckie i obszerne (114 m) 4-pokojowe biuro w bardzo prestiżowej lokalizacji przy ul. Górnośląskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Sejmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

60,81 zł/m²74 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od zaraz bardzo funkcjonalny i rozkładowy 4-pokojowy (74 m) klimatyzowany lokal biurowy przy Al. Niepodległości, pomiędzy ul. Nowowiejską a Trasą Łazienkowską. Lokal na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

54,35 zł/m²138 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od zaraz bardzo rozkładowy i funkcjonalny klimatyzowany 6-pokojowy (137 m) lokal biurowo-usługowy w eleganckiej kamienicy przy ul. Chmielnej, pomiędzy Szpitalną i Pasażem Wiecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy do wynajmu od zaraz bardzo ładny i klimatyczny 3-pokojowy (80 m) lokal biurowy w świetnej Śródmiejskiej lokalizacji u zbiegu ul. Wilczej i Emilli Plater. Lokal w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²175 m² 9 625 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal znajduje się w budynku w samym centrum Warszawy, przy ulicy Emilii Plater 10. Powierzchnia użytkowa doświetlona jest panoramicznymi oknami na całej długości ściany. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Miedziana

Śródmieście,Warszawa

49,59 zł/m²121 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy do wynajmu od zaraz bardzo ładny i funkcjonalny 121-metrowy lokal po generalnym remoncie zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Miedzianej róg Twardej z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

61,90 zł/m²63 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy do wynajmu od zaraz ładny bardzo funkcjonalny 3-pokojowy (63 m) lokal biurowy położony w prestiżowej lokalizacji przy Trakcie Królewskim. Lokal na 2-piętrze powojennego domu mieszkalno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Szucha

Śródmieście,Warszawa

46,88 zł/m²96 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wolny od zaraz luksusowy klimatyzowany 96-metrowy apartament z przeznaczeniem na prestiżowe biuro przy ul. Aleja Szucha, w bardzo cenionej i uznanej okolicy, bezpośrednio w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

58,82 zł/m²68 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wolny do wynajmu od zaraz ładny i funkcjonalny 4-pokojowy (68 m) lokal biurowy w świetnej lokalizacji w ścisłym centrum miasta tuż przy Pl. Politechniki. Lokal na I piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

54,79 zł/m²73 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od zaraz ładny i funkcjonalny klimatyzowany 3-pokojowy (73 m) lokal biurowo-usługowy w świetnej lokalizacji przy ul. Marszałkowskiej przy MDM-ie. Lokal na II piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

49,11 zł/m²112 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy do wynajmu od zaraz bardzo ładny i pełen klimatu 5-pokojowy (112 m) lokal biurowy w zadbanej kamienicy z 1936 roku w sercu kultowego Powiśla przy ul. Dobrej. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

37,93 zł/m²87 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od zaraz bardzo ładny 3-pokojowy (87m) lokal biurowy przy ul. Nowowiejskiej, blisko "Filtrów", gmachów nik i mon oraz Ambasady Izraela. Położony na parterze przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

58,51 zł/m²94 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od zaraz bardzo ładny i funkcjonalny 4-pokojowy (94 m) lokal biurowy w eleganckiej kamienicy przy ul. Chmielnej, blisko Nowego Światu. Lokal na I piętrze (bez windy), wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

42,22 zł/m²90 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowe do wynajmu od zaraz bardzo elegancki i funkcjonalny 90 m lokal biurowo - usługowy w świetnej lokalizacji u zbiegu ulic Ogrodowej i Żelaznej. Lokal na parterze 10-pietrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

33,33 zł/m²126 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od zaraz bardzo ładny i komfortowy 126-metrowy klimatyzowany 3-pokojowy apartament w ścisłym centrum miasta z możliwością wynajmu go na biuro. Budynek całodobowo ochraniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

75,60 zł/m²119 m² 8 996 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępne od zaraz roku eleganckie i nowoczesne klimatyzowane 119 metrowe biuro w prestiżowym biurowcu przy l. Grzybowskiej w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra rondo daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

78,96 zł/m²164 m² 12 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowe do wynajmu od zaraz bardzo ładne, eleganckie i przestronno-rozkładowe klimatyzowane 6-pokojowe (164 m) biuro w bardzo eleganckiej i zadbanej kamienicy w świetnej Śródmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

73 zł/m²103 m² 7 519 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowe do wynajmu od kwietnia bardzo ładne, eleganckie i przestronno-rozkładowe 5-pokojowe (103 m) biuro w bardzo eleganckiej i zadbanej kamienicy w świetnej Śródmiejskiej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

73 zł/m²70 m² 5 110 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowe do wynajmu od marca bardzo ładne, eleganckie i przestronno-rozkładowe 5-pokojowe (70 m) biuro w bardzo eleganckiej i zadbanej kamienicy w świetnej Śródmiejskiej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²115 m² 7 475 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowe do wynajmu od zaraz ładne i bardzo funkcjonalne 5-pokojowe (115 m) biuro zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Pl. Zamkowego i Krakowskiego Przedmieścia. Prestiżowe położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

48,31 zł/m²89 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowe do wynajmu od lutego znakomicie położone w samym sercu Warszawy 89-metrowe mieszkanie po remoncie przeznaczone na biuro w okolicach skrzyżowania ulic Nowogrodzkiej i Parkingowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

72,84 zł/m²81 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Gotowy do wynajmu piękny, przestronny i funkcjonalny, po gruntownym remoncie lokal biurowy 81 m2 usytuowany w fantastycznej lokalizacji centrum Warszawy przy ul. Marszałkowskiej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

81,58 €/m²91 m² 7 423 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 91 m2 (podział na 5 pokoi) w kamienicy zlokalizowanej pod adresem Plac Dąbrowskiego. Prestiżowa kamienica, sąsiedztwo bardzo dobrych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

40,23 zł/m²87 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal znajduje się na parterze w przedwojennym budynku modernistycznym. Budynek jest po generalnym remoncie, zamknięty i monitorowany. Pomieszczenie o powierzchni 87 m2 składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

52,78 zł/m²18 m² 976 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-3501 W cenie - czynszu opłaty eksploatacyjne. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . W cenie czynszu opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²17 m² 865 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec klasy B z recepcją, ochrona, 24h dostępem do budynku. Bardzo dobra lokalizacja, liczne przystanki komunikacji miejskiej, blisko do stacji metra Ratusz-Arsenał. Do wynajęcia moduł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

52,78 zł/m²72 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe ( + mały pokój- służbówka) w kamienicy w centrum w wysokim standardzie, częściowo umeblowane. 2 pokoje połączone szklanymi, nowoczesnymi drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²35 m² 1 750 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

36,11 zł/m²180 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal usługowo - handlowy zlokalizowany na Nowolipiu w Warszawie. Doskonała komunikacja - metro (stacja Ratusz Arsenal) w odległości ok. 400 m. Lokal znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

74,09 €/m²791 m² 58 602 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 791 metrów kwadratowych na 5 piętrze. Warsaw Corporate Center to biurowiec położony w samym sercu administracyjnego i finansowego centrum Warszawy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

76,12 zł/m²196 m² 14 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w prestiżowej kamienicy po generalnym remoncie. Obiekt położony w ścisłym centrum, w renomowanej okolicy Alei Ujazdowskich i Placu Trzech Krzyży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

88,79 zł/m²107 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam lokal biurowy o powierzchni 107 m2 przy ulicy Hożej w samym Śródmieściu. Wykończony w wysokim standardzie, nowy, podłoga drewno, części wspólne/kuchnia/łazienki - wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²104 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: budynek zlokalizowany na pograniczu Śródmieścia i Żoliborza przy ul. Stawki, w bliskiej odległości metro stacja Dworzec Gdański, blisko od centrum miasta, doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²600 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal gastronomiczny z możliwością prowadzenia klubu muzycznego położony przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy- nowy Świat. * wysokie witryny, wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²35 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w doskonałym punkcie komunikacyjnym u zbiegu dwóch ulic J.Pawła i Solidarności. Okolica doskonale skomunikowana. Dobry adres na biuro. Zapraszamy na naszą stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²40 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro o pow. 40 m2 w Centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu ulicy Grzybowskiej i Al. Jana Pawła II, blisko stacji metra Rondo onz, w budynku wolnostojącym o przeznaczeniu biurowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

73,68 zł/m²19 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro o pow. 19 m2 w Centrum miasta znajdujące się na czwartym piętrze w kamienicy przy ul. Smolnej. Opis: pokój biurowy o powierzchni 15m2, kuchnia, dwie łazienki, korytarz.