dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²300 m² 6 600 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

The Tides to pierwszy w Warszawie obiekt biznesowy położony nad samym brzegiem Wisty. Projekt oferuje 13 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej, część aparthotelową oraz garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 €/m²750 m² 750 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek biurowy którego otwarcie planowane jest na 2017r, budynek się będzie składać o łącznej powierzchni najmu ok. 22 000m2 rozmieszczonej na 7 kondygnacjach naziemnych. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

158,23 zł/m²158 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia w atrakcyjnym miejscu! Lokal przystosowany do działalności gastronomicznej, ale może pełnić również funkcję sklepu lub innego lokalu handlowego/usługowego Powierzchnia 158,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

43 zł/m²128 m² 5 517 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb- 101 - nowa wykładzina, pomalowane ściany. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Urbanistyczna perła warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²1 000 m² 16 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nordic Park to budynek biurowy położony warszawskim na Powiślu w cichej, zielonej okolicy. Doskonała lokalizacja z dogodnym dostępem do środków transportu miejskiego. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

529 000 zł54 m² 9 796,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

54 m2 529000zł 2 pokoje Jeżeli chcesz mieszkać lub mieć siedzibę swojej firmy w ścisłym Centrum, nieopodal ulicy Marszałkowskiej a jednocześnie cieszyć się ciszą i spokojem domowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

19 €/m²800 m² 15 200 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek biurowy klasy A oferujący ok. 19 000 m powierzchni najmu, obejmującej ok. 17 600 m powierzchni biurowej i 1 350 m powierzchni handlowej, oraz 100 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

25 €/m²748 m² 18 700 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Plac Małachowskiego to nowoczesna odrestaurowana zabytkowa kamienica z zachowaniem jej oryginalnego kształtu. Projekt ten to połączenie zabytkowej kamienicy z nowo zaprojektowanym budynkiem. Oba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

120 zł/m²145 m² 17 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy na Powiślu Budowany przy użyciu materiałów najwyższej jakości Jej projekt, oparty jest na najlepszych wzorcach miejskiego modernizmu i stanowi wyrafinowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

19,50 €/m²1 100 m² 21 450 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w wysokiej klasy, zlokalizowanym w ścisłym centrum Warszawy. Szklana fasada zapewniająca dostęp światła dziennego do powierzchni biurowych. Budynki zostaną wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

15 €/m²1 300 m² 19 500 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Kaskada to budynek biurowy 12-kondygnacyjny, oferujący około 22 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Powierzchnia typowego piętra wynosi ok. 1200 m2. Przeszklonej fasadzie oraz funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²200 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal znajdujący się w Śródmieściu. Bardzo modna i atrakcyjna lokalizacja. Bardzo duży ruch pieszy. Miejsce jest lubiane, dzień trwa tam o wiele dłużej niż w innych miejscach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22,50 €/m²1 150 m² 25 875 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Grzybowska Park to biurowiec na 8-kondygnacjach, oferujący około 10 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Powierzchnia typowego piętra wynosi ok. 1300 m2. Przeszklonej fasadzie oraz funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

109 zł/m²269 m² 29 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy na parterze w biurowcu w Śródmieściu. Powierzchnia 269,27 ( 2 open space: 110m2 i 65m2; kuchnia, 2 toalety, 2 pomieszczenia :27m2, 10m2). Na podłodze wykładzina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²1 550 m² 24 800 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

175,29 zł/m²85 m² 14 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy w jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy - ul. Mokotowskiej. Ogromne natężenie ruchu pieszych oraz ruchu samochodowego. Wysoki standard! Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

89,34 zł/m²98 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zrewitalizowana kamienica biurowa w klasycznym stylu z odnowioną elewacją i klatkami schodowymi. Biura zostały wykończone w wysokim standardzie, z parkietem na podłodze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

15,50 €/m²820 m² 12 710 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Switchboard: fax: mobile: e-mail: oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb