dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²72 m² 3 218 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwa pokoje biurowe w biurowcu w centrum Warszawy. Do podanej kwoty należy doliczyć opłatę eksploatacyjną 21 zł/m2 i podatek vat 23%. Jest recepcja, monitoring, ochrona. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

16 €/m²98 m² 1 574 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa ok 98 m 2 w Śródmieściu , w prestiżowym budynku komercyjnym. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²28 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pokój biurowy w biurowcu położonym blisko skrzyżowania ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich. Do podanej ceny należy doliczyć opłaty eksploatacyjne 21,5zł/mkw oraz podatek vat 23%. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

18 €/m²57 m² 1 026 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa ok 57 m 2 w Śródmieściu , w prestiżowym budynku komercyjnym. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Plac Zbawiciela

Śródmieście,Warszawa

57,38 zł/m²61 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal mieszkalny na wynajem - 2-pok. w kamienicy, pow. 61 m2 - Do Zamieszkania lub na biuro - Metro politechnika Ładne dwupokojowe mieszkanie w centrum. Położone tuż przy stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

80 zł/m²110 m² 8 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Stylowy lokal biurowy w pięknie odrestaurowanej kamienicy w samum Centrum Warszawy, ul. Wspólna. Lokal jest przystosowany do działalności biurowej, infrastruktura teleinformatyczna, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

130 zł/m²148 m² 19 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

English description below Nowoczesny lokal biurowy w zabytkowej kamienicy przy ul. Mokotowskiej w Warszawie, wykończony w bardzo wysokim standardzie, klimatyzowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Koszykowa

Śródmieście Południowe,Warszawa

72,46 zł/m²138 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajmu piękny przestronny 138 m2 lokal przystosowany na biuro. W bliskiej okolicy Hali Koszyki do wynajęcia Lokal mieści się w kamienicy z 1912 r na czwartym , przedostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

89,42 zł/m²274 m² 24 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowe biuro 274m2. III p. z windą. Bez prowizji od Najemcy. Składa się z dwóch sąsiadujących lokali o pow 195 i 79m2. z przejściem między lokalami. Lokal 195 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

127,78 zł/m²18 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy przy ulicy Żelaznej, róg Chmielnej (w pobliżu Al. Jerozolimskich, pl. Starynkiewicza, dworca Centralnego). Tuż obok popularnego przystanku autobusowego. Lokal ma ok. 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

2 300 000 zł101 m² 22 772,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal użytkowy w prestiżowym apartamentowcu w samym Centrum Warszawy z dostępnym miejscem garażowym w parkingu podziemnym. powierzchnia: 101 m2 Zalety lokalu: stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Centrum,Warszawa

79,95 zł/m²110 m² 8 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia wyjątkowy lokal o pow. ok 110,32 m 2 na eleganckie biuro, kancelarię, pracownie architektoniczną , firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 331 000 zł78 m² 17 064,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal Usługowy (ok. 80 m2), aranżacja Typu open space - Prestiżowa Lokalizacja! Duży Potencjał Biznesowy - Metro Świętokrzyska / pl. Grzybowski na sprzedaż lokal użytkowy o pow. ok. 80 m2 typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

64,81 zł/m²108 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokalizacja: do wynajęcia lokal biurowo -użytkowy na 2 piętrze, w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Grzybowskiej, królewskiej. Idealna komunikacja: autobusy, tramwaje, metro. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

101,94 zł/m²29 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na III piętrze w odrestaurowanej kamienicy - 28,94 m2 w ścisłym Centrum. Kamienica z całodobową ochroną, recepcją i patio, wyłącznie lokale biurowe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

96,65 zł/m²162 m² 15 698 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na II piętrze z dostępem do windy w odrestaurowanej kamienicy - 162,42 m2 w ścisłym Centrum. Kamienica z całodobową ochroną, recepcją i patio, wyłącznie lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Powiśle

Powiśle,Warszawa

21,50 €/m²323 m² 6 945 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro o powierzchni 323 mkw na Powiślu w Carpathia Office House, nieopodal najważniejszych instytucji biznesu, jak również reprezentacyjnych ulic Warszawy. Biurowiec zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

69 zł/m²19 m² 1 311 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonały adres, świetna lokalizacja. Plac Zamkowy i nic więcej dodać. Pokój biurowy z niezależnym wejściem - 19 m2 w zabytkowej kamienicy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Centrum,Warszawa

19 €/m²300 m² 5 700 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro znajduje się w budynku położonym w samym centrum Warszawy, tuż przy parku Saskim. Budynek jest dogodnie skomunikowany dzięki bliskiej odległości od stacji metra Świętokrzyska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

1 750 000 zł95 m² 18 421,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny 95m2, narożny z dużymi witrynami. Do lokalu przynależy własny ogródek sezonowy. Lokal jest po generalnym remoncie i spełnia wszelkie warunki potrzebne do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

68,33 zł/m²30 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony w atrakcyjnej lokalizacji z dużym ruchem pieszym w pawilonach w Al. Jana Pawła. W pobliżu krzyżują się ciągi komunikacyjne w ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

121,30 zł/m²55 m² 6 720 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchni handlowa, butikowa w znakomitej lokalizacji przy Wiejskiej. Prestiżowe butiki przy Placu Trzech Krzyży, hotel Sheraton i bliskość Sejmu. Znakomite miejsce na niewielki butik, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

79,95 zł/m²110 m² 8 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy - 110 m2 w ścisłym Centrum. Kamienica z całodobową ochroną, recepcją i patio, wyłącznie lokale biurowe. Lokal przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

129 zł/m²95 m² 12 300 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

85,01 zł/m²191 m² 16 275 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na IV i V piętrze w odrestaurowanej stylowej kamienicy - 191,44 m2 w ścisłym Centrum. Kamienica z windą i całodobową ochroną, recepcją i patio, wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

93,07 zł/m²101 m² 9 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na parterze w odrestaurowanej kamienicy - 100 m2 w ścisłym Centrum. Kamienica z całodobową ochroną, recepcją i patio, wyłącznie lokale biurowe. Lokal przestronny, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

55 000 000 zł3 075 m² 17 886,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica mieszkalna na sprzedaż Warszawa, ul. Górnośląska 22 Lokalizacja: prywatna kamienica w prestiżowym punkcie Warszawy na tyłach Senatu i Sejmu rp, w okolicy ambasad: stanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

19 €/m²62 m² 1 178 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nieruchomość słynąca ze swojej wyjątkowej historii - budynek powstał w latach 20 tych ubiegłego wieku. Obecnie jest to prestiżowa kamienica biurowa z powierzchniami wykończonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²891 m² 49 005 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek 4 kondygnacyjny w centrum Warszawy, tuz obok wejścia do metra Rondo onz. Powierzchnia laczna dzialki: 630 m2 Powierzchnia zabudowy: 636 m2 Powierzchnia uzytkowa: 1844 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

78 zł/m²42 m² 3 276 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Idealne na salon kosmetyczny lub gabinet lekarski. Rozkład Lokal z 2 oddzielnymi gabinetami 18,7m2 i 15,8m2 i łącznikiem 7,5m2. Standard Gabinet gotowy do wprowadzenia po przeprowadzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

80 zł/m²157 m² 12 560 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nobilea Home przedstawia lokal na wynajem o powierzchni 157 m2. Lokal jest zlokalizowany w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Warszawie, tuż przy ul. Mokotowskiej, w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

19 €/m²91 m² 1 729 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

46 zł/m²157 m² 7 222 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa na III piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy. Do podanej kwoty należy doliczyć podatek vat 23%. Opłaty eksploatacyjne 22,5zł/mkw + vat. Lokal dostępny od 01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

46 zł/m²40 m² 1 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w biurowcu w centrum Warszawy. Czynsz za 1mkw. 46 pln + 22,5 pln za opłaty eksploatacyjne. Do podanych cen należy doliczyć podatek vat. Lokal dostępny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

46 zł/m²57 m² 2 617 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w biurowcu w centrum Warszawy - dwa pomieszczenia biurowe. Czynsz za 1mkw. 46 pln + 22,5 pln za opłaty eksploatacyjne. Do podanych cen należy doliczyć podatek vat. Lokal.