dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł82 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mieszkanie w amfiladzie Okna na płd- wsch, z pokoju wyście na strych, który można zagospodarować na cele użytkowe takie jak np. garderoba czy schowek. Strych - powierzchnia po podłodze (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

80,99 zł/m²142 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa położona na XXII piętrze wieżowca przy ul. Słomińskiego w Warszawie. sekretariat , 5 pokoi, serwerownia ,kuchnia, dwie toalety. W czynszu najmu dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²800 m² 17 600 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks budynków biurowych, usługowych, handlowych oraz kulturalnych, oferujący nowoczesne powierzchnie biurowe klasy A o powierzchni od 200 do 6400 m2. Kompleks składa się z nowych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

82,21 zł/m²196 m² 16 092 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na 2 piętrze w odrestaurowanej przedwojennej kamienicy, położonej w sąsiedztwie Sejmu, z przeznaczeniem na biuro renomowanej firmy, kancelarię prawną itp. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Koszyki,Warszawa

21 €/m²286 m² 6 006 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek - wchodzący w skład kompleksu czterech nieruchomości - oferuje blisko 3700 m2 powierzchni biurowej. Na terenie kompleksu ponad 200 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²1 300 m² 28 600 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²32 m² 2 086 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-74 01. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

49,25 zł/m²67 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 67m2 w ścisłym centrum Warszawy usytuowane na 1-piętrze w 6-piętrowej kamienicy z windą. Mieszkanie jest wyremontowane, w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bankowy

Śródmieście,Warszawa

15,50 €/m²420 m² 6 510 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 365/4963. Budynek wysokościowy Blue Tower jest zlokalizowany przy Placu Bankowym. Atutem lokalizacji jest bliskość stacji metra i dostęp do komunikacji tramwajowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²36 m² 2 002 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb- 21 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Urbanistyczna perła warszawskiego Śródmieścia. Biuro zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Koszyki

Koszyki,Warszawa

23 €/m²697 m² 16 031 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek - wchodzący w skład kompleksu czterech nieruchomości - oferuje blisko 3650 m2 powierzchni biurowej. Na terenie kompleksu ponad 200 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²215 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapytaj o ofertę : 18017. Nieruchomość zlokalizowana jest w doskonałym miejscu Powiśla. Jest to obiekt biurowy, który został zaadaptowany w wysokim standardzie na cele biurowe. Wystrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bankowy

Śródmieście,Warszawa

61,90 zł/m²420 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 4963. Budynek wysokościowy Blue Tower jest zlokalizowany przy Placu Bankowym. Atutem lokalizacji jest bliskość stacji metra i dostęp do komunikacji tramwajowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

76,47 zł/m²170 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 170 m2, położony na parterze w niskim bloku. Lokal składa się z 5 pokoi (w tym jeden na antresoli), 2 toalet, zaplecza socjalnego - kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²22 m² 972 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb- 101. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Urbanistyczna perła warszawskiego Śródmieścia. Biuro zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²2 100 m² 46 200 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia w lokalu usługowym w ścisłym centrum Warszawy o powierzchni około. 50 m2. Lokal składający się z 4 pomieszczeń z zachowanym stylem loftowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Koszyki,Warszawa

21 €/m²592 m² 12 432 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

39 zł/m²280 m² 10 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy klasy B oferuje ok. 4000 m2 powierzchni biurowej na 7 kondygnacjach. Biurowiec zlokalizowany jest na Solcu, południowej części historycznego Powiśla, niedaleko Parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Koszyki

Koszyki,Warszawa

21 €/m²1 182 m² 24 822 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek wchodzi w skład kompleksu "mixed-use" z funkcjami: handlową, restauracyjną i biurową, otwartego w listopadzie 2016 i od samego początku cieszącego się ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60,81 zł/m²74 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal składa się z 4 pomieszczeń biurowych, aneksu kuchennego i wc. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

90,72 zł/m²198 m² 17 990 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o powierzchni 198,3 m2 w ładnym reprezentacyjnym apartamentowcu. Lokal umiejscowiony jest od frontu budynku, na parterze z witrynami oraz dużą ilością okien w dalszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

54 zł/m²350 m² 18 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 19187. Biura zlokalizowane w prestiżowej kamienicy o charakterze biurowym przy Nowym Świecie. Oferowana powierzchnia: 2p: 350m2, biuro z podziałem na pokoje. Koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²23 m² 1 017 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

87,99 zł/m²66 m² 5 778 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na 4 piętrze w odrestaurowanej przedwojennej kamienicy, położonej w sąsiedztwie Sejmu, z przeznaczeniem na biuro renomowanej firmy, kancelarię prawną itp. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

55,64 zł/m²63 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy na Nowym Świecie. Wejście do klatki schodowej bezpośrednio z ulicy. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 63 m2 w kamienicy na 1 piętrze w samym centrum. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Unii Lubelskiej

Ujazdów,Warszawa

84 zł/m²185 m² 15 574 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bk- 13 05. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w odrestaurowanej kamienicy w okolicach placu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Koszyki,Warszawa

23 €/m²1 000 m² 23 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek - wchodzący w skład kompleksu czterech nieruchomości - oferuje blisko 4,5 tys. m2 powierzchni biurowej. Na terenie kompleksu ponad 200 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

84,08 zł/m²164 m² 13 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Lokal na 6 (ostatnim) piętrze w części frontowej budynku z windą. 163,54 m2 + 47 m2 tarasu na dachu budynku. lokal składa się z: 6 pokoi (w tym jeden z balkonem), recepcji, 2 toalet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

19,50 €/m²3 708 m² 72 306 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeden z dwóch budynków wchodzących w skład nowoczesnego kompleksu biurowego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. 11-kondygnacyjny biurowiec oferuje ponad 16000 m2 powierzchni biurowej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

47,06 zł/m²425 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 425 m2 (całe piętro), położony w ścisłym centrum Warszawy, o wysokim standardzie. Idealny na siedzibę dużej renomowanej firmy. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²38 m² 2 452 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 37,73 m2 w kamienicy na 4 piętrze w centrum Warszawy. Dobra lokalizacja, blisko stacji metra. Lokal składa się z 2 połączonych drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Koszyki

Koszyki,Warszawa

21 €/m²591 m² 12 411 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

142,65 zł/m²137 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Lokal na parterze z głównym wejściem i wysokimi oknami od strony ulicy Św. Barbary. Kamienica wybudowana w latach 1901 -1903 obecnie w trakcie prac przywracających jej pierwotny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²310 m² 20 156 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-74 00 - powierzchnia klimatyzowana. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²120 m² 1 920 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 19644. Reprezentacyjny starszy biurowiec zlokalizowany w okolicy hotelu Mariott, w którym można wynająć powierzchnię 120 m2 na 22 piętrze. Budynek ma elewację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

350 000 zł31 m² 11 290,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 31 m2 w centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja niedaleko skrzyżowania Al. Solidarności i Al. Jana Pawła II. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²152 m² 10 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal na ekskluzywny boutique, galerię sztuki, renomowaną kancelarię prawną, notarialną, biuro rachunkowe, siedzibę znanej firmy itp. w doskonałej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

8 500 000 zł1 797 m² 4 730,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Działki o pow. 1 071 m2 zabudowane budynkiem biurowo-mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 1 797,16 m2. Pozostały teren stanowi asfaltowy parking/droga, chodnik z kostki przy części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²48 m² 3 088 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł121 m² 9 950,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Parametry techniczne i plan: lokal zajmuje powierzchnię 121 m2 na parterze. Posiada dwa przeciwległe wejścia w tym główne reprezentacyjne z ogródkiem (100 m.kw.) i tarasem (10m).