dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²42 m² 2 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 42 m2 położony w centrum Warszawy. Lokal świetnie nadaje się do działalności związanej z handlem i usługami, dostępny jest od grudnia 2016r. Idealny na biuro. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 480 000 zł160 m² 15 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo, proponujemy zakup oryginalnych, lokali biurowych w zabytkowej kamienicy w samym Centrum Warszawy, około 150 metrów od Placu Trzech Krzyży. Kamienica została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł113 m² 7 508,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokalizacja/budynek: apartamentowiec mieszkalno-biurowy położony w centrum Warszawy, w sąsiedztwie Centrum Handlowe Arkadia. Bardzo dobra komunikacja miejska - tramwaje, autobusy, 2 przystanki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

14 €/m²214 m² 2 996 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

13-kondygnacyjny, nowoczesny budynek biurowy oferujący do wynajęcia ponad 10 600 m2 powierzchni biurowej. Na kondygnacjach podziemnych znajduje się 134 miejsc parkingowych. W przestronnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

90 zł/m²44 m² 4 004 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 44,49 m2 położony w prężnie rozwijającej się okolicy na Muranowie, w Śródmieściu, blisko al. Jana Pawła II. Lokal świetnie nadaje się do działalności związanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

2 600 000 zł200 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w okolicy ul.Elektoralnej stan do wejścia.Witryny. Przeznaczenie raczej biurowe. Kontakt dodatkowe informacje: typ własności: hipoteczne Materiał budowlany: cegła Standard: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²400 m² 9 200 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowy budynek biurowy klasy A, oferujący ok. 19 000 m2 powierzchni. Przeszklenia w pełnej wysokości zapewnią najemcom dużą ilość naturalnego światła nawet w pochmurne dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²246 m² 5 412 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny 9-kondygnacyjny budynek biurowy, oferujący na wynajem ponad 7 000 m2 najwyższej jakości powierzchni biurowej oraz 102 miejsc na parkingu podziemnym. Obiekt cechuje bardzo wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²113 m² 2 486 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Siedmiokondygnacyjny, nowoczesny budynek biurowy o łącznej powierzchni ok. 5800 m2. Wyróżnia się między innymi architekturą, oryginalną fasadą z dużą ilością przeszkleń oraz dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²33 m² 2 138 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-74 01. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

24 €/m²930 m² 22 320 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowy biurowiec klasy A+ oferuje blisko 34 tys. m2 powierzchni biurowej na 7 kondygnacjach oraz ponad 400 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Budynek zlokalizowany jest w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

90 zł/m²68 m² 6 159 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 68,43 m2 położony w prężnie rozwijającej się okolicy na Woli, blisko al. Jana Pawła II. Lokal świetnie nadaje się do działalności związanej z handlem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

15 €/m²158 m² 2 370 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny 10-piętrowy budynek biurowy klasy A. Do dyspozycji Najemców jest 169 podziemnych miejsc parkingowych. Duże przeszklenia zapewniają doskonały dostęp światła dziennego sprzyjającego warunkom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

100 €/m²200 m² 20 050 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja łącząca trzy budynki, których fronty wychodzą na Plac Trzech Krzyży, al. Ujazdowskie oraz ul. Mokotowską. Budynki tworzą jedną spójną całość, a połączoną stylowym, zadaszonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

620 636 zł44 m² 13 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedmiotem oferty jest lokal 44,49 m2 położony w prężnie rozwijającej się okolicy na Muranowie, w Śródmieściu, blisko al. Jana Pawła II. Lokal świetnie nadaje się do działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

59,13 zł/m²115 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Apartament z przeznaczeniem na biuro o pow. 115 m2 (poprzednim najemcą był bank) przystosowany do pracy kilkunastu osób z zapleczem socjalnym, klimatyzacją, serwerownią itp. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

72,39 zł/m²40 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę 40m2 lokal przeznaczony na biuro przy ul. Grzybowskiej. Biuro składa się z oddzielnego, zamykanego gabinetu, głównej przestrzeni biurowej z dużym stołem konferencyjnym, półotwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²1 000 m² 23 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odrestaurowana zabytkowa kamienica, w której udało się zachować oryginalny kształt i fasadę, oferuje powierzchnie biurowe do wynajęcia, wykończone w wysokim standardzie. Na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²15 m² 839 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 15,26 m2 położony w samym centrum Warszawy. Lokal świetnie nadaje się do działalności związanej z handlem i usługami, dostępny jest od września. Idealny na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

53,19 zł/m²47 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealne na kancelarię lub biuro. Idealna lokalizacja na tyłach ulicy Nowy Świat. Blisko Uniwersytetu, stacji Metra Nowy Świat-Uniwersytet, przystanki autobusowe. Kamienica z lat pięćdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²50 m² 3 282 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

53,33 zł/m²75 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Zimnej, o powierzchni 75m2 na parterze. W pobliżu hala Mirowska, teatr Capitol, skrzyżowania ulicy Elektoralnej i Ptasiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Warszawa

40 €/m²243 m² 9 720 €

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mazowiecka. odrestaurowana zabytkowa kamienica. Na tyłach kamienicy dobudowany nowoczesny budynek, w którym mieszczą się powierzchnie biurowe najwyższej klasy. Projekt ten stanowi zatem unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²1 295 m² 28 490 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny biurowiec usytuowany w najbliższej okolicy Starego Miasta. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom architektonicznym wpisuje się w sąsiednią zabudowę kamienic. Budynek posiada atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Biurowiec jest położony w Śródmieściu przy ulicy Kruczej w pobliżu Placu Trzech Krzyży. Rejon ulicy Kruczej jest miejscem siedzib wielu urzędów. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

43 zł/m²63 m² 2 713 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb- 101 - nowa wykładzina, pomalowane ściany. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Urbanistyczna perła warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

138,50 zł/m²54 m² 7 518 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjne powierzchnie biurowe w odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Powierzchnia idealnie nadaje się dla firm poszukującym prestiżowej siedziby. Lokalizacja w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

56 zł/m²323 m² 18 088 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowo-usługowy zlokalizowany jest w ścisłym Centrum, w pobliżu ciągów komunikacyjnych ulic Marszałkowskiej, świętokrzyskiej i al. Jerozolimskich zapewniających sprawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²1 635 m² 37 605 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²115 m² 6 894 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-71 03. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy - 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²2 000 m² 46 000 €

 

 

 

Ujazdów,Warszawa

79 zł/m²126 m² 9 962 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bk- 27 01 Powierzchnie w odrestaurowanej kamienicy. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²1 750 m² 40 250 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

90 zł/m²73 m² 6 539 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 72,65 m2 położony w prężnie rozwijającej się okolicy na Woli blisko al. Jana Pawła II. Lokal świetnie nadaje się do działalności związanej z gastronomią, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rotundy

Śródmieście,Warszawa

77 zł/m²110 m² 8 432 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bk- 28 02- powierzchnie w odrestaurowanej kamienicy. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rotundy

Śródmieście,Warszawa

89 zł/m²96 m² 8 500 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²1 500 m² 34 500 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

68,75 zł/m²32 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal przy ul.Lwowskiej o powierzchni 32m2. Mieszkanie znajduje się 250 metrów od stacji Metra Politechnika w zabytkowej kamienicy po remoncie. Bardzo blisko przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

450 000 zł35 m² 12 857,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam lokal handlowo-usługowy o powierzchni 35 m2 w centrum Warszawy - 450 000 brutto. Atrakcyjna lokalizacja niedaleko ruchliwego skrzyżowania na zbiegu ulic Al. Solidarności i Al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

21 €/m²227 m² 4 767 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Reprezentacyjna kamienica zmodernizowana i przekształcona w nowoczesny biurowiec klasy A. Do dyspozycji Najemców jest ponad 5 tys. m2 atrakcyjnej powierzchni biurowej rozmieszczonej na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²300 m² 6 600 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek jest częścią wyjątkowego wielofunkcyjnego kompleksu. Obiekt zaprojektowany został w kształcie półksiężyca i składa się z dwóch części połączonych ze sobą na każdym.