dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²22 m² 1 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb- 101. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Urbanistyczna perła warszawskiego Śródmieścia. Biuro zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

128,21 zł/m²39 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia luksusowy lokal użytkowy położony w jednym z bardziej znanych adresów w Śródmieści. Lokal znajduje się w luksusowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²48 m² 3 114 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-74 01. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

18,80 €/m²296 m² 5 558 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zrewitalizowany budynek biurowy w samym Centralnym Obszarze Biznesu, z nową elewacją i wykończonymi powierzchniami w wysokim standardzie. Powierzchnia biurowa do zaaranżowania wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²67 m² 4 342 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

14 €/m²171 m² 2 397 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec oferujący atrakcyjne powierzchnie biurowe do wynajęcia. O wysokim standardzie budynku świadczy m.in. wyposażenie w klimatyzację, wykładzinę, uchylne okna, kontrolę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²400 m² 8 800 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odrestaurowana kamienica biurowa z początku XX wieku oferuje 3600 m2 powierzchni biurowej klasy A+, 500 m2 powierzchni handlowej na parterze oraz 21 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

20,50 €/m²700 m² 14 350 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Podzielony na 4 niezależne części nowoczesny biurowiec klasy A oferuje 33.750 m2 powierzchni biurowej na 12 kondygnacjach oraz ponad 500 miejsc postojowych w garażu podziemnym i na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²311 m² 20 202 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-74 00 - powierzchnia klimatyzowana. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²64 m² 3 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-71 04. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy - 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²335 m² 7 705 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek - wchodzący w skład kompleksu czterech nieruchomości - oferuje blisko 3650 m2 powierzchni biurowej. Na terenie kompleksu ponad 200 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

80 zł/m²165 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy w kamienicy na Nowym Świecie! Lokal składa się z 8 przestronnych pokoi, 3 wc, pomieszczenia gospodarczego i balkonu Bardzo wysoki standard Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

87,78 zł/m²90 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szanowni Państwo, lokal gastronomiczny w Śródmieściu, okolice pl. Konstytucji. Lokal funkcjonuje od kilku lat i zdobył wysokie uznanie wśród wielu klientów. Duże witryny. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²64 m² 3 858 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

16,95 €/m²793 m² 13 440 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²44 m² 2 834 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²22 m² 981 zł

 

 

 

Ujazdów,Warszawa

78 zł/m²128 m² 9 968 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bk- 27 01. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w odrestaurowanej kamienicy w okolicach placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²36 m² 2 360 zł

 

 

 

Ujazdów,Warszawa

84 zł/m²242 m² 20 303 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bk- 13 06. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w odrestaurowanej kamienicy w okolicach placu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²687 m² 15 801 €

 

 

 

Ujazdów,Warszawa

84 zł/m²184 m² 15 439 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bk- 13 05. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w odrestaurowanej kamienicy w okolicach placu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najmujący nie płaci prowizji!do wynajęcia lokal biurowy położony w bardzo dobrym punkcie w Śródmieściu. Powierzchnia biurowa znajduje się w budynku biurowym na 2 piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²57 m² 2 845 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najmujący nie płaci prowizji!do wynajęcia lokal biurowy położony w bardzo dobrym punkcie w Śródmieściu. Powierzchnia biurowa znajduje się w budynku biurowym na 3 piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²314 m² 18 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najmujący nie płaci prowizji!do wynajęcia lokal biurowy położony w bardzo dobrym punkcie w Śródmieściu. Powierzchnia biurowa znajduje się w budynku biurowym na 1 piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²451 m² 9 922 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

32-kondygnacyjny wieżowiec oferuje ok. 50 tys. m2 powierzchni biurowej oraz 333 miejsca postojowe w garażu. Biurowiec zlokalizowany jest warszawskim Centralnym Obszarze Biznesu, w pobliżu Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

116,50 zł/m²206 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko U nas! we do speak polish, english and french Lokal usługowy 206m2, w budynku z 1970r, przy ulicy Jasnej. Duże natężenie ruchu pieszych. W pobliżu Poczta Główna, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²113 m² 6 774 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-71 03. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy - 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²37 m² 2 392 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²240 m² 4 080 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 1438/7421. Opis Kameralny budynek biurowy klasy "A" zlokalizowanego w ścisłym centrum. Budynek oferuje wysokiej klasy powierzchnię biurową ulokowaną na piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²100 m² 5 472 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb- 21 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Urbanistyczna perła warszawskiego Śródmieścia. Biuro zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²704 m² 15 488 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

196,80 zł/m²34 m² 6 770 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na dworcu centralnym! Wzmożony ruch pieszych kilkadziesiąt tysięcy osób dziennie Bardzo duża ilość klientów z ulicy (pracownicy pobliskich biurowców, osoby przesiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

47,78 zł/m²90 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia przestronne biuro w ścisłym centrum Warszawy. Nieruchomość jest przeznaczona na cele biurowe. Składa się z trzech pomieszczeń biurowych, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

100,86 zł/m²198 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 198,3m2 w bardzo ładnym reprezentacyjnym apartamentowcu. Lokal umiejscowiony jest od frontu budynku, na parterze z witrynami oraz dużą ilością okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ordynacka

Śródmieście,Warszawa

1 000 000 zł70 m² 14 285,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gratka na ryku nieruchmości Mieszkanie 3 pokojowe, posadowione u stóp ul. Nowy Świat, gdzie kwitnie całe życie Warszawy. Apartament położony na drugim pietrze, trzy piętrowej, przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

20,50 €/m²790 m² 16 195 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

158,97 zł/m²39 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Topowa lokalizacja. Trasa turystyczna. Doskonały lokal pod galerię. Bardzo blisko placówek dyplomatycznych. Lokal składa się z sali handlowej, zaplecza i toalety. Znajduje się na trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

65,13 zł/m²24 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy