dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

77,40 zł/m²102,96 m² 7 969 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   . Do wynajęcia lokal usługowy o pow.103 m 2 , po działalności salonu kosmetycznego przy ciągu pieszym ,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²44 m² 2 640 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal nr N22 usytuowany jest w Galerii Północnej dworca kolejowego Warszawa Centralna, na poziomie -1. Lokal przeznaczony na działalność handlowo-usługową Z wyłączeniem prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²235 m² 16 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 235,70m2 usytuowany w centrum Warszawy. Lokal położony w prestiżowym budynku biurowym. Lokal w pełni przystosowany do prowadzenia działalności biurowej -.

Szczegóły ogłoszenia

180 zł/m²90 m² 16 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 9 pln/os. miesięcznie Łącznie ok.: 9 os. x 1800 pln/os. miesięcznie = 16200 pln miesięcznie Zabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięcznego czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

199 zł/m²209,50 m² 41 691 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: lokal usługowo-gastronomiczny w ścisłym centrum Warszawy, o powierzchni 210 m2, z dużymi witrynami. Zalety nieruchomości: świetna lokalizacja, dostęp bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

17,90 €/m²486 m² 8 699 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy w przedwojennej odrestaurowanej kamienica oferującej ok.3500 m2 powierzchni użytkowej do wynajęcia o wysokim standardzie wykończenia. Do dyspozycji najemców są naziemne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²412 m² 7 004 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura w Śródmieściu Warszawy. Elegancki charakter nadaje budynkowi nowoczesna fasada. Budynek posiada windy. Całodobowa ochrona oraz system monitoringu zapewnia prywatność i bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²23 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr N42, usytuowany w Galerii Północnej Dworca Kolejowego Warszawa Centralna na poziomie -1. Dworzec stanowi centralny punkt warszawskiej linii średnicowej. Połączony jest przejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²20,28 m² 1 217 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 20 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²24,84 m² 1 242 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr N58 o pow. 24,84 m2, usytuowany w Galerii Północnej Dworca Kolejowego Warszawa Centralna na poziomie -1. Dworzec stanowi centralny punkt warszawskiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

128,62 zł/m²311 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowe biuro o powierzchni 311 m na 3. piętrze w centrum biznesowym Warszawy. Lokalizacja: centrum. Doskonały dojazd komunikacją miejską, metro i parking w zasięgu. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²92 m² 5 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 5 pokojowy lokal biurowy 92 M2. - w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²440 m² 29 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy wyróżniający się zabytkowym stylem oraz dogodną lokalizacja. Nieruchomość jest usytuowanym w samym centrum arterii komunikacyjnej Warszawy, gdzie w niedalekiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Warszawa

113 zł/m²250 m² 28 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia w Centrum LIM w centrum Warszawy to powierzchnie biurowe o wysokim standardzie zlokalizowane w budynku hotelu Presidential. 250 m2 w samym centrum Warszawy - na.

Szczegóły ogłoszenia

75,76 zł/m²165 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wiejska 17 to kamienica biurowa kl. B+ położona w ścisłym centrum Warszawy w renomowanej okolicy Alei Ujazdowskich i Placu Trzech Krzyży. Budynek oferuje ponad 2 200m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

56,25 zł/m²16 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Biura W centrum warszawy metro arsenał, pokoje różnej wielkości od 16 M-60 M2 W cenie 50 zł ,w tym wszystkie media, ' bez kaucji, oprócz tego można wynająć biura W niskiej cenie na.

Szczegóły ogłoszenia

23,50 zł/m²259 m² 6 087 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 23eur/m2 miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 29pln/m2 miesięcznie Łącznie ok.: 259m2 x (99,9PLN/m2 (Kurs: 1EUR=4,25PLN) + (32PLN/m2) = 34162,1PLN.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²70 m² 980 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony na pierwszym piętrze w doskonale rozpoznawalnym budynku nieopodal Ronda Babka i centrum handlowego Arkadia. Lokal narożny o powierzchni (wg. pomiaru boma) - 70.

Szczegóły ogłoszenia

1 681 560 zł93,42 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż reprezentacyjny lokal użytkowy o powierzchni 93,42 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze prestiżowego, kameralnego budynku przy ul. Słomińskiego 17 w Warszawie. Lokal jest po.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²130 m² 8 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy - 130 m2 w centrum Warszawy. Więcej informacji pod tel.   Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus.

Szczegóły ogłoszenia

1 978 610 zł98,98 m² 19 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Oferta, która wyróżnia się spośród innych - Twoja przestrzeń biznesowa przy ul.Hożej! Obejrzyj film: Poznaj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

90,29 zł/m²82,73 m² 7 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 82,73 m2. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²19 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr N59, o powierzchni 19,00 mkw., położony jest w Galerii Północnej dworca Warszawa Centralna. Przewidziany rodzaj działalności - działalność usługowo-handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

140 zł/m²50 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia w pełni umeblowane, dźwiękoszczelne biuro zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i efektywności pracy. Przestrzeń wyposażona jest w indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²61,44 m² 4 608 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal o powierzchni 61,44 m usytuowany przy ul. Kruczej w Warszawie. Lokal położony w prestiżowym budynku biurowym - Centrum Biurowe Krucza. Lokal w pełni przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

133,86 zł/m²127 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pow.127 m | 3 pokoje | 2 balkony | frontowa klatka | parkiety | eleganckie, klasyczne wnętrza| funkcja mieszkalna lub biznesowa | prestiżowy adres : O nieruchomości Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²12,81 m² 2 562 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. informuje o zamiarze oddania w najem lokalu handlowo-usługowego nr K05 o powierzchni 12,81 m2 zlokalizowanego na poziomie -1 w Galerii Południowej Dworca Warszawa Centralna.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²150 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany pod prestiżowym adresem w Warszawie przy ul. Żurawiej 22. Budynek położony w ścisłym centrum miasta, zaledwie kilka minut spacerem od stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł113,10 m² 18 037,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy 113,1m Warszawa Śródmieście , ul. Żytnia Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 113,1 m w doskonałej lokalizacji w Warszawie Śródmieście, przy ul. Żytniej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

106,10 zł/m²165 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowy 164,9 m.kw. w Centrum Warszawy. Lokalizacja Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

179,27 zł/m²62 m² 11 115 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz biura z tarasem w sercu Warszawy? Przepiękna przestrzeń na ostatnim piętrze w biurowcu przy. ul. Siennej w centrum Warszawy. Dla kogo? To biuro jest idealne dla każdego -.

Szczegóły ogłoszenia

22,50 €/m²270 m² 6 075 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia piękne biuro 270 m2 gla, centrum Warszawy standard: open space 2 focus roomy sala konferencyjna gabinet sala spotkań / gabinet wykładzina floor-boxy nowoczesna komfortowa przestrzeń toalety.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²125 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowe biuro do wynajęcia - ścisłe centrum Warszawy, ul. Nowogrodzka (śródmieście) Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 125 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

109,13 zł/m²113,63 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy Z witryną W odrestaurowanej kamienicy Lokal na parterze | Wejście od ulicy | Ścisłe centrum | Metro | Zadbana kamienica Lokal z preferowanym przeznaczeniem pod salon.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²220 m² 14 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 220 m2 w centrum Warszawy (śródmieście). W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

79 zł/m²30 m² 2 370 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy 2 pokojowy z aneksem kuchennym i wc. -budynek biurowy w doskonałej lokalizacji, -Całodobowa ochrona, klimatyzacja, -Aranżacja powierzchni do potrzeb Najemców, -Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

25 €/m²159 m² 3 975 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy w centrum Warszawy stworzony z połączenia trzech zabytkowych kamienic. Ten kameralny obiekt biurowo handlowy jest obecnie siedzibą wielu instytucji oraz sklepów najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²57,69 m² 4 327 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 57,69 m.kw. w Centrum Warszawy. Możliwość podziału. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

90,95 zł/m²20,78 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biura o powierzchni 20,78 m2, które mieści się na drugim piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Piękna

Śródmieście Południowe,Warszawa

115 zł/m²255 m² 29 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eleganckie I nowoczesne biuro W prestiżowym budynku klasy A W śródmieściu Prestiżowy adres w sercu stolicy | Najwyższy standard wykończenia (klasa A) | Elastyczna aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²27,80 m² 1 807 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal 27,8 m.kw Budynek zapewnia całodobową ochronę a także profesjonalną obsługę teleinformatyczną. W podcieniu biurowca znajdują się kluby, restauracje i kawiarnie z licznymi.