dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

102,85 zł/m²210 m² 21 599 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Royal City ma przyjemność przedstawić lokal usługowo-biurowy o powierzchni 210 m2. Usytuowany jest na pierwszym piętrze luksusowego budynku klasy A+ o przeznaczeniu amartamentowo-handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

47,73 zł/m²44 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy, pow. 44 m2 - W kamienicy z 1910 r. Idealny na biuro! - Śródmieście, centrum, ul. Bracka / Plac Trzech Krzyży Do wynajęcia lokal użytkowo-mieszkalny w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²244 m² 4 142 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Royal City ma przyjemność przedstawić Państwu lokal biurowy na Śródmieściu. Lokalizacja: biuro położone jest w bardzo dobrej lokalizacji. Miejsce to jest doskonale skomunikowane z innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Śródmieście,Warszawa

6 900 000 zł272 m² 25 368 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek wraz z funkcjonujacą restauracją kfc usytuowany w zachodniopomorskim obecnie najem trwa do 2029 r. Cena 6900 000 zł. Więcej informacji na telefon. Powyższe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

19,50 €/m²105 m² 2 048 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Elegancki i kameralny biurowiec położony w samym sercu Warszawy. Dzięki oryginalnej fasadzie obiekt jest charakterystyczny i dobrze rozpoznawalny wśród pobliskich budynków. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²100 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy, po remoncie, 4-pokojowy, na 3 piętrze, w bloku mieszkalnym z windą, w bliskiej odległości od Placu Unii Lubelskiej, 5 min do metra Politechnika. Pokoje: 25m2, 20m2, 18m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

81,43 zł/m²70 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro o powierzchni około 70 mkw. zlokalizowane w centrum Warszawy z pięknym widokiem. Powierzchnia urządzona w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem jakościowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Centrum,Warszawa

4 212 000 zł234 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro w Pięknej Kamienicy! Lokal biurowy w pięknej, odrestaurowanej kamienicy z garażem podziemnym. Bardzo dobra lokalizacja, dobra komunikacja, metro, autobusy tramwaje. Sąsiedztwo biur,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sienna

Centrum,Warszawa

51 zł/m²234 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro w pięknej kamienicy! Lokal biurowy w odrestaurowanej kamienicy z garażem podziemnym. Bardzo dobra lokalizacja, dobra komunikacja, metro, autobusy tramwaje. Sąsiedztwo biur, hoteli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

5 210 000 zł45 m² 116 087 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Syndyk zaprasza do udziału w przetargu i aukcji na sprzedaż prawa własności łącznie: 1. lokalu niemieszkalnego nr lu4b położonego przy ul. Kopernika 5 w Warszawie, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

39,26 zł/m²135 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przestronny, słoneczny i cichy apartament usytuowany na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rozkład W skład mieszkania wchodzi salon z dużą, przeszkloną loggią, 4 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

80 zł/m²153 m² 12 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec położony w centrum Warszawy, tuż obok stacji metra Rondo onz i Dworca Centralnego, przy jednej z głównych arterii miasta. Budynek wyposażony jest w klimatyzację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

74 zł/m²108 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal przy ul. Grzybowskiej w Warszawie! Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 108m2na drugim piętrze, w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Grzybowskiej. Nieruchomość posiada duży open space,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Centrum,Warszawa

2 140 000 zł54 m² 40 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal od frontu budynku w doskonałym miejscu - przy głównej ulicy; wydzielony ścianami szklanymi; możliwa każda działalność usługowa albo biurowa; w tym momencie możliwy zakup jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

41,86 zł/m²43 m² 1 800 zł

 

 

 

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 250 000 zł88 m² 14 204,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz inwestycji w sercu Warszawy? Doceniasz posiadanie nieruchomości na najbardziej prestiżowej ulicy stolicy? To oferta zadedykowana dla Ciebie! Do sprzedania jest lokal biurowy dostosowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rynek Starego Miasta

Stare Miasto,Warszawa

52,83 zł/m²53 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Stylowe mieszkanie idealne na działalność biurową śródmieście -rynek starego miasta Lokal dostępny od 1 sierpnia br. Mieszkanie: bardzo zadbane, wysokie na 3,8 metra mieszkanie 53 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Warszawa

240 zł/m²160 m² 38 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Stylowa kamienica biurowa położona w centrum Warszawy, w prestiżowym rejonie Nowego Światu. Lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne z reszta miasta (stacja metra Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

70,51 zł/m²156 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze w sześciopiętrowej kamienicy, przy Placu Konstytucji, w samym centrum Warszawy.Wejście z pierwszej klatki w bramie. Idealna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

49,29 zł/m²140 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż zlokalizowany przy ul. Siennej na Warszawskiej Woli.Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w sąsiedztwie biur/sklepów z witryną w kompleksie biurowymNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

72,66 zł/m²320 m² 23 251 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek oferuje prywatne biura, system hot-desków, sale spotkań, wspólne przestrzenie do pracy i miejsca wypoczynkowe. Najemcy mogą korzystać z biur przez całą dobę, siedem dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Warszawa

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro w kamienicy o powierzchni o powierzchni 70 m kw. zlokalizowane w centrum Warszawy. Idealne dla firm, które poszukują cichego biura w centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

47,60 zł/m²250 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica na Nowym Świecie - jednej z bardziej znanych ulic Warszawy. Najbliższe otoczenie to tętniąca życiem okolica z licznymi restauracjami, kawiarniami i pubami. Jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

80 zł/m²212 m² 16 934 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Stylowa kamienica biurowa usytuowana w ścisłym centrum. Budynek odrestaurowano w wysokim standardzie zachowując monumentalne wnętrza. W pobliżu znajduje się stacja metra Centrum, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

18 €/m²122 m² 2 196 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowy, a zarazem kameralny budynek biurowy zlokalizowany na Muranowie w pobliżu stacji Metra Ratusz Arsenał, zapewniając doskonałe połączenie z innymi częściami miasta, oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 385 000 zł150 m² 15 847,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Luksusowe i nowoczesne biuro w centrum Warszawy, (z możliwością przerobienia na apartament ) Cena do negocjacji! Szukasz gotowego, luksusowego i nowoczesnego biura to dobrze trafiłeś,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Powiśle

Powiśle,Warszawa

53,70 zł/m²108 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

4 pokoje 108 mkw, na biuro, na powiślu; w odrestaurowanej kamienicy; klimatyczne mieszkanie po kapitalnym remoncie z zachowaniem klimatu 'tamtych lat'. Imponująco widne, wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

16,50 €/m²184 m² 3 036 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeden z najbardziej wyeksponowanych budynków w okolicy o charakterystycznym ciemnoniebieskim kolorze elewacji. Lokalizacja w samym sercu stolicy, przy skrzyżowaniu Alei Jerozolimskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²316 m² 22 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zmodernizowana kamienica biurowa położona w centrum Warszawy, przy ulicy Kruczej, w pobliżu Pl. Trzech Krzyży. W najbliższym otoczeniu znajdują się eleganckie restauracje, butiki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

58,57 zł/m²70 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia na cele biurowe, blisko skrzyżowania Al. Solidarności (pl. Bankowy) Mieszkanie trzypokojowe przekształcone całkowicie na cele biurowe i obecnie są 4 pokoje biurowe, kącik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

63,20 zł/m²12 m² 790 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo - użytkowy - śródmieście/stare Miasto, 12,5 m2 Do wynajęcia niewielki lokal w zabytkowej kamienicy na Krakowskim Przedmieściu: prestiżowy adres, znakomita komunikacja - autobusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

80 zł/m²164 m² 13 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa 164 m2 w reprezentacyjnej kamienicy w dzielnicy śródmieście, nieopodal Placu Unii Lubelskiej. Standard: - klimatyzacja - Ochrona - Własny aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²51 m² 3 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zmodernizowana kamienica biurowa położona w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do komunikacji miejskiej - w pobliżu znajduje się stacja metra Świętokrzyska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście Południowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

75,47 zł/m²159 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa Śródmieście. Polecam do wynajęcia prestiżowe biuro w centrum Warszawy. Lokal o pow. 159 m: 5 pokoi, duża kuchnia w pełni wyposażona - agd: lodówka 400/200 l (dwudrzwiowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

399 000 zł38 m² 10 450 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal handlowy położony na 1 piętrze W galerii zbudowanej w 2011 roku. W lokalu obok prowadzona jest sala zabaw co zapewnia bardzo duży ruch "w urodzinowe dni". Dodatkowo w galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

115,71 zł/m²140 m² 16 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wysokiej klasy biurowiec zlokalizowany w prestiżowym miejscu, tuż przy tętniącym życiem Placu Trzech Krzyży. Budynek zapewnia nowoczesne i funkcjonalne przestrzenie oferując komfortową,.