dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

58 zł/m²42 m² 2 436 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe w ścisłym centrum Warszawy. 2 pokoje. Przechodnie. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu netto za 1m2 - 58 pln Do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Śródmieście,Warszawa

2 350 000 zł118 m² 19 915,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Na sprzedaż lokal z najemcą w Śródmieściu : - Metraż 118m2.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł64 m² 13 281 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowe miasto | sapieżyńska lokal W doskonałej lokalizacji : Dla kogo? Lokal stanowi atrakcyjną propozycję dla inwestora poszukującego bezpiecznej formy lokowania kapitału. Obecnie nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

1 242 000 zł46 m² 27 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Prestiżowy budynek apartamentowo-biurowy położony w ścisłym Śródmieściu. Na parterze elegancka recepcja i stanowisko ochrony. Budynek położony jest przy wejściu do stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

199 zł/m²210 m² 41 790 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia na parterze: 210 m w ścisłym Centrum Warszawy. Przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność usługową, rozrywkową jak i gastronomiczną. Dostęp 24h/ 7 dni.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²551,18 m² 9 370 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek klasy A, dysponujący nowoczesną powierzchnią biurową, która jest jednocześnie efektywna i łatwa do podziału. Położenie budynku w ścisłym centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

67,24 €/m²364,36 m² 24 500 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kamienica Sukertów usytuowana przy ul. Hożej to elegancki, przedwojenny budynek mieszkalno usługowy, położony w prestiżowym rejonie Śródmieścia Warszawy, na rogu Hożej i Mokotowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²20 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - od 1800 pln/os. miesięcznie przy umowie na rok / 2 000 zł netto/os przy umowie na czas nieokreślony Opłaty eksploatacyjne - wliczone Zabezpieczenie - minimum.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Wiejska

Śródmieście Południowe,Warszawa

8 400 000 zł248,35 m² 33 823,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa nieruchomość komercyjna W sercu warszawy - dwa lokale Z witrynami przy ul. Wiejskiej 14 248,35 m2 | ul. Wiejska | Sąsiedztwo Placu Trzech Krzyży | Witryna od ulicy *****.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²147 m² 11 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowy 147 m.kw. w Centrum Warszawy ( 5 pokoi + recepcja). Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. (300 m.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Warszawa

266,67 zł/m²60 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz eleganckiej przestrzeni biurowej w ścisłym centrum stolicy? To wyjątkowe biuro 8-osobowe w odrestaurowanej kamienicy przy Placu Małachowskiego łączy prestiżową lokalizację, wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 75 m2 w centrum Warszawy (śródmieście). W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane

Śródmieście,Warszawa

214,63 zł/m²41 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   ul.Zajęcza 15 Biurowiec Carpathia House Biuro do wynajęcia Powierzchnia 41m2 Cena 8 800pln /miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

83,87 zł/m²93 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal biurowy 90 m | Kamienica | Okólnik | Reprezentacyjny charakter Do wynajęcia wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 90 m , położony w klimatycznej kamienicy przy ul. Okólnik.

Szczegóły ogłoszenia

140 zł/m²220,18 m² 30 825 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Koszt eksploatacyjne 18 zł /m2. Cena obejmuje: koszty ogrzewania, energii elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 055 000 zł103,51 m² 19 853,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Oferta, która wyróżnia się spośród innych - Twoja przestrzeń biznesowa przy ul.Hożej. Poznaj wyjątkową ofertę dla przedsiębiorców ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

62,22 zł/m²27 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Pokoje biurowe 27 M2 parter dwa pokoje połączone ładne, oraz pięć pokoji po 40 M2 piąte piętro,możliwość wynajmu pojedynczych lokali cena 45 zł/m2+ vat, bez kaucji możliwość najmu pokoji.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²138 m² 8 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 138 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Oddzielny moduł 4 pokojowy. Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Grzybowska

Śródmieście Północne,Warszawa

23,50 €/m²682,81 m² 16 046 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Orientacyjny koszt najmu: powierzchnia: 661 m netto / 682,81 m brutto Czynsz bazowy - 23,5 eur/m miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 31 pln/m miesięcznie Łącznie ok.: 682,81 m (99,88 PLN/m.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²32,88 m² 1 808 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 32 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 480 000 zł140 m² 24 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal od frontu kamienicy na dowolną działalność - biuro, studio pilates, klinikę, showroom czy kancelarię Reprezentacyjna kamienica - Hoża 50 | Dwupoziomowy +2 osobne wejścia | Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

190 zł/m²344 m² 65 360 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal w centrum Warszawy przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową, usługową oraz gastronomiczną (sisha) /klub! Wejście do lokalu jest z poziomu chodnika Brak wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

19,50 €/m²314 m² 6 123 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny, 25 piętrowy budynek biurowy klasy A w atrakcyjnej lokalizacji północnego Śródmieścia. Bardzo dobry dostęp do środków transportu miejskiego, przy budynku przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²19 m² 1 425 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy 19 m.kw. w Centrum Warszawy. 1 pokój. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. (300 m. od Metra.

Szczegóły ogłoszenia

12,92 €/m²600 m² 7 753 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony na pierwszym piętrze w doskonale rozpoznawalnym budynku nieopodal Ronda Babka i centrum handlowego Arkadia. Lokal narożny o powierzchni (wg. pomiaru boma) -.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²550 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:29

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro 550 m2 w centrum Warszawy (śródmieście). W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

78,57 zł/m²112 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

| polecam do wynajęcia ładne, przestronne mieszkanie w przedwojennej, zadbanej kamienicy. Odnowiona klatka schodowa. Do dyspozycji 5 niezależnych pokoi o pow. 29, 27, 13, 12 i 11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł42,95 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Śródmieście_centrum Lokal o pow. 42,94 m2, położony w Centrum w budynku z lat 50-tych - zaledwie 100m od stacji Metra. Lokal sprzedaje firma - możliwość odliczenia vat przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

112,68 zł/m²142 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 142m2 usytuowany w odrestaurowanej kamienicy o charakterze biurowym w centrum Warszawy. Powierzchnia biurowa wykończona w bardzo dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²179 m² 3 401 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy unikalny lokal biurowy o powierzchni 179 m , położony na parterze prestiżowego budynku w ścisłym sercu Warszawy. To przestrzeń, która łączy wielkomiejską energię.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²115 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 23,85 eur/m2 miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 40,54 pln/m2 miesięcznie Łącznie ok.: 123m2 x (101,36 PLN/m2 (Kurs: 1EUR=4,30PLN) + 40,54 PLN/m2) = 17454.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

16,50 €/m²178 m² 2 937 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaże w bryle budynku

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biura w Warszawie w budynku zlokalizowanym przy Al. Jerozolimskich. Jest to owoczesna powierzchni biurowa, dopasowana do.

Szczegóły ogłoszenia

27,97 €/m²398 m² 11 133 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem w samym centrum Warszawy? Ta wyjątkowa oferta wynajmu biura przy ulicy Chmielnej to idealna propozycja dla inwestorów i przedsiębiorców,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Żurawia

Śródmieście Południowe,Warszawa

98,50 zł/m²150 m² 14 775 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestrzeń biurowa W doskonałej lokalizacji Doskonała lokalizacja w centrum Warszawy | Nowoczesny standard | Dostępność miejsc parkingowych ***** budynek: żurawia 22 to nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

101,38 zł/m²147,96 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Avenue Estate prezentuje luksusowy lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji przy ul. Pięknej! Najważniejsze atuty: prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy Bardzo dobre naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²60 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr s02a na najem o łącznej powierzchni 60 m2 (21 m2 pow. zasadniczej oraz 39 m2 pow. zaplecza magazynowego) zlokalizowany w Galerii Południowej Dworca Warszawa Centralna na poziomie -1.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Warszawa

73 zł/m²97 m² 7 081 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Parter 344,50 pow. Usługowo/ gastronomiczna 199,00 21,00 pln 2026-04-02 bpz5a 68 555,50 zł 75 790,00 zł Parter 209,50 pow. Usługowo/ gastronomiczna 199,00 21,00 pln 2026-05-01 bpz5a-1 41 690,50 zł 46.

Szczegóły ogłoszenia

83,86 zł/m²184,60 m² 15 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro ok. 184,6 m2 w sercu Stolicy, w eleganckim biurowcu o nowoczesnej architekturze / Office ca. 184,6 m2 for rent in the heart of Warsaw in an elegant office building with.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²33,10 m² 1 821 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr N15 o powierzchni 33,10 mkw., znajduje się na Dworcu Centralnym, w odnowionym pasażu północnym na poziomie -1. Lokal do adaptacji po poprzednim najemcy. Wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

78,10 zł/m²91 m² 7 107 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Moduł biurowy - 5 pokojowy W samym centrum warszawy! Wielkość biura 91 m.kw. ( 5 pokoi). Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²42,30 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro 2 pokojowe 42,33 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij