dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

18,50 €/m²361 m² 6 679 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A wybudowany zgodnie z międzynarodowymi standardami oferuje ponad 28000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Konstrukcja budynku zapewnia elastyczną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²143 m² 2 288 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa do wynajęcia w nowoczesnym budynku u zbiegu ul. Grzybowskiej z al. Jana Pawła II. Reprezentacyjny i doskonale widoczny z ulicy budynek oferuje powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²5 216 m² 83 456 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks biurowy klasy A oferuje łącznie ponad 12 500 m2 atrakcyjnej powierzchni biurowej do wynajęcia. Powierzchnia typowego piętra wynosi 1120 m2. Układ pięter pozwoli na efektywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22,50 €/m²330 m² 7 425 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wysokiej klasy 8-kondygnacyjny budynek oferujący do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe. Wykończenie wnętrz z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów oraz przeszklona fasada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²37 m² 1 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-3505 - W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . W cenie czynszu opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

24 €/m²1 400 m² 33 600 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poznańska 37 to unikalna inwestycja mająca na celu rewitalizację i rozbudowę zabytkowej kamienicy z początku XX wieku. Kamienica zapewni Najemcom ekskluzywne, kameralne powierzchnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²782 m² 17 986 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zabytkowa kamienica poddana gruntownej rewitalizacji oraz rozbudowie będzie oferować łącznie 3650 m2 powierzchni biurowo-handlowej do wynajęcia. Dostępne powierzchnie biurowe będą wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

49 zł/m²296 m² 14 504 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia moduł o powierzchni 296 m2, w budynku biurowym na Muranowie. Powierzchnia biurowa, znajdująca się na 4 piętrze, podzielona jest na 11 pokoi biurowych. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²54 m² 2 421 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bk-64 04. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w idealnym punkcie Warszawy - tuż przy stacji Matra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

19 €/m²4 900 m² 93 100 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A+w ścisłym centrum. Odgięcie dolnej krawędzi szklanej elewacji tworzy zadaszenie głównego wejścia i zaprasza przechodniów do wewnętrznego pasażu. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22,50 €/m²2 100 m² 47 250 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

WB - 5728 Kameralny biurowiec zlokalizowany w ścisłym Śródmieściu, w okolicy Placu Grzybowskiego. Przy budynku znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe (ok. 250 m) oraz stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²52 m² 2 358 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

17,50 €/m²380 m² 6 650 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy, oferuje łącznie ponad 4500 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia, gdzie powierzchnia typowego piętra wynosi 1000 m2. Obiekt został zmodernizowany i wyposażony we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²41 m² 2 646 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-74 01. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

35 €/m²630 m² 22 050 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

24 €/m²4 100 m² 98 400 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

54 zł/m²100 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zmodernizowany budynek biurowy klasy B o łącznej powierzchni najmu ok. 6000m kw. W standardzie znajduje się Standard obejmuje m.in. klimatyzację oraz, wentylacja grawitacyjna, a budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

247,36 zł/m²121 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy 121,28 m2 o przeznaczeniu handlowo - usługowo - biurowym. U zbiegu ul. Marszałkowskiej i Pięknej (na Placu Konstytucji). Dwa poziomy. Parter 57,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

24 €/m²600 m² 14 400 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

54 zł/m²400 m² 21 600 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

54 zł/m²600 m² 32 400 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

25 €/m²610 m² 15 250 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo elegancki budynek biurowo-usługowy w znakomitej lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy. Lokalizacja umożliwia szybką komunikację liniami autobusowymi, tramwajowymi, metrem oraz koleją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²312 m² 18 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

WB-4759 Budynek biurowy klasy B+ zlokalizowany na Powiślu. Doskonała lokalizacja zapewniająca łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Budynek spełnia wszystkie podstawowe standardy nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

24 €/m²400 m² 9 600 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²22 m² 1 424 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

24 €/m²700 m² 16 800 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²98 m² 1 568 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²320 m² 20 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny budynek biurowy zlokalizowany w ścisłym centrum miasta w pobliżu ulicy Świętokrzyskiej. Możliwość aranżacji powierzchni zgodnie z potrzebami najemcy. Miejsca parkingowe pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²400 m² 9 200 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowo powstający prestiżowy obiekt biurowo-handlowy, oferujący powierzchnie klasy A. Budynek dzięki nowoczesnemu projektowi architektonicznemu będzie odznaczał się dbałością o detale oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²788 m² 18 124 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

58 zł/m²280 m² 16 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa do wynajęcia u zbiegu ul. Żelaznej i al. Jerozolimskich. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus, obie linie metra) oraz podmiejskiej (warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

40,52 zł/m²154 m² 6 256 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb- 101 - nowa wykładzina, pomalowane ściany. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Urbanistyczna perła warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

20 €/m²3 286 m² 65 720 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-6510 Powierzchnia w nowoczesnym biurowcu klasy A zlokalizowanym w sąsiedztwie Ogrodu Saskiego. Położenie obiektu przy węźle komunikacyjnym zapewnia doskonałe połączenie ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Grzybowski

Śródmieście,Warszawa

52 zł/m²238 m² 12 402 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 19678. Lokal będzie wolny od lipca 2015r. Samodzielny lokal biurowy o powierzchni 238,5 m2, w części usługowej budynku apartamentowego. Biuro o klasycznym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²1 502 m² 24 032 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy świat Oferuje do wynajęcia lokale o powierzchni 17, 20 i 30 m2 Położone na III piętrze kamienicy, lokal 30 m2 składający się z 2 pomieszczeń, pozostałe - 1-go pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²208 m² 3 328 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

58 zł/m²1 900 m² 110 200 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²300 m² 5 100 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zabytkowa kamienica oferuje powierzchnie handlowo-biurowe na 6 kondygnacjach. Obiekt został poddany gruntownej modernizacji i rewitalizacji. Do części biurowej prowadzi oddzielne wejście wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²188 m² 11 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia w ścisłym centru miasta, *powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych.