dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Warszawa

410 000 zł32 m² 13 015,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni 31,51 m , obecnie zaadaptowany jako mieszkanie, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie - przy ul. Stefana Batorego, tuż obok parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Czerwonego Krzyża

Powiśle,Warszawa

106,49 zł/m²77 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Prestiżowy lokal 77 m W sercu powiśla ul. Czerwonego krzyża Szukasz adresu, który stanie się wizytówką Twojego biznesu? Odkryj potencjał lokalu w zabytkowej kamienicy, gdzie przedwojenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Warszawa

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne biuro serwisowane w prestiżowej lokalizacji biznesowej w Śródmieściu, przy Al. Jana Pawła II 22, które pozwoli podnieść komfort pracy oraz prestiż Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Śniadeckich

Śródmieście Południowe,Warszawa

130,14 zł/m²114 m² 14 836 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro W przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy | doskonała lokalizacja Idealne na siedzibę firmy lub kancelarię | 5 niezależnych gabinetów plus recepcja | Portiernia 24h | Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Powiśle,Warszawa

2 800 000 zł147 m² 19 047,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 147 m2 zlokalizowany na warszawskim Powiślu! Lokla jest na etapie przekształcania w lokal mieszkalny. Lokal położony jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 950 000 zł203 m² 19 458,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hoża 50 | 203 m | 2 niezależne lokale | Kamienica Premium po rewitalizacji Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna o powierzchni 203 m , zlokalizowana w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Warszawa

130 zł/m²90 m² 11 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia niezwykle klimatyczny, 4-pokojowy lokal usługowy usytuowany na parterze przedwojennej kamienicy, zlokalizowanej u zbiegu ulic Wilczej i Kruczej. Ścisłe centrum Warszawy, ok.10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²21 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.21 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

81,25 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ścisłe centrum. Prestiżowa lokalizacja - u zbiegu ul. Wilczej i Marszałkowskiej. Reprezentacyjna, zabytkowa kamienica; zadbana klatka schodowa; winda; zamknięte podwórze. Piękne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

545,45 zł/m²22 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia prestiżowe biuro w Centrum tuż przy Rondzie onz Przeszklone biuro na 12 piętrze jednego z najbardziej pożądanych biurowców w Polsce Główne atuty: lokalizacja przy metrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²45 m² 5 595 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia:2-pokojowy lokal biurowy o pow.44,76 m2 na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²15 m² 1 865 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,92 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

105,87 zł/m²172 m² 18 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro o powierzchni 172m2, warszawa Śródmieście. Standard: klimatyzacja podwieszane sufity światłowód okablowanie elektryczne telefoniczne i komputerowe otwierane okna parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 480 000 zł140 m² 24 857,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupoziomowy lokal W elegancko odrestaurowanej kamienicy. DO własnej aranżacji, klimatyzowany, w świetnej lokalizacji *** please scroll down for description in English or call us Reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

98,19 zł/m²134 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 134 m2, położony na pierwszym piętrze zabytkowej Kamienicy biurowej tuż obok Placu 5 Rogów. Lokal składa się z pięciu pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

80 zł/m²228 m² 18 240 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rezerwacja. Kaskada to budynek położony w ścisłym Centrum Warszawy, przy stacji metra rondo onz, obok Dworca Centralnego i Złotych Tarasów. W sąsiedztwie znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²16 m² 1 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,52 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Warszawa

111 zł/m²122 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowe biuro do wynajęcia - ścisłe centrum Warszawy, ul. Wspólna (śródmieście) Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 122 m , położone w topowej lokalizacji w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²21 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²130 m² 16 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia:7-pokojowy lokal biurowy o pow.130 m2 na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²22 m² 2 190 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,90 m2 na 1 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²22 m² 2 735 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,88 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

98,64 zł/m²169 m² 16 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedwojenna, zrewitalizowana kamienica biurowa w pobliżu Traktu Królewskiego oferująca 3 100 m2 eleganckiej powierzchni biurowej Konstrukcja umożliwia dogodną aranżację powierzchni. Przedwojenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

3 239 000 zł101 m² 32 069,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedaż lokal centrum al. Jana Pawła tylk U nas Super lokalizacja - Pasaż Muranów Okolica Jana Pawła/ Al.Solidaności. Parter 101m2 w tej chwlii sklep spożywczy, zakup z najemcą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

98,62 zł/m²109 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro o powierzchni 109m2, warszawa Śródmieście. Standard: klimatyzacja podwieszane sufity światłowód okablowanie elektryczne telefoniczne i komputerowe otwierane okna parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

73,77 zł/m²12 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadamy lokal użytkowy - mały pokój o powierzchni 12,5 m2 w budynku przy ulicy Czerniakowskiej. Do lokalu wejście klatką schodową od strony ulicy. Lokal z przeznaczeniem na małe biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

428,57 zł/m²14 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 4 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Chałubińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

400 zł/m²15 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Róż

Śródmieście,Warszawa

130 zł/m²100 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonałe mieszkanie na biuro bądź kancelarię Prestiżowa lokalizacja | Funkcjonalny rozkład | Jasna przestrzeń | Na działalność gospodarczą Trzypokojowy lokal w rewelacyjnej, prestiżowej.