dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Flory

Śródmieście,Warszawa

3 650 000 zł248 m² 14 688 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu lokal biurowy w topowej lokalizacji w Warszawie przy ul. Flory w przepięknej kamienicy z 1914 roku. Nieruchomość idealnie przystosowana pod działalność biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Flory

Śródmieście,Warszawa

3 100 000 zł136 m² 22 861 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu lokal biurowy w topowej lokalizacji w Warszawie przy ul. Flory w przepięknej kamienicy z 1914 roku. Idealnie nadaje się pod działalność biurową tj. kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Centrum,Warszawa

124,40 zł/m²29 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 30 m 2 w odrestaurowanej , zabytkowej i zadbanej przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Powiśle,Warszawa

120 zł/m²100 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy Państwu lokal biurowy do wynajęcia na Powiślu o powierzchni 100 m2 z dużym tarasem do własnego użytku. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany. Duże panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²300 m² 4 800 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek apartamentowo-biurowy o podwyższonym standardzie, oferujący ponad 13 500 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Lokalizacja na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i ul. Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²930 m² 20 460 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Biuro do wynajęcia o pow. 709 m 2 w rozpoznawalnym i prestiżowym obiekcie z dostępem do nowoczesnyh technologi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

43,25 €/m²288 m² 12 443 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferuję do wynajęcia atrakcyjny lokal gastronomiczny, o pow. 287,7m2, usytuowany w sercu Warszawy, przy Placu Pięciu Rogów w prestiżowej dzielnicy Śródmieście. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²48 m² 816 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Biuro do wynajęcia o pow. 48 m 2. w prestiżowym i nowoczesnym biurowcu , z dostępem całodobowym. Pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²161 m² 12 075 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeżeli szukasz powierzchni biurowej w Centrum oraz świetnej cenie, to jest to oferta idealna dla Ciebie. Lokalizacja: dużym atutem biura jest lokalizacja z pełną infrastrukturą, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Śródmieście,Warszawa

25 €/m²26 m² 648 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia mały punkt handlowo - usługowy o pow. 25,90 m 2 przy ciągu pieszym , z łatwym adresem do wskazania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²72 m² 1 224 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Biuro do wynajęcia o pow. 48 m 2. w prestiżowym i nowoczesnym biurowcu , z dostępem całodobowym. (mozliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

89,96 zł/m²153 m² 13 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na wynajem biuro o powierzchni 153,4 m2 w ścisłym centrum Warszawy u zbiegu ulic Grzybowskiej i Królewskiej. Biuro znajduje się w prestiżowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

79 zł/m²100 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Cztery pokoje w sercu Warszawy! Oferujemy do wynajmu wyjątkowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji z ogromnym potencjałem idealne na biuro, gabinet - psycholog Szczegóły oferty: komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Bielańska

Śródmieście,Warszawa

21,50 €/m²574 m² 12 341 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przestrzeń biurowa w topowej lokalizacji do wynajęcia w centrum Warszawy Oferujemy biuro o powierzchni 574 m2 (możliwość modyfikacji) w budynku Senator, zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²68 m² 4 420 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

105,44 zł/m²163 m² 17 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu wspaniałą przestrzeń do wynajęcia - 163m apartament w przedwojennej Kamienicy Wilczyńskich przy ul. Nowogrodzkiej. Symbol przedwojennego stylu i warszawskiego dziedzictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Róż

Śródmieście Południowe,Warszawa

89,06 zł/m²64 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mieszkanie na wynajem przy Alei Róż. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ekskluzywne mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy prestiżowej Alei Róż 6. Kamienica, w której znajduje się to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²320 m² 14 400 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²80 m² 5 213 zł

 

 

 

Koszyki,Warszawa

1 599 000 zł77 m² 20 766,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pilna Sprzedaż mieszkania 3 pokojowego w ścisłym Centrum Warszawy! Doskonałe na zamieszkanie lub inwestycję! Zapraszam na prezentację! Polecam piękne z klimatem mieszkanie 3 pokojowe (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

75,89 zł/m²112 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pięciopokojowe biuro o powierzchni 112 m . Biuro znajduje się na 1. piętrze w zabytkowej kamienicy w Śródmieściu Warszawy. Lokalizacja: przestronny lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²103 m² 6 721 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

2 880 000 zł101 m² 28 399,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 101 m , zlokalizowane w klasycystycznej kamienicy przy ul. Mokotowskiej, tuż obok placu Trzech Krzyży. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²58 m² 3 783 zł

 

 

 

Powiśle,Warszawa

400 000 zł26 m² 15 384,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia gotowy lokal usługowy w Centrum Handlowym Arkada w Warszawie w dzielnicy Powiśle. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 26 m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Czerwonego Krzyża

Śródmieście,Warszawa

81,40 zł/m²86 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Przedstawiam do wynajęcia stylowe i klimatyczne mieszkanie idealnie nadające się na kancelarię, gabinet lekarski czy inną działalność lub na cele mieszkalne. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Solec

Solec,Warszawa

155,88 zł/m²17 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokal 17 m2 pi ch arkada pod Mostem Poniatowskiego na Powiślu na kuchnię gastr., wytwarzanie żywności :cukiernicze, gastronomiczne , wytwarzanie żywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Śródmieście Południowe,Warszawa

96 zł/m²472 m² 45 344 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta wynajmu biura na mokotowskiej 49 Adres: mokotowska 49, warszawa Rok budowy: 2011 Powierzchnia biurowa: 472,32 m Opis nieruchomości: agencja Nieruchomości Woźniakowskiej Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

56,70 €/m²144 m² 8 148 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy wynajem powierzchni biurowej w nowoczesnym, prestiżowym budynku zlokalizowanym przy Rondzie Daszyńskiego. Doskonała lokalizacja, świetna komunikacja, widne pomieszczenia. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

140 000 zł15 m² 9 395,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia gotowy lokal usługowy w Centrum Handlowym Arkada w Warszawie w dzielnicy Powiśle. Lokal o powierzchni 14,90 m2 mieści się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

145 000 zł21 m² 6 775,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia gotowy lokal usługowy w Centrum Handlowym Arkada w Warszawie w dzielnicy Powiśle. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 21 m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Śródmieście Północne,Warszawa

95,35 zł/m²409 m² 39 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja - Lokal w sercu Warszawy, ul. Bielańska 4a Marzysz o prowadzeniu biznesu w miejscu, które przyciągnie klientów jak magnes? Ten lokal to spełnienie Twoich oczekiwań!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

46,61 zł/m²236 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal biurowy na wynajem w samym centrum Warszawy, z widokiem na Pałac Kultury oraz Plac Grzybowski. Lokal I standard Lokal jest gotowy do wprowadzenia się i nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Warszawa

77,83 zł/m²106 m² 8 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eurovilla prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego, czteropokojowego lokalu w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Noakowskiego. Rozkład pomieszczeń: *4 oddzielne pokoje o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Powiśle,Warszawa

525 000 zł41 m² 12 711,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia gotowy lokal usługowy w Centrum Handlowym Arkada w Warszawie w dzielnicy Powiśle. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 41,3 m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dzika

Muranów,Warszawa

2 000 000 €403 m² 4 959 €/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży lokalu biurowo-usługowego o pow. 403,3m2, stanowiącego dobrą inwestycję pod wynajem, lub dla prowadzenia własnej działalności. W/w lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

112,28 zł/m²142 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na wynajem ładny, klimatyzowany, zadbany apartament w strzeżonym budynku z całodobową ochroną i recepcją przy ulicy Słomińskiego 5 tuż przy stacji Metra Dworze Gdański. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

70,97 zł/m²62 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Polecam Państwu do wynajęcia lokal w zbudowanej w latach 1897-98 według projektu Stefana Szyllera jednej z najbardziej zasłużonych postaci dla warszawskiej architektury kamienicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

92 zł/m²10 m² 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia powierzchnia ok 10 m 2 , jeden pokój , w profesjonalnym budynku biurowym , w ścisłym Centrum Warszawy. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²107 m² 10 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia, dobrze prosperujący salon kosmetyczno-fryzjerski, znajdujący się na parterze kamienicy przy Placu Trzech Krzyży, jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

21,50 €/m²125 m² 2 688 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq przedstawia na wynajem przykładowe biuro o powierzchni 126m2 na 16 piętrze w Hotelu Marriott. Wolne biura mieszczą się na różnych piętrach z różnym widokiem na 4 strony.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij